Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2014-2015 навчальний рік

2-4 червня 2015 року футбольна команда колегіуму №11 міста Чернігова за фінансової підктримки депутата Чернігівської міської ради Кужельного А.В. стала учасником Всеукраїнських фінальних змагань з футболу "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola". Фінальна гра відбулася 04 червня 2015 року на полі НТКУ ім. Баннікова (м. Київ). У фіналі команда колегіуму № 11 зустрілася зі своїми супротивниками – командою ЗОШ № 329 Києва.

У основний час гра завершилася з рахунком 1:1. Та це фінал! І у серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:1 чернігівці поступилися своїм суперникам і стали срібними чемпіонами України з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola».

5 чеврня 2015 року переможців вшановували у рідній школі. В гості до колегіуму Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Від імені Федерації футболу України юні чернігівські футболісти отримали цінні подарунки, серед яких набори футбольних м’ячів та тренувальної форми.

23-24 травня 2015 року команда колегіуму за підтримки депутата Чернігівської міської ради Кужельного А.В. взяла участь у зональних змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч", м. Глухів Сумська область. Команда посіла І місце і виборола право участі у Всеукраїнських фінальних змаганнях з футболу "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola" 2014/2015, 2-4 червня 2015р.

Традиційно 7 травня відбулися змагання з веслування на човнах "Дракон" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Цього року команда колегіуму №11 під керівництвом Іванова Романа Львовича посіла ІІІ місце серед 34-х шкіл міста Чернігова і виборола право на участь у Всеукраїнських змаганнях з веслування на човнах "Дракон".

Прокопець Ілля, 10-В

30 квітня у м.Чернігові проходив перший етап Всеукрїнської дитячої військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Військова підготовка та патріотизм привели наших колегіїстів до перемоги у військово-патріотичній грі «Сокіл» ("Джура"). Команда колегіуму «Характерники» посіла почесне ІІІ місце. Керівник Коломієць Вікторія Олександрівна.

Силко Діана, 10-Б клас.

У квітні проводилися міські змагання з футболу "Шкільна футзальна ліга України". Команда колегіуму виборола перемогу. Керівник Довгопол Юлія Олександрівна. Команда учнів колегіуму №11 представляла Черніігвську область на Всеукраїнських змаганнях з футболу "Шкільна футзальна ліга" та отримала призи та нагороди.

Шульга Матвій, 6-Д клас

Результативною була участь наших футболістів у обласному турі змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», керівник Гавриленко Анатолій Віталійович. Команда колегіуму посіла почесне І місце і буде захищати честь Чернігівської області на Всеукраїнських змаганнях.

Кужельний Андрій Володимирович, депутат Міської ради, заслужений тренер України з кікбоксингу, який постійно опікується спортсменами колегіуму, є генеральним спонсором нашої футбольної команди на призи клубу «Шкіряний м’яч», яка щороку займає призові місця.

4 грудня в колегіумі відбулося традиційне військово-спортивне свято (змагання серед юнаків 10-11 класів) до Дня Збройних Сил України.

Перехідний кубок переможців у військово-спортивних змаганнях отримала команда юнаків 10-В класу. ІІ місце посіли юнаки 11-В класу, ІІІ місце - юнаки 10-А класу.

За індивідуальну першість грамотою та медаллю нагороджено учня 11-Б класу Радченка Радіона.

З метою військово-патріотичного виховання колегіїстів на історичних традиціях українського козацтва 14 жовтня, серед учнів 8 класів було проведено  свято «Козацькі звитяги».

Олімпійський урок

18 вересня 2014 року в колегіумі було проведено традиційне спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту, "Олімпійський урок".

На свято були запрошені учні 5 класів колегіуму, найкращі спортсмени колегіуму, вчителі та почесні гості. Цього року серед запрошених гостей були:

1. Кужельний Андрій Володимирович - депутат Чернігівської міської ради, заслужений тренер Української збірної з кікбоксінгу.

2. Лемеш Ніна - заслужений майстер спорту України з біатлону, призерка Чемпіонатів Світу та Європи, учасниця трьох Олімпійських ігор, Представниця Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України.

3. Дериземля Андрій - заслужений майстер спорту України, багаторазовий переможець та призер Чемпіонату світу, Європи та Кубків Світу, учасник п'яти Олімпійських ігор.

4. Хвостенко Оксана - заслужений майстер спорту з біатлону, багаторазова призерка Чемпіонатів Світу, Європи та Кубків Світу, учасниця Олімпійських ігор.

5. Деркач В'ячеслав - заслужений майстер спорту з біатлону, багаторазовий призер Чемпіонатів Світу, Європи та Кубків Світу, учасник Олімпійських ігор.

6. Руденчик Євгеній - президент Чернігівської обласної федерації стрільби з лука.

Під час свята були нагороджені найкращі спортсмени колегіуму. Перед присутніми виступили наші учні - майбутні Олімпійці, представники Олімпійських видів спорту, учасники і призери міських, обласних змагань та Чемпіонатів України з художньої гімнастики та дзюдо.

Для учнів 5 класів було проведено змагання "І ти можеш стати олімпійцем". В чесній і напруженій боротьбі перемогу здобула команда 5-А класу. Переможці та учасники змагань отримали подарунки від спортсменів.