Середа, 13.11.2019, 16:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурси 2014-2015 навчального року (ІІ частина)

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ

КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ.П.ЯЦИКА

(МІСТО)

Учень

Клас

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія

5-В

ІІ

Ліхута Вікторія Вікторівна

2.

Потапенко Вікторія

11-Г

ІІІ

Тищенко Тетяна Петрівна

3.

Середа Дарія

9-Б

ІІ

Самойлова Світлана Анатоліївна

4.

Ульчич Ірина

10-А

ІІІ

Кравченко Любов Іванівна,

Осипенко Оксана Олександрівна

5.

Поліщук Євгенія

5-В

ІІІ

Самойлова Світлана Анатоліївна

6.

Молчанова Вікторія

3-В

ІІІ

Плющ Алла Леонідівна

 

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ

КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ.П.ЯЦИКА

(ОБЛАСТЬ)

Учень

Клас

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія

5-В

І

Ліхута Вікторія Вікторівна

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ

МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

(МІСТО)

Учень

Клас

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія

5-В

І

Ліхута Вікторія Вікторівна

2.

Єрмолаєва Юлія

7-Б

ІІІ

Назаренко Валентина Олексіївна

3.

Потапенко Вікторія

11-Г

ІІ

Тищенко Тетяна Петрівна

 

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ

МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

(ОБЛАСТЬ)

Учень

Клас

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія

5-В

І

Ліхута Вікторія Вікторівна

       Богатирьова Марія – учасниця Всеукраїнських етапів конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП КОНКУРСУ

ПОЕЗІЙ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ,

ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА

ІІІ місце - Зеленський Владислав (учень 8-В класу)

(учитель Тищенко Тетяна Петрівна)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП

ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДОСЯГНЕНЬ

ЮНИХ ЗООЛОГІВ ТА ТВАРИННИКІВ!

ІІІ місце - Кривзун Нікіта (учень 6-Б класу)

(учитель Саволєй Дар'я Григорівна)

БРЕЙН-РИНГ З ХІМІЇ

КОМАНДА КОЛЕГІУМУ ПОСІЛА

ІІІ МІСЦЕ!

(УЧИТЕЛЬ МАКЕЙ ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА)

Капелюха Анна, 9-В клас,

Железняк Тетяна, 9-В клас,

Заболотна Поліна, 9-Б клас,

Петренко Яна, 9-В клас,

Середа Дарія, 9-Б клас,

Шкабура Вікторія, 9-Б клас,

Співак Сергій, 9-В клас.

УЧАСНИКИ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ!

(науковий керівник Адамович Тамара Миколаївна,

учитель Рубан Світлана Василівна)

  • Введенська Олександра, 10-Б клас, (науковий керівник Сташевська Вікторія Олександрівна)
  • Вікторія Олександрівна, учитель Рибалко Тетяна Леонідівна)
  • Давиденко Альона, 11-В клас, (науковий керівник Ананко Жанна Петрівна)
  • Гапієнко Катерина, 9-Б клас, (науковий керівник Ананко Жанна Петрівна)
  • Середа Дар’я, 9-Б клас (науковий керівник Ананко Жанна Петрівна)
  • Потапенко Вікторія, 11-Г клас, Мерва Анастасія, 11-Г клас, Соколов Даніїл, 11-Г клас, 

КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«ОБЄДНАЙМОСЯ,  БРАТИ МОЇ!»

(МІСЬКИЙ  ЕТАП)

Учень

Клас

Місце

Учитель

1.

Потапенко Вікторія

11-Г

І

Тищенко Тетяна Петрівна

2.

Зеленський Владислав

8-В

ІІІ

Тищенко Тетяна Петрівна

3.

Барбаш Анна

10-А

ІІ

Кравченко Любов Іванівна

4.

Введенська Олександра

10-Б

ІІ

Сташевська
Вікторія Олександрівна

ОГЛЯД-КОНКУРС

«МОЛОДІ ТАЛАНТИ ЧЕРНІГОВА – 2015»

НОМІНАЦІЯ «ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ»

     

       Велика відповідальність митця перед людьми за свої слова, творіння, адже до нього прислухаються, йому вірять. Як важливо казати щось своє, неповторне вагоме, яке б зачепило душу людини, підтримало її, розрадило.

      Тільки творча особистість може передати всі відчуття письменників.

      Переможцями міського огляду-конкурсу «Молоді таланти Чернігова – 2015» в номінації «Літературна творчість» визнані:

Жанр «Проза»

Молодша група

ІІІ місце - Полішко Ілля, учень 3-Б класу (учитель Денисенко Ірина Леонідівна)

Старша група:

ІІІ місце - Бендик Аліна, учениця 11-А класу (учитель Редчиць Світлана Іванівна)

Жанр "Сатира та гумор"

Молодша група

ІІІ місце - Івасюка Марк, учень 4-Г класу (учитель Стеценко Інна Вячеславівна)

Старша група

ІІ місце - Голуб Євген, учень 10-А класу (учитель Кравченко Любов Іванівна)

Жанр «Власні вірші»

Молодша група

ІІІ місце – Панасенко Софія, учениця 3-Г класу (учитель Шевцова Ірина Миколаївна)

Середня група

ІІ місце – Зеленський Владислав, учень 8-Г класу (учитель Тищенко Тетяна Петрівна)

Старша група

ІІІ місце – Тарасевич Дар’я, учениця 10-В класу (учитель Назаренко Валентина Олексіївна)

22 січня – День соборності України

       Для українського народу, який століттями був позбавлений власної державності, розірваний на частини між сусідніми країнами, проблема соборності завжди була актуальною.

   

       Барбаш Аня, учениця 10-А класу, посіла ІІ місце в міському етапі конкурсу студентсько-учнівської творчості під гаслом «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!» (учитель Любов Іванівна Кравченко).

МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ, ЯКА ЗМІНИТЬ СВІТ НА КРАЩЕ

            У травні 2014 року під патронатом Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Молодіжного центру праці пройшов обласний конкурс учнівських есе «Моя майбутня професія, яка змінить світ».

       Віротченко Анастасія, учениця 10-А класу, посіла І місце в конкурсі (учитель Любов Іванівна Кравченко)

ДО 120-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ О.П. ДОВЖЕНКА

      8 жовтня 2014 року в колегіумі відбулося нагородження переможців відеоконкурсу «Як я провів літо», метою якого було:

  • формування інформаційного освітнього середовища шкільної освіти;
  • спонукання колегіїстів до активного відображення суспільних процесів, спрямованих на євроінтеграцію, розбудову демократичного, громадянського суспільства в Україні;
  • привернення уваги до професій, пов’язаних з виготовленням, розповсюдженням медіа ресурсів;
  • виявлення, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі колегіуму.

     Відеоконкурс проводився під патронатом управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського спільно з Чернігівським колегіумом №11.

     Конкурс проводився за номінаціями:

  • «Я знімаю літо»;
  • «Відеорепортаж»;
  • «Вільна тема»;
  • «Соціальна реклама».

(Хронометраж фільмів – до 10 хвилин)

Результати конкурсу

Номінація Прізвище Клас Тема, посилання для перегляду віджеороликів
Соціальна реклама
І місце Радченко Радіон 11-Б

"Я обираю здоров'я" http://youtu.be/tG-j3a7KgGQ

ІІ місце   10-А

"Ми за мир" http://youtu.be/1KoOztjCqKE

ІІІ місце Куліш Дарія 10-Б

"Довженко" http://youtu.be/BvzX99TPCyg

Вільна тема
І місце Соколов Даніїл 11-Г

"Довженко" http://youtu.be/UrHvJ0Nl-Ik

ІІ місце Давиденко Альона 11-В Відеоролик
ІІІ місце Учні 7-В класу 7-В "Довженко" http://youtu.be/UWHNgfJdTF0
Як я провів літо
І місце   7-А "Наше літо" http://youtu.be/mFEPmQxMunw
ІІ місце   10-А "Я знімаю літо" http://youtu.be/hhROoaIJoGo
ІІІ місце Середа Дарія 9-Б "Літо 2014" http://youtu.be/VrTzZMADAsc

 

 
Приз глядацьких симпатій: Оніщенко Федір - 6-А клас

Відеорепортаж Чернігівського телебачення:
http://www.newch.tv/profile_program.php?itemid=25797

 

       

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2019