Вівторок, 19.03.2024, 13:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2018-2019 навчальний рік (ІІ частина)

Чернігівський колегіум №11 вітає українців із Днем Державного Прапора  та Днем Незалежності України!

     Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, Україна відзначає День Державного Прапора України. Цей день  починають із підняття жовто-синього прапора в усіх населених пунктах і в усіх установах країни. Саме під ним люди сьогодні  об'єднуються для спільної боротьби за свою країну. Усі ми повинні бути гідні пам'яті багатьох поколінь українців, які ратними подвигами, працею,а іноді й ціною свого життя створювали славу та велич держави, щоб вільно майорів наш жовто – синій прапор.

     День Державного Прапора та День Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю й боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна  Україна зі своїми державними символами.

Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну .

     У ці святкові дні колегіум №11 усім бажає миру, добробуту, міцного здоров'я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях.

     Зі святом вас!

 

КОЛЕГІЇСТИ ВІДВІДАЛИ ТЕЛЕКАНАЛ UA:ЧЕРНІГІВ

У рамках профорієнтаційного проекту «Чернігів – місто професій» колегіїсти відвідали телеканал UA: Чернігів, де на власні очі побачили, що відбувається за лаштунками телебачення. Учні спостерігали процес створення новин, підготовку до зйомок та ознайомилися з різноманіттям телевізійних професій. Спробували себе у якості телеведучих  інформаційної програми «Новини».  До екскурсії приєдналася телеведуча програми «Ранок з UA: Чернігів», яка із задоволенням поділилася особливостями і секретами своєї роботи. Від зустрічі колегіїсти отримали незабутній досвід та позитивні враження.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ЧЕРНІГІВСКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

     Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує  чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

     16 травня 2019 року учні та вчителі Чернігівского колегіуму №11 відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь колегіум  замайорів різнобарвними візерунками  української вишивки. На першому поверсі була встановлена фотозона, де всі охочі могли змогу  сфотографуватися на фоні чудової композиції. Була проведена акція «Зроби фото у вишиванці на фоні визначних місць Чернігова». Проведення такого свята продемонструвало, що колегіїсти відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження  культури, звичаїв, традицій свого народу. ту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

 

День пам'яті та примирення,

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

в Чернігівському колегіумі №11

         Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь  у  війні 1939 -1945рр. Людям назавжди запам’ятались  важкі дні Другої світової війни.  Хоча минуло вже багато весен і все далі відходять роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар перемоги своє життя. 8 травня в Чернігівському колегіумі пройшла лінійка-реквієм,  присвячена Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В знак пошани та вдячності за наше мирне сьогодення колегііїсти поклали квіти до пам’ятного знаку учням та вчителям колегіуму, що загинули в роки Другої світової війни,  до меморіальної дошки Олени Білевич та Володимиру Близнюку, випускнику  нашого колегіуму, який віддав своє життя за свободу і незалежність Батьківщини в зоні АТО. Традиційно колегіїсти привітали ветеранів Другої світової війни квітами та цукерками.  

         Цього ж дня відбулася зустріч колегіїстів  за участю старшого  офіцера  відділу цивільного-військового співробітництва оперативного командування військ «Північ»,   майором Пененком Тарасом Васильовичем.  У ході спілкування Тарас Васильович розповів учням  про Другу світову війну та про те, наскільки зараз для нас є важливим   настання миру.  Військовий подарував колегіуму багато книжок, які описують сучасні події на Сході України.  Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

 

      ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИСТАМИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПОЧАЛИСЯ ЗАХОДИ У ЗРАЗКОВОМУ МУЗЕЇ "ІСТОРІЯ ШКОЛИ". ПРОВЕДЕНІ ПЕРШІ ЕКСКУРСІЇ ПРО ПОДІЇ ДАЛЕКИХ ВОЄННИХ РОКІВ У НАШОМУ МІСТІ. НЕ ЗАБУЛИ ЗГАДАТИ ЧЕРГОВИЙ РАЗ ОЛЕНУ БІЛЕВИЧ ТА ІНШИХ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ, МЕШКАНЦІВ МІСТА, ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ РІДНОЇ ЗЕМЛІ.

У Чернігівському колегіумі №11 ушанували пам’ять героїв Чорнобиля

     У колегіумі були проведені години спілкування на тему «Атомне століття раною горить», адже 26 квітня для українського народу – це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити його з пам’яті неможливо.

Мета: розширити знання учнів про Чорнобильську трагедію; наголосити на потенційній небезпеці радіації, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС; вчити застосовувати в повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички; виховувати почуття поваги й пам’яті до трагічних сторінок України.

Учні з’ясували, що таке радіація, ознайомилися з правилами поводження в забрудненому середовищі,  визначили, які рослини допомагають зменшити рівень радіаційного опромінення. З великою цікавістю колегіїсти переглянули відеопрезентацію «Герої Чорнобиля» й ушанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

 

     26 квітня, у 33 річницю Чорнобильської трагедії, молодша група "Слідопитів" Зразкового музею "Історія школи" (керівник Пивоварова Т.І.) провели інформаційну годину для учнів 2-3 класів "Дітям про Чорнобиль", у якій представили цікаві факти про минуле та сьогодення атомної енергетики в Україні.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11

     19 квітня 2019 року відбулася  учнівська конференція  «Вибори Президента Чернігівського колегіуму №11». 5 кандидатів на посаду президента учнівського  самоврядування  презентували свої  передвиборчі програми: Богатирьова Марія (9-В клас), Василенко Дар'я (9-Г клас), Івасюк Марк  (8-Г клас), Плясун Андрій (10-Б клас), Стельмах Карина (10-А клас). Кандидати на пост президента виступили перед електоратом (учнями 5-11 класів, вчителями колегіуму), відповіли на запитання своїх виборців та опонентів. У ході голосування президентом учнівського самоврядування колегіуму було обрано Богатирьову Марію.  Виборча  конференція пройшла у дусі підтримки та взаємоповаги.

Проголошення незалежності Карпатської України

   15 березня 2019 року вся Україна згадує день, коли невелика Карпатська Україна проголосила свою незалежність, чинила опір агресору та виявила своє прагнення до возз’єднання з іншими українськими землями. З нагоди 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України в Чернігівському колегіумі № 11 пройшли заходи щодо вшанування цієї події.

   Учні 6-7-х класів декламували поезії, присвячені подіям 1938-1939-х років.

   У 8-9-х класах пройшли виховні години: «Красне Поле: із серцем у руках».

   Учні 10-11 класів провели конференцію: «Карпатська Україна: сучасний погляд». Де наголошувалося, що Карпатська Україна – важливий етап розвитку українського визвольного руху, - приклад прагнення українців до розбудови власної державності навіть у несприятливих зовнішньополітичних умовах.

     

     

Чернігівський колегіум №11 долучився до

Всеукраїнської  акції «Діти! Поліція! Безпека!»

     У рамках акції відбулася зустріч із старшим  інспектором відділу ювенальної превенції  Управління  превентивної діяльності (УПД)  ГУНП в Чернігівській області, майором поліції Шарпатим Олегом Анатолійовичем; старшим інспектором ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції, майором поліції Горох Наталією Михайлівною; старшим інспектором-вибухотехніком вибухотехнічного відділу  ГУНП в Чернігівській області Дем’янченком  Олексієм Олександровичем; старшим інженером-вибухотехніком вибухотехнічного відділу ГУНП в Чернігівській області Шакуном Артемом Вікторовичем. У ході бесіди колегіїсти дізналися про першочергові дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

  

         З ледь відчутним подихом весни приходить до нас чудове свято представниць прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день 8 Березня.

       З нагоди вшанування її величності Жінки в колегіумі  7 березня 2019 року відбувся вітальний концерт. Учні приготували прекрасні музичні та танцювальні подарунки,  щоб привітати своїх  улюблених учителів, мам, бабусь, сестер, дівчат та усіх жінок, пристніх у залі.

     Концерт пройшов  у теплій святковій атмосфері. Програма свята була вишуканою та динамічною.  Затамувавши подих,  глядачі насолоджувалися неперевершеними номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів шквалом оплесків.

     20 лютого учні 9-Б класу Чернігівського колегіуму №11 взяли участь у відкритті фотовиставки "Обличчя революції" фотографа Маріанни Харді. На заході були присутні: директор Департаменту сім'ї молоді та спорту Чернігівськоїт обласної адміністрації Лемеш Ніна Петрівна, представник Українського Інституту Національної пам'яті Бутко Сергій Володимирович, голова громадського телебачення Чернігів Зосименко Сергій.

 

ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ

   

     За програмою «Школа і поліція» у колегіумі було проведено просвітницько-профілактичні заняття з учнями 6, 7класів на тему: «Булінг у шкільному середовищі».

     Що таке булінг, чому про нього треба знати всім, про застосування штрафних санкцій до агресора, пояснювали фахівці патрульної поліції Мельник Ольга Миколаівна та Палуб Аліна Сергіївна.

     Спілкувались про правовий та соціальний аспекти булінгу. Вчилися розрізняти булінг від типових конфліктів і непорозумінь, з’ясовували до кого можна звернутися за допомогою.

     

     

     

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У КОЛЕГІУМІ

     14 лютого закохані у всьому світі відзначали День святого Валентина. День закоханих – свято,  сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття прокидаються разом з природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий, адже кохання – це більше, ніж почуття, це стан душі. У колегіумі з нагоди цього чудового свята відбувся вітальний концерт – «У чарах кохання», який приготували учні 10 класів. Колегіїсти  показали глядачам сценку «Амур», читали романтичні  листи про прекрасне почуття, співали пісні про кохання, танцювали запальні танці. Усі присутні отримали заряд позитивних емоцій.

ПОСВЯТА В КОЛЕГІЇСТИ

     У Чернігівському колегіумі №11 відбулося традиційне свято - «Посвята в колегіїсти». Колегіумна родина поповнилася новими колегіїстами, учнями перших класів, які готувалися до цього незабутнього свята. Діти читали вірші, співали українських пісень. Казковий герой – Пізнайко ознайомив дітей з правилами колегіїстів. Діти виконали усі випробування казкового героя, пройшли тест на старанність, показали гостроту свого розуму і міцність пам'яті відгадуючи  казки. Довівши, що першокласники варті звання колегіїста  їм   були вручені значки колегіїста.

Зустріч учнів Чернігівського колегіуму №11 із Оленою Мокренчук –

письменницею, журналісткою та бійцем ЗСУ

     8 листопада колегіїсти 5-тих і 10-х класів мали честь зустрітися із учасницею бойових дій на Донбасі, письменницею, журналісткою та просто непересічною особистістю Оленою Мокренчук. Вона завітала до колегіуму, аби з перших вуст розповісти дітям те, що відбувається на сході України, та щоб презентувати свою книгу: «Аліска, фронтова лисичка». Книга розповідає про те, як живеться в умовах бойових дій нашим братам меншим, і про те, як українські воїни турбуються про них, а тварини, у свою чергу, тим же віддячують нашим військовим.

     Але не презентація книги була для захисниці України головною. Головним для неї було побачити дітей і поговорити з ними, розповісти, що бачила, і донести це знання до дітей. Задля цього письменниця зробила невеличку експозицію з гільз набоїв різного калібру, аби учні могли наочно побачити, яка зараз зброя у зоні бойових дій. Крім того, елементом експозиції була й військова броня із шоломом – учні могли вдягнутися в броню й відчути себе справжніми воїнами.

     Колегіїсти, у свою чергу, теж показали, що завжди раді українським воїнам і глибоко поважають їх, продемонстрували свою обізнаність з подіями на сході України, а старшокласники – знання військової справи. Розповідь письменниці викликала в учнів то радісний захват, то щирий сміх, то глибоке співчуття. Зустріч з Оленою Мокренчук пройшла дуже вдало – адже колегіїсти завжди раді вітати у стінах нашого закладу освіти захисників України. Довгого життя нашим воїнам!

            

Учні Чернігівського колегіуму №11 презентували дві фотовиставки: «Естафета поколінь («Наші батьки – випускники школи»; «Сімейні династії»)» та «Життя нашого класу»

     На честь 80-річчя Чернігівської школи №11 було проведено фотовиставку «Естафета поколінь», присвячену учням, які навчалися в нашому закладі освіти. Було запропоновано дві тематики фотовиставки: «Наші батьки – випускники школи», коли в колегіумі навчалися тато чи мама, та «Сімейні династії» – коли учень міг похвалитися тим, що в школі до нього навчалося аж кілька поколінь його родичів. Колегіїсти не лише зібрали необхідні фотографії, а ще й творчо їх оформили, тому фотовиставка дає цікавий екскурс у минуле, а також тішить око. Віримо, що в майбутньому наші династії ростимуть ще більше, і з’являться нові!

     У жовтні, до 80-річчя нашої школи, колегіїсти старших і молодших класів зробили чудову фотовиставку – «Життя нашого класу». У газетах учні показали найяскравіші епізоди свого шкільного життя, зафіксували моменти своєї радості та перемог, показали, як проходять їхні будні в Чернігівському колегіумі №11 , а також зробили спільні знімки зі своїми вчителями. Переглянувши ці газети, можна вкотре впевнитися: шкільне життя наших колегіїстів – творче, цікаве й неповторне.

Зустріч учнів Чернігівського колегіуму №11

із Оленою Мокренчук –

письменницею, журналісткою та бійцем ЗСУ

     8 листопада колегіїсти 5-тих і 10-х класів мали честь зустрітися із учасницею бойових дій на Донбасі, письменницею, журналісткою та просто непересічною особистістю Оленою Мокренчук. Вона завітала до колегіуму, аби з перших вуст розповісти дітям те, що відбувається на сході України, та щоб презентувати свою книгу: «Аліска, фронтова лисичка». Книга розповідає про те, як живеться в умовах бойових дій нашим братам меншим, і про те, як українські воїни турбуються про них, а тварини, у свою чергу, тим же віддячують нашим військовим.

     Але не презентація книги була для захисниці України головною. Головним для неї було побачити дітей і поговорити з ними, розповісти, що бачила, і донести це знання до дітей. Задля цього письменниця зробила невеличку експозицію з гільз набоїв різного калібру, аби учні могли наочно побачити, яка зараз зброя у зоні бойових дій. Крім того, елементом експозиції була й військова броня із шоломом – учні могли вдягнутися в броню й відчути себе справжніми воїнами.

     Колегіїсти, у свою чергу, теж показали, що завжди раді українським воїнам і глибоко поважають їх, продемонстрували свою обізнаність з подіями на сході України, а старшокласники – знання військової справи. Розповідь письменниці викликала в учнів то радісний захват, то щирий сміх, то глибоке співчуття. Зустріч з Оленою Мокренчук пройшла дуже вдало – адже колегіїсти завжди раді вітати у стінах нашого закладу освіти захисників України. Довгого життя нашим воїнам!

     

     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2024