Олімпіади 2016-2017
Відповідно до наказу Управління освіти Чернігівської міської ради від 21 грудня 2016р. № 628 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.», третю сходинку в рейтинговій таблиці посіли учні колегіуму №11.
РЕЙТИНГ ПО МІСТУ
Укр.мова та література – 1 місце
Історія – 1 місце
Біологія – 1 місце
Російська мова та література – 1 місце
Обслуговуюча праця – 2 місце
Географія – 3 місце
Інформатика – 3 місце
Екологія – 4 місце
Економіка – 4 місце
Право – 5 місце
Математика – 6 місце
Англ.мова – 8 місце
Фізика – 8-9 місце
Технічна праця – 6-11 місце
ІКТ– 9-13 місце
Астрономія – 8-9 місце
Нім.мова – 7 місце
Франц.мова – 3 місце
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН (2016-2017 н.р.)
№
ПІБ учня
Клас
Предмет
Диплом
Учитель
1
Оніщенко Федір
8-А
Історія
І
Сташевська
Вікторія Олександрівна
Рибалко
Тетяна Леонідівна
2
Кузьменко Альона
9-В
Історія
І
Ананко
Жанна Петрівна
3
Ятченко Павло
11-Б
Історія
ІІІ
4
Мороз Назар
6-В
Математика
І
Воловик
Світлана Олексіївна
5
Чорний Андрій
10-А
Математика
ІІІ
6
Чорний Андрій
10-А
Інформатика
І
Коробко
Оксана Михайлівна
7
Капелюха Марія
8-Г
Біологія
І
Саволєй
Дарія Григорівна
8
Воробей Ольга
10-Б
Біологія
І
9
Голенок Богдан
10-Б
Біологія
ІІІ
10
Харченко Анна
10-Б
Обс.праця
І
Вашкевич
Наталія Миколаївна
11
Заболотна Поліна
11-Б
Укр.мова
І
Заруба
Світлана Володимирівна
12
Шутко Вікторія
11-Б
Укр.мова
ІІІ
13
Кузьменко Альона
9-В
Географія
І
Тригубенко
Ольга Олександрівна
14
Степанець Катерина
8-А
Географія
ІІІ
15
Богатирьова Марія
7-В
Укр.мова
І
Ліхута
Вікторія Вікторівна
16
Кулініч Марина
9-А
Укр.мова
ІІ
17
Іценко Валерія
10-В
Укр.мова
ІІ
Тищенко
Тетяна Петрівна
18
Рижова Олександра
11-А
Рос.мова
ІІ
Васечко
Людмила Миколаївна
19
Кулініч Марина
9-А
Рос.мова
ІІ
20
Костюк Кирило
9-В
Правознавство
ІІ
Кудлай
Лідія Петрівна
21
Железняк Тетяна
11-Б
Нім.мова
ІІ
Ковальчук
Альберт Едуардович
22
Чорний Андрій
10-А
Економіка
ІІ
Стебловська
Наталія Миколаївна
23
Башурова Ксенія
Географія
ІІІ
24
Куник Неля
9-В
ІКТ
ІІІ
Карпенко
Наталія Василівна
25
Лавенецька Ангеліна
8-Б
Англ.мова
ІІІ
Макаренко
Оксана Іванівна
26
Железняк Тетяна
11-Б
Нім.мова
ІІІ
Коломієць
Анна В'ячеславівна
27
28
29
30
31
Кримов Владислав
Прищепа Дарина
Артемова Аліса
Булка Дмитро
Левченко Альона
10-Б
10-Б
10-Б
9-В
8-Д
Франц.мова
ІІІ
Мурашко
Клара Леонідівна
32
Єрмолаєва Юлія
9-Б
Укр.мова
ІІІ
Назаренко
Валентина Олексіївна
33
Ковальова Світлана
11-А
Біологія
ІІІ
Чекмінь
Інна Вікторівна
34
Заболотна Поліна
11-Б
Англ.мова
ІІІ
Ковальчук
Альберт Едуардович
35
Савенко Ілля
11-Б
Технічна праця
ІІІ
Седнівець
Володимир Леонідович
Малеванова
Ірина Анатоліївна
36
Душина Катерина
9-А
Обс.праця
ІІІ
Гречушкіна
Олена Леонідівна
37
Співак Сергій
11-Б
Астрономія
ІІІ
Гончар
Олена Михайлівна
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН (2016-2017 н.р.)
№
ПІБ учня
Клас
Предмет
Диплом
Учитель
1
Кулініч Марина
9-А
Укр.мова
ІІІ
Ліхута Вікторія Вікторівна
2
Ятченко Павло
11-Б
Історія
ІІ
Ананко
Жанна Петрівна
3
Кузьменко Альона
9-В
Історія
І
4
Оніщенко Федір
8-А
Історія
ІІІ
Сташевська
Вікторія Олександрівна
Кудлай
Лідія Петрівна
5
Железняк Тетяна
11-Б
Англ.мова
ІІІ
Ковальчук
Альберт Едуардович
6
Кузьменко Альона
9-В
Географія
І
Тригубенко
Ольга Олександрівна
7
Заболотна Поліна
11-Б
Рос.мова
ІІІ
Заруба
Світлана Володимирівна
8
Рижова Олександра
11-А
Рос.мова
І
Васечко
Людмила Миколаївна
9
Костюк Кирило
9-В
Правознавство
ІІІ
Кудлай
Лідія Петрівна
10
Харченко Анна
10-Б
Обсл.праця
ІІІ
Вашкевич
Наталія Миколаївна
11
Воробей Ольга
10-Б
Біологія
ІІІ
Саволєй
Дарія Григорівна
12
Капелюха Марія
8-Г
Біологія
ІІ
13
Чорний Андрій
10-А
Економіка
І
Стебловська
Наталія Миколаївна
ПОСІЛИ 7-10 МІСЦЕ