Четвер, 09.02.2023, 10:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2019-2020 навчальний рік

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ  УКРАЇНИ

В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ

     День соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення.

    З нагоди цього свята в колегіумі було проведено  флешмоб «Одна нероздільна  країна», на якому  колегіїсти  у вишиванках, взявшись за руки, виконали гімн України, що символізував  нерозривний зв’язок між усіма поколіннями та нагадав  усім, що наша сила в єдності. По класах відбулися інформаційні патріотичні хвилинки: «Єднання заради Незалежності», під час яких діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії. У колегіумній бібліотеці  була організована тематична виставка літератури «В єдності наша сила». У Зразковому музеї «Історія школи» відбулася  вікторина «Що я знаю про Україну».  Проведені заходи сприяли вихованню в колегіїстів національної свідомості, глибокої поваги та любові до Батьківщини.

         НОВОРІЧНІ СВЯТА В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

         День Святого Миколая – одне з найочікуваніших зимових свят для всіх дітей. 19 грудня з самого ранку представники учнівського самоврядування в костюмах Св. Миколая,  Янгола та новорічного Ельфа вітали всіх зі святом. Солодкі подарунки отримали колегіїсти, які знаходяться під опікою; діти сироти; учні, батьки яких загинули в зоні ООС/АТО; діти з сімей переселенців та з малозабезпечених сімей.

        Напередодні Нового року в колегіумі пройшло свято краси – «Міс Снігова королева колегіуму – 2019», на якому чарівні конкурсантки мали змогу позмагатися не тільки у зовнішніх даних, а і у таланті показати свій неповторний внутрішній світ. Дівчата спробували себе в таких номінаціях: конкурс «Візитка», інтелектуальний конкурс «Інтерв'ю», Творчий  конкурс - «Мій талант», дефіле в образі Снігової королеви. Перемогу здобула Михайлова Анастасія, учениця 9-В класу. Усі учасниці отримали подарунки, а глядачі багато позитивних емоцій та гарний настрій, який продовжився на новорічній дискотеці.

               

ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК  У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

    3 грудня у Чернігівський колегіум №11 долучився до Всеукраїнського деня добрих справ #Щедрий Вівторок. Самоврядування колегіуму на другому поверсі освітнього закладу організувало шість локацій: І локація  мала назву «Фрукти добра», де всі охочі могли приносити яблука, апельсини, мандарини; ІІ локація – «Лапа допомоги», учні приносили речі та корм для тварин; ІІІ локація – «Добра іграшка»; ІV локація – «Книга добра»; V локація – «Пошта миру» куди колегіїсти приносили листівки, обереги, чай, каву, солодощі, серветки військовим які перебувають на передовій; VІ локація – «Коробочка хоробрості» куди учні приносили нові іграшки, розмальовки, фломастери, олівці, фарби, книжки, пазли для онкохворих діток. Завдяки спільним зусиллям колегіїстів і їх батьків було зібрано велику кількість речей. Зібрані речі були передані: Чернігівському центру соціально-психологічної  реабілітації дітей; Чернігівську обласну дитячу лікарню; військовим 13 Батальйону в зону ООС/АТО в м.Торецьк (Донецької області); ЧМГО «Центр захисту тварин».

 

     У Чернігівському колегіумі №11 відбулося традиційне свято - «Посвята в колегіїсти». Колегіумна родина поповнилася новими колегіїстами, які готувалися до цього незабутнього дня. Учні співали  пісні та представляли театральні номери. Першокласникам були вручені значки колегіїста.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ 10-х  КЛАСІВ  

у  Чернігівському колегіумі №11

    У колегіумі відбулося традиційне свято-конкурс – «Презентація 10 класів». Глядачі стали свідками того, який з 10-х класів можна вважати кращим на паралелі в плані оригінальності, гумору та винахідливості.

    Цього року презентували себе три  класи паралелі: 10-А клас – економічний профіль,  10-Б клас, профіль - іноземна філологія,

    10-В клас – профіль українська філологія. Кожен з класів під час виступу за допомогою гумору, театрального дійства, хореографічних та музичних композицій розкривав свою профільність. Виступи класів були цікавими та захоплюючими, глядачі отримали насолоду від перегляду презентації кожного класу.

    За рішенням журі місця розподілились таким чином:

Гран-прі – 10-Б клас (класний керівник Милиця Л.Ю.)

ІІ місце – 10-А клас (класний керівник Воловик С.О.) та 10-В клас (класний керівник Павленко Ю.В.).

 

ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ «ЗІРКИ  КОЛЕГІУМУ – 2019»

У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІМІ №11

       З метою розвитку учнівської самодіяльної творчості, збереження багатонаціональної культури України, виявлення талановитих і обдарованих колегіїстів у різних видах мистецтва у Чернігівському колегіумі №11 був проведений фестиваль талантів «Зірки колегіуму - 2019». Діти показували свої здібності у таких номінаціях: «Літературна творчість», «Поетична муза», «Вокальний спів», «Майстерність танцю», «Художня гімнастика» та «Театральне мистецтво».

       У номінації «Літературна творчість» звучали уривки з творів

Т.Г. Шевченка. Гумористичні твори учні здебільшого брали з творчого доробку українського гумориста Павла Глазового. Багато віршів учні присвятили рідній мові,  мамі (діти 1-Б, 3-Гкласів), мужності захисників Батьківщини (учні  1-В, 3-А, 3-Б, 3-Г, 4-В, 5-В, 5-Г, 8-В класів). Звучали твори М. Скочилаша, Л. Українки, Л. Костенко,  В.Сосюри,  Л. Глібова.

       У  номінації  «Поетична муза» учень 4-В класу присвятив свій вірш Україні, учні 7-А класу – місту та воїнам-захисникам , учениця 8-В класу –  татові.

       Члени журі відзначили сценічну культуру та зовнішній вигляд учасників номінації «Вокальний спів». На розгляд журі учасниками були представлені твори відомих виконавців, більшість пісень колегіїсти виконали на патріотичну тематику. Виступи вокалістів відрізнялись емоційністю, культурою виконавської майстерності. Гран-прі конкурсу отримали учениці 9-А, 9-В та 10-Б класів.  Високий рівень вокальної культури  показали  колегіїсти  2-Д, 3-В, 7-Д, 8-Д класів. Достатній рівень вокальної культури у номінації продемонстрували учні 3-Г, 4-Е, 8-А, 6-Б, 6-Д,  7-Г класів.

        У номінації «Майстерність танцю» колегіїсти  представили нові сучасні естрадні танці (1-Г,1-Д, 1-Е, 2-В, 3-Б,3-В, 3-Д, 4-Б, 4-Г, 4-Е, 5-Г,5-Е, 6-Г, 6-Д, 7-Г, 8-Д, 9-Г,11-А, 11-В класи), бальні ( 2-В, 3-Г, 3-Д, 3-Е, 4-А, 4-Д, 4-Е, 5-В, 6-Б класи).

        У номінації «Художня гімнастика» діти 1-Б, 1-Е, 2-Д, 4-А, 7-В показали захоплюючі акробатичні виступи.

        У номінації «Театральне мистецтво» вдалий режисерський задум та його втілення продемонстрували учасники 2-А, 3-Г та 11-А класу в сценках «Ходить гарбз по городу»,  «Одного разу», «Даруй добро».

        Колегіїсти 11-А, 10-Б, 8-А класу виконували пісні під гітару у номінації «Бардівська пісня».

         

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

     6 грудня наша країна  відзначає День Збройних Сил України. Мужні, сміливі, відважні, витривалі – ось які вони, наші українські військові. Щоб відповідати високим стандартам сучасного військового, потрібно зазделегідь готуватися до захисту рідної України. Традиційно у спортивній залі колегіумі пройшли військово-патріотичні змагання «Сокіл» між учнями 10-11 класів, приурочені  відзначенню Дня Збройних Сил України. Колегіїсти продемонстрували свою майстерність у стрільбі, збиранні та розбиранні  автомата й магазина, проходженні строєм. Переможці були нагородженні почесними  перехідними кубками колегіуму та грамотами.

      У Зразковому музеї «Історія школи» були організовані тематичні екскурсії «Наші випускники на захисті України». Відбулися зустрічі з військослужбовцями 134 батальйону; Бєлєванцевою О.В., мамою Володимира Близнюка, випускника колегіуму, який загинув у зоні АТО.

      Напередодні колегіїсти зібрали вітальні листівки, листи, обереги, чай, каву, солодощі, які відправили на передову в м.Торецьк (Донецька область) 13 мотопіхотному батальйону територіальної оборони в Чернігівській області.

      Щиро вітаємо наших сміливих захисників з Днем Збройних Сил України! Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Згуртувавши зусилля, збережимо Україну єдиною і неподільною!

 

ЗАХОДИ ДО ВСЕВІТНЬОГО  ДНЯ БОРОТЬБИ

ЗІ СНІДОМ У ЧЕРНІГІВСЬКОКОМУ  КОЛЕГІУМІ  №11

         До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з 25.11.2019 року по 02.12. 2019 року в Чернігівському колегіумі №11 були проведені такі заходи:

        Відео-лекторій «Збережемо здоров’я», 9 - 10 класи

        Інтерактивна вистава «Наслідки ранніх статевих стосунків», 10-11 класи (ЧНТУ, кафедра соціальної роботи, спільно з організацією «Чернігівська мережа»)

        Лекції:

 • «Профілактика ВІЛ/СНІДу», 7 класи;
 • «Толерантність до хворих на ВІЛ» 10 класи

Бесіди:

 • «Знання – найкраща зброя проти СНІДу», 6класи;
 •  «СНІД. Симптоми та шляхи передачі», 5 класи

Тренінг «Міфи про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу», 11 класи

Традиційний щорічний флешмоб «Червона стрічка», 4, 11 класи

Театралізований захід «Ми проти СНІДу», 8 класи

         Здобувачі освіти розповсюджували брошури серед своїх однолітків «Що я знаю про СНІД?», а також червоні стрічки – символ боротьби з ВІЛ/СНІДом.

         Були проведена виставка малюнків на тему «Будьмо толерантними до хворих на ВІЛ/СНІД».

 

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

           21 листопада українці вшановують патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократії в Україні, прав і свобод громадян, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

З нагоди цього  дня в Чернігівському колегіумі №11 відбувся патріотичний  танцювальний флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи».

         До Зразкового музею «Історія школи» завітали військові: заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, голова ГО «Спілка ветеранів 13-го БТРО» Ігор Бизган, військовослужбовці Леонід Коваленко та Роман Мельничук. Розмова велася про Майдан та Революцію Гідності, АТО-ООС, ставлення сучасної молоді до Збройних Сил та служби у їх лавах. Спілкування було щирим, невимушеним, корисним, цікавим для учнів. Колегіїсти вручили гостям квіти та вшанували полеглих героїв двох революцій хвилиною мовчання.

Бажаємо усім миру, порозміння і згуртованості.

Міжнародний день толерантності

У Чернігівському колегіумі №11 до Міжнародного дня толерантності пройшов Тиждень Добра. Здобувачі освіти брали участь у заходах:

 • Заняття-тренінг «Що таке толерантність», 6 класи.
 • Хвилинка позитиву «Комплімент кожному», всі бажаючі.
 • Проведене анкетування «Чи толерантна ти людина?», 7 класи
 • Перегляд мультфільму про добро та повагу, 1-4 класи.
 • Конкурс малюнку «Квітка толерантності», 2-5 класи.
 • Стіннівка «Дерево толерантності», 7-11 класи.
 • Бібліотечна виставка «Країна добра».

Діти та вчителі змогли відповісти для себе на такі дилемні питання як: «Чи до всього треба ставитися толерантно?», «Чи можна стерпіти крик, бійку, приниження гідності людини?». Усі учасники заходів дійшли висновку, що потрібно прагнути бути толерантним, жити й чинити так, щоб усім поряд з тобою було приємно і радісно.

   

   

   

Вшанування пам'яті Олена Білевич     

СЬОГОДНІ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ № 11 ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ОЛЕНИ БІЛЕВИЧ - МУЖНЬОЇ ПІДПІЛЬНИЦІ, РОЗВІДНИЦІ, ПАРТИЗАНКИ, ЯКІЙ ЦЬОГО ДНЯ ВИПОВНИЛОСЯ Б 95 РОКІВ... УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ПРОЙШЛИ У АКТОВІЙ ЗАЛІ КОЛЕГІУМУ ТА ЗРАЗКОВОМУ МУЗЕЇ "ІСТОРІЯ ШКОЛИ".

Відзначення 75-річниці вигнання нациських окупантів з території України у Чернігівському колегіумі №11

        28 жовтня  2019 року  вся наша країна відзначає одну з найбільш  значущих дат у своїй історії – 75-ту річницю вигнання нацистів з України.

       Чернігівський колегіум №11 долучився до відзначення цієї дати.

       Учні вшанували пам'ять  всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистів окупантів.

       У 5-В класі було проведено урок-реквієм «Памятаємо… Перемагаємо!», на якому колегіїсти пригадали, що саме 28 жовтня 1944 року відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України, а також вшанували полеглих хвилиною мовчання.

       Колегіїсти 7-Б клас з'ясували яким довгим, тернистим і кровопролитним був шлях до визволення українських земель і наголосили, що вигнання нацистів стало вагомим кроком до здобуття  Україною незалежності.

      У Зразковому музеї «Історія школи» було проведено тематичні екскурсії : «Визволення Чернігівщини від нацистських загарбників», «Завершення війни та відбудова народного господарства на Чернігівщині».

 

«Козацькі звитяги» в Чернігівському колегіумі №11

           До Дня козацтва та Дня захисника України актова зала Чернігівського колегіуму №11 перетворилася на куточок Запорізької Січі. Тут пройшло запальне свято «Козацькі звитяги» серед учнів 8 класів. Команди-учасниці під музику козацького маршу ввійшли до імпровізованої Січі. Попереду- гетьман із козацьким прапором та булавою. У рамках заходу прой­шли по­казові ви­ступи команд, які демон­стру­вали козацьку завзя­тість та хист, яскраві по­єдинки з му­жності, що запалю­вали публіку козацьким ду­хом. Команди позмагались між собою у спритності, швидкості, кмітливості та силових  конкурсах.

       За підсумками всіх конкурсів, переможцями стали:

І місце – 8-Г клас (класний керівник – Ананко Ж.П.)

ІІ місце – 8-Б, 8-В, 8-Д класи (класні керівники – Ткаченко О.Г., Величко Н.О., Кухаренко А.В.)

ІІІ місце –8-А клас (класний керівник – Рибалко Т.Л.)

      Свято пройшло цікаво і змістовно. Всі учасники змагань отримали багато позитивних емоцій.

До Дня захисника України колегіїсти провели вітальну акцію, привітали усіх захисників України  відеопривітанням.

ЗУСТРІЧ З ЦІКАВОЮ ЖІНКОЮ ТРАГІЧНОЇ ТА ВОДНОЧАС ГЕРОЇЧНОЇ ДОЛІ

ВІДБУЛАСЬ СЬОГОДНІ У ДЕСЯТИКЛАСНИКІВ КОЛЕГІУМУ

              А хто може краще донести історію до сучасників, ніж свідки подій, що відбувалися? Сьогодні нашою темою була Друга світова війна. У гості до учнів 10-В класу (класний керівник МИЛИЦЯ Лілія Юріївна) завітала чудова жінка, прекрасна оповідачка та декламаторка, "енциклопедія" історії - ЗУБОК Ніна Володимирівна.         

     Трагічна, героїчна і цікава доля цієї маленької худорлявої, досить стильної жінки. Народилася вона далекого 1935 року і у 8-річному віці була вивезена до нацистської Німеччини. Якщо доросліших підлітків вивозили для робіт на латифундіях та фабриках, то маленькі діти примусово стали донорами для поранених німецьких солдат. Не можна без сліз слухати розповідь Ніни Володимирівни про ті жахливі часи!  Сьогодні Ніна Володимирівна - голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в'язнів-жертв нацизму, веде досить активне громадське життя. А як чудово декламує вона вірші!!! Ця зустріч - справжній подарунок долі!!!

.

Святкування Дня міста в Чернігівському колегіумі №11

           День міста - це свято кожного з нас! Чернігів - одне з найдревніших міст України з дивовижною історією та архітектурними пам'ятками. 

Історія нашого стародавнього славетного міста налічує багато визначних і героїчних дат та подій. Особливе місце серед них посідає 21 вересня 1943 року. Це – день визволення міста від нацистської окупації. До цього визначного дня у Зразковому   музеї «Історія школи» для колегіїстів  пройшли тематичні екскурсії: «Чернігів у роки окупації», «Рух опору на Чернігівщині у роки Другої світової війни». Учні 4 - Е класу читали вірші про наше славне місто, розповідали цікаві легенди та створили гарні малюнки з краєвидами міста, що є окрасою експозиції музею. Відбулася зустріч колегіїстів з військовою Чернігівського гарнізону,  молодшим сержантом Ковальчук Анною. Упродовж тижня пройшли такі заходи: перегляд відеопрезентації «Визначні місця Чернігова», бесіди «Відомі люди мого краю».

          Традиційно до цього дня в колегіумі проводиться День здоров'я,  зранку відбулася танцювальна розминка під музичний супровід, проводилися  естафети та квести, старшокласники змагалися в перетягуванні канату.     

         З нагоди свята Чернігівський колегіум бажає  всім мешканцям рідного міста  мирного неба, добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, міцного здоров’я і натхнення, щасливого майбутнього. Зі святом!

 

 

.

Че

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023