Середа, 12.12.2018, 21:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади 2017-2018 навчального року

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2017-2018 н.р.)

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія  8-В Українська мова та література І Ліхута Вікторія Вікторівна
2. Кулініч Марина  10-А Українська мова та література І Ліхута
Вікторія Вікторівна
3. Чорний Андрій  11-А Інформатика І Коробко
Оксана Михайлівна
4. Харченко Анна  11-Б Обслуговуюча праця І Вашкевич
Наталія Миколаївна
5. Кузьменко Альона  10-Б Географія І Тригубенко
Ольга Олександрівна
6. Кузьменко Альона  10-Б Історія І Ананко
Жанна Петрівна
7. Іценко Валерія 11-В Російська мова та література І Постол Людмила Юхімівна
8. Демченко Тарас 9-А Екологія І Саволєй
Дар'я Григорівна
9. Мамонтов Богдан  9-Б Технічна праця ІІ Малеванова
Ірина Анатоліївна
10. Воробей Ольга 11-Б Біологія ІІ Саволєй
Дар'я Григорівна
11. Кулініч Марина 10-А Російська мова та література ІІ Васечко
Людмила Миколаївна
12. Капелюха Марія 9-Г Біологія ІІ Саволєй
Дар'я Григорівна
13. Керноз Анна 8-А Історія ІІ Ананко
Жанна Петрівна
Рибалко
Тетяна Леонідівна
14. Клименок Роман 11-А Технічна праця ІІ Седнівець Володимир Леонідович
15. Лавренко Наталія 9-Д Обслуговуюча праця ІІ Гречушкіна
Олена Леонідівна
16. Колодєжна Сніжана 6-А Безпека життєдіяльності ІІ Шулик
Оксана Анатоліївна
17. Тимошенко Данило 11-Б Французька мова ІІ Мурашко
Клара Леонідівна
18. Куник Неля 10-Б Інформаційні технології ІІ

Коробко
Оксана Михайлівна

Карпенко
Наталія Василівна

19. Степанець Катерина  9-А Географія ІІ Тригубенко Ольга Олександрівна
20. Пономаренко Анна 7-В Українська мова та література ІІІ

Самойлова Світлана Анатоліївна

Березкіна
Леся Олександрівно

21. Єрмолаєва Юлія 10-Б Українська мова та література ІІІ Назаренко Валентина Олексіївно
Кошева Олена Іванівна
22. Мороз Назар 7-Б Математика ІІІ Воловик
Світлана Олексіївна
23. Мороз Назар 7-Б Фізика ІІІ Петрушинець
Олена В'ячеславівна
24. Скуратовський Артем 9-Б Інформатика ІІІ Коробко
Оксана Михайлівна
25. Капелюха Марія 9-Г Англійська мова ІІІ Мурашко
Клара Леонідівна
26. Новомлинець Анастасія 9-Г Правознавство ІІІ Кудлай
Лідія Петрівна
27. Новомлинець Анастасія 9-Г Російська мова та література ІІІ Борова
Людмила Миколаївна
28. Куник Неля 10-Б Російська мова та література ІІІ Борова
Людмила Миколаївна
29. Степанець Катерина 9-А Хімія ІІІ Макей
Юлія Миколаївна
30. Дембовський Дмитро 10-Б Астрономія ІІІ Гончар
Олена Михайлівна
31. Лавенецька Ангеліна 9-Б Німецька мова ІІІ Макаренко
Оксана Іванівна
32. Кримов Владислав 11-Б Французька мова ІІІ Мурашко
Клара Леонідівна
33. Булка Дмитро 10-В
34. Візір Анастасія 10-В
35. Левченко Альона 9-Д
36. Басанець Кристина 9-Г

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА (МІСТО)

ПІБ учня

Клас

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія 8-В І Ліхута Вікторія Вікторівна
2. Кошкидько Анастасія 6-А І Заруба Світлана Володимирівна
3. Печерна Каріна 5-Г ІІ Заруба Світлана Володимирівна
4. Іценко Валерія 11-В ІІІ Тищенко Тетяна Петрівна
5. Душина Катерина 10-Б ІІІ Ліхута Вікторія Вікторівна
6. Купцова Ірина 9-Г ІІІ Бакун Віра Григорівна
7. Пушкар Аліна 3-В ІІІ Сергієнко Людмила Олексіївно

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО
МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ
ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА (МІСТО)

ПІБ учня

Клас

Диплом

Учитель

1.

Богатирьова Марія 8-В І Ліхута Вікторія Вікторівна
2. Степанець Катерина 9-А ІІ Осипенко Оксана Олександрівно
3. Іценко Валерія 11-В ІІІ Тищенко Тетяна Петрівна
4. Єрмолаєва Юлія 10-Б ІІІ Назаренко Валентина Олексіївно
Кошева Олена Іванівна

УЧНІ, ЯКІ ПОСІЛИ 7-10 МІСЦЯ
НА МІСЬКОМУ ЕТАПІ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2017-2018 н.р.)

ПІБ учня

Клас

Предмет

Учитель

1.

Капелюха Марія 9-Г ІКТ Коробко Оксана Михайлівна
2. Чорний Андрій 11-А Економіка Стебловська Наталія Миколаївна
3. Буглак Олександр 8-Г Англійська мова Хоменко Тетяна Петрівна
4. Буглак Олександр 8-Г Біологія Макей Юлія Миколаївна
5. Демченко Тарас 9-А Біологія Саволєй Дар'я Григорівна
6. Тарасевич Надія 10-Б Екологія Макей Юлія Миколаївна
7. Костенко Владислава 10-Б Економіка Стебловська Наталія Миколаївна
8. Костюк Кирило 10-Б Інформатика Коробко Оксана Михайлівна
9. Костюк Кирило 10-Б Правознавство Кудлай Лідія Петрівна
10. Голобурда Іван 7-В Інформатика Козир Анастасія Ігорівна
Коробко Оксана Михайлівна
11. Купцова Ірина 9-Г Математика Надєєва Тетяна Михайлівна
12. Тарасевич Надія 10-Б Німецька мова Макаренко Оксана Іванівна
13. Большун Юлія 8-В Німецька мова Коломієць Анна В'ячеславівна
14. Леоненко Анна 11-Б Правознавство Кудлай Лідія Петрівна
15. Степанець Катерина 9-А Українська мова та література Осипенко Оксана Олександрівна
16. Ющенко Софія 8-А Французька мова Мурашко Клара Леонідівна

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЕТАПІВ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2017-2018 н.р.) ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2018