Четвер, 09.02.2023, 11:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 навчальний рік (І частина)

Конкурс «Щедрість рідної землі» у Чернігівському колегіумі №11

       Якою буває осінь? Теплою, золотою, туманною.. А ще осінь, буває креативною. Саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення шедевру – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів. Восени кожна людина стає Митцем. З метою активізації природоохоронної роботи, екологічного та естетичного виховання колегіїстів у жовтні 2017р. було проведено конкурс-огляд «Щедрість рідної землі». Це справжнє осіннє свято, до якого діти готувалися завчасно. Збирали найкращі, незвичайні, чудернацькі овочі та фрукти. У дитячих руках природні матеріали перетворилися на справжні шедеври. Учні створили чудові осінні букети та чарівні експозиції. Яблука стали «Веселою сімейкою» кошенят. Баклажани перетворилися на кумедних пінгвінів, капуста – на кролика,  баранців та пуделя, огірки – на крокодила, звичайний гарбуз - на казкову карету для Попелюшки, соняшникове насіння та пшоно - на герб міста Чернігова, а кабачки – на витончених лебедів. Виставка подарувала всім відвідувачам естетичну насолоду.

                                                                                                

 

Участь колегіуму 11 у програмі "Війна, якої немає!"

       Доля України особливо гостро хвилює кожного українця в наш час. Події, які відбуваються на Сході, нікого не залишають байдужими. Свою громадянську позицію проявили педагогічний і учнівський колективи Чернігівського колегіуму №11. Вони взяли участь в обласній патріотично-виховній програмі «Війна, якої немає!».  Колегіїсти  провели патріотичний флеш-моб, виклали слово «МИР» і Прапор України. Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять полеглих героїв АТО біля Меморіальної стели військовослужбовцям  та пам’ятного знаку героям, загиблим у боях за свободу й незалежність нашої Батьківщини. Вони відвідали виставку «Блок пост», що розташована у фойє  Обласного молодіжного Центру Чернігівської обласної ради, екскурсоводами якої були дві учениці колегіуму: Душина Катерина та Мехед Карина. Старшокласники переглянули відеофільм «Аеропорт» про героїчну участь чернігівців у зоні проведення антитерористичної операції.

                                    

Колегїсти 3-Г класу  зустрілися з представниками ГО «Північні вовки»

       Учні 3-Г класу зустрілися з  представники ГО «Північні вовки», які  провели заняття по правилам поводження з вибуховими пристроями.  Дітям показали і розповіли, що потрібно робити,  коли вони можуть знайти небезпечний предмет. Школярі переглянули фільм про волонтерську діяльність організації.  Колегіїсти передали гостям подарунки, листи, малюнки, зроблені своїми руками,  для наших воїнів на Схід. Саме головне, що запам'ятали діти - це ВІД ПРАВИЛЬНИХ ДІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я  ОТОЧУЮЧИХ!

                         

Знайомтесь наш 5 клас

        У вересні в Чернігівському колегіумі №11з метою згуртування класних колективів і естетичного виховання колегіїстів було проведено конкурс фотогазет «Знайомтесь, наш 5 клас». Місця розподілені наступним чином:

І місце – 5-Г клас (класний керівник Заруба С.В.), 5-Д клас (класний керівник Макаренко О.І.);

ІІ місце – 5-А клас (класний керівник Коробко О.М.), 5-Б клас (класний керівник Назаренко В.О.);

ІІІ місце – 5-В клас (класний керівник Карпенко Н.В.).

            

Профілактична робота з недопущення

адміністративних та кримінальних правопорушень

   28 вересня 2017 року старший інспектор СЮП ВП ЧВП Нікітенко О.С., інспектори СЮП ВП ЧВП Малай М.Ю. і Ткачук Я.Я. провели профілактичну роботу з недопущенням адміністративних та кримінальних правопорушень учнями у 2-Б, 2-В, 2-Е, 3-Г, 3-Е, 3-Д, 4-В, 4-Г, 7-А, 8-А класах.

     

     

     

 

     

День здоров'я у Чернігівському колегіумі №11

     Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.  Уже доброю традицією стало щорічне відзначення  Дня здоров'я у колегіумі, який був проведений 15 вересня 2017 року. В цей день колегіїсти взяли участь у загальноколегіумному святі  «День здоров'я». Мета  заходу – привернути увагу дітей до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Для всіх учнів школи було проведено урок здоров’я. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. Упродовж дня проходили цікаві спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси.

     Змагання проходили окремо для 1-4-х класів, 5-7-х класів, 8-11 класів. Учні 1-х класів провели танцювальну фізкультхвилинку на спортивному майданчику колегіуму разом із вчителями фізичної культури та класними керівниками. 2-4 класи разом з класними керівниками, батьками та вчителями фізичної культури відпочивали на території лісової галявини, де для них було проведено естафети. Для учнів 5-7-х класів також було проведено естафети в лісопарку Ялівщина. А учні 8-11-х класів змагались на території спортивного майданчика та спортивних залів колегіуму за програмою "Ажіотаж". Усі учні класів переходили від станції до станції, де виконували спортивні змагання.

     День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому. У холі колегіуму  діяла традиційна виставка плакатів-фотозвітів «Здоров’я очима дітей». Серед всіх класів було обрано переможців. Але ми нагадуємо, що "Головне не перемога, а УЧАСТЬ!" Дякуємо всім, хто приймав участь у заході!

Результати змагань

                     

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

IV місце

V місце

2-Б

2-А

2-В

2-Г,2Д

2-Е

3-А

3-Д

3-Б

3-Г,3-Е

3 - В

4-Д

4-А

4-В,4-Г

4 - Б

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

IV місце

V місце

5-А, 5-В

5-Г

5-Д

5-Б

 

6-Б

6-В

6-Д

6 - А

6 - Г

7-А

7-Б,7-Г

7-В

 

 

8-В

8-А

8-Б

8 - Г

 

9-В

9-А

9-Б

9-Д

9-Г

10-А

10-Б

 

 

 

11-Б

11-В

11-А

 

 

 

                                                                 

    

   

   

 

Відзначення Дня міста у Чернігівському колегіумі №11

     З нагоди 74 річниці визволення Чернігова від нацистських окупантів та Дня миру в Чернігівському колегіумі №11 відбулася  тематична виставка фотосвітлин  «Колегіум №11 любить Чернігів». Колегіїсти представили святкові газети. Учень 9-А класу, Коваленко Іван присвятив вірш рідному місту:

Чернігів древній став понад Десною,

Собор між зелені, як диво, вирина,

Над вічною і світлою рікою

Не змовкла ще історії струна…

                                            

День рятувальника України

     Учні 9-х класів до Дня рятувальника України, який в нашій державі відзначають 17 вересня відвідали свято «Рятівники-солдати Батьківщини», яке організовували Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва спільно з Управлінням внутрішніх справ України в Чернігівській області, Управлінням державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області. Метою даного заходу було ознайомлення з роботою підрозділів рятувальної служби Міністерства внутрішніх справ України, демонстрація практичних навичок поводження людей, зокрема дітей, у надзвичайних ситуаціях та виховання поважного ставлення до професії – рятівник. Свято проводилось у вигляді квесту, де колегіїсти ознайомились з діяльністю підрозділів Державної служби України а саме: навчилися надавати першу медичну допомогу потерпілим у надзвичайних ситуаціях, надання першої допомоги потопаючим; використовувати засоби індивідуального захисту громадян під час виникнення надзвичайних ситуацій; ознайомилися основними методами реанімації та накладання джгутів. За активну участь у квесті діти були нагороджені подякою ДСНС.

     

       

                 

                                    

 

Колегіїсти вшанували пам'ять
загиблого в зоні АТО учня
Чернігівського колегіуму №11

     7 вересня 2017 року в Чернігівському колегіумі №11 відбулася традиційна лінійка, присвячена третій річниці загибелі випускника колегіуму №11, Володимира Близнюка, який загинув за свободу і незалежність України 6 вересня 2014 року в селищі Станиця-Луганська під час виконання бойового завдання. На заході були присутні: адміністрація колегіуму, мати Володимира – Олена Володимирівна, брат Олексій, учень 9-А класу, побратими Володимира – Віталій Кезля, випускник колегіуму, та Олександр Разьвін, учні та вчителі колегіуму. Колегіїсти та всі присутні вшанували пам'ять загиблого квітами та хвилиною мовчання, а учні 8-В класу під флешмоб виконали музичну композицію «Світ без війни».

     

     

      

     

          

     

     

     

     

 

     

     

     

     

Відео пісні можна переглянути за посиланням

Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера

Першого дзвоника в Чернігівському колегіумі №11

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожна школа ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Перше вересня. В цей день наша дружня колегіумна родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, колегіїсти кружляли у танці під мелодію «Чернігівського вальсу», співали українських пісень.

     Під час першого дзвоника вже стало почесною традицією віддавати шану тим, чиє ім’я тісно пов’язано з історією колегіуму. Це відважна підпільниця, випускниця нашої школи 1941 року Олена Білевич і учні нашого колегіуму, що загинули в роки Другої світової війни, захищаючи Батьківщину. Також ми вшановуємо світлу пам'ять ще одного героя - нашого випускника Володимира Близнюка, який у вересні 2014 року, виконуючи свій бойовий обов’язок на Сході України, віддав життя за свободу та незалежність країни. Колегіїсти на знак шани, поваги, пам’яті вшанували героїв квітами.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023