П`ятниця, 27.01.2023, 13:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 навчальний рік (ІІ частина)

Програма "Вибір-5" (друга сесія)

   09 березня 2017 року пройшла друга сесiя програми-гри «Вибiр-5» (тема «Повага») у Чернiгiвському колегiумi №11. Учнi iз задоволенням брали активну участь в обговореннi важливих питань, висловлювали свою думку, наводили приклади з власного життя. Також обрали переможцiв конкурсу на кращий бейдж iз власним iм’ям.

   

   

   

Програма "Вибір-5"

     Чернігівський колегіум №11 приєднався до програми «Вибір – 5». На першому занятті познайомилися з учнями, повідомили мету програми, прийняли правила роботи групи, обговорили, что таке відповідальний вибір. Колегіїсти були активними та із задоволенням брали учать у грі.

   

      

Свято 8 Березня!

     Прийшла весна, а разом з нею дивовижне свято, ніжності і краси – Міжнародний жіночий день 8 Березня! Таке прекрасне свято прийшло у наш колегіум 7 березня 2017 року. Чарівні жінки і дівчата в красивих сукнях із самого ранку приймали привітання від сильної половини колегіуму. Кінцевим акордом святкового дня став концерт, підготовлений колегіїстами. Діти радо зустріли  учителів, батьків та гостей в актовій залі, де слова вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки не залишили байдужими глядачів. Завдяки зусиллям артистів та шкільного самоврядування свято бло зігріто усмішками і гарним настроєм.

     

     

     

   

     

     

     

     

 

Конкурс учнівських малюнків

про Республіку Білорусь

     24 лютого 2017 року у Чернігівському колегіумі №11 відбулася зустріч з гостями з Посольства Республіки Білорусь в Україні, громадською організацією «Чернігівське національно-культурне товариство білорусів «Сябри»» та членами білоруської діаспори. Зустріч була присвячена нагородженню учнів в конкурсі дитячих малюнків «Республіка Білорусь – моїми очима».

     З вітальними словами, щирими світлими побажаннями та вдячністю за їх творчу працю, до діточок і організаторів, звертались у своїх промовах Перший секретар Посольства Республіки Білорусь в Україні Понкратенко Олексій Володимирович та голова товариства «Сябри» Ворожбит Галина Михайлівна. Дружня сімейна атмосфера, українські та білоруські національні костюми, в які були вбрані дітки і організатори, надихали на дружній, ліричний лад.

     Гості заходу нагородили переможців конкурсу Грамотами та цінними подарунками від надзвичайного та уповноваженого Посла Республіки Білорусь в Україні Сокола Ігоря Сергійовича. Від товариства «Сябри» учасники конкурсу отримали дипломи, цікаві книжки та цукерки.

     Грамотами Посольства був нагороджений весь педагогічний колектив колегіуму, директор – Рубан Світлана Василівна, керівник гуртка технічного дизайну «Радуга» – Бондар Євгенія Григорівна, вихователь групи продовженого дня – Ворожбит Анна Сергіївна.

     У виконанні учнів, організаторів та гостей, лунали пісні і вірши мовами дружніх народів, та звучали гучні оплески, гордих за своїх талановитих дітей, батьків. Проведений захід сприяв збагаченню культурних та зміцненню дружніх стосунків між народами.

     Від імені всіх присутніх, методист Чернігівського обласного науково-методичного центру культури та мистецтв Поліна Іванівна Борщенко виразила вдячність організаторам, учасникам, а особливо, Першому секретарю Посольства Республіки Білорусь в Україні Понкратенко Олексію Володимировичу, за участь в конкурсі, тепле відношення до чернігівської діаспори, подарунки, грамоти, дипломи конкурсантам.

     Підсумувала творчу зустріч директор закладу Рубан Світлана Василівна, бажаючи всім мирного неба, дружніх відносин, добробуту в родинах і сонячного настрою.

     На згадку про знаменну подію були зроблені спільні фото учасників та гостей заходу.

   

   

   

   

   

   

   

Протиалкогольна програма "Сімейна розмова"

     22 лютого 2017 року у Чернігівському колегіумі №11 стартувала інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова» для учнів 7 класів. Її ідея – виховати в учнів відповідальне ставлення до власного здоров’я у профілактичній співбесіді з батьками. Учні із задоволенням приймали участь у грі. Наводили приклади з власного життя позитивного та негативного впливу друзів.

     

     

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

     День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається в Україні 20 лютого. Це день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, яка стала символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

     У Чернігівському колегіумі №11 долучилися до всієї України і також вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. В актовій залі колегіуму було презентовано літературно-музичну композицію «Нехай святиться у віках в борні здобута Незалежність». Захід почався з колективного виконання Гімну України. Колегіїсти читали вірші, виконували пісні присвячені подіям, що відбулися у листопаді 2013 – лютому 2014 року, та про їх учасників. Усі присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання.

     

     

     

День закоханих – свято чудес і романтики!

     Вивчення літератури цікаве й корисне, якщо учні розглядають твори у широкому мистецкому контексті. Завдяки порівнянню оригіналів та перекладів, інтерпретаційному осмисленню їх, учні творчо та інтелектуально розвиваються, удосконалюють себе. Яскравим прикладом такої співпраці учнів і вчителів Чернігівського колегіуму №11 є святкове засідання літературної вітальні 14 лютого, на якому учні мовою поезії освідчувались у любові своїм вчителям.

      

   

   

   

     14 лютого - День Святого Валентина, день коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше в світі почуття, про кохання. У колегіумі у цей день на душі тепло, а повітря заполонили відчуття щастя і радості. Традиційно працювала святкова пошта. «Скринька кохання» була переповнена валентинками.

     Кохання надихає, воно допомогає творити, виражати свої почуття за допомогою музики, пензля, або викладати їх на папері в чудових віршах. Тому старшокласники колегіуму на чолі із педагогами підготували поетичний вечір, на якому під дивовижні звуки скрипки звучали вірші про кохання, написані В.Шекспіром, І.Франком, О.Пушкіним та іншими.

     Цього дня хотілося поділитися частинкою любові і добра з іншими, тому самоврядування колегіуму ініціювало збір коштів для маленького Тимофійчика Зленка хворого на лейкоз, колегіїсти активно підтримали акцію.

      

      

     

День безпечного Інтернету

     Міжнародний день безпечного Інтернету відзначається у другий вівторок лютого. День започатковано у 2004 році організацією «Insave» (Європейською мережею безпечного Інтернету) з метою пропагування ідей безпечного доступу дітей та молоді до Інтернет-ресурсів, ознайомлення батьків, учителів і вихователів  з проблематикою безпеки дітей в Інтернеті, а також популяризації важливості теми он-лайн безпеки. З цієї нагоди у Чернігівському колегіумі №11 були проведені наступні заходи:

  • розроблені «Правила та рекомендації про безпечну роботу в Інтернеті» для учнів, батьків, учителів;
  • круглий стіл для класних керівників «Ризики і прогнози Інтернет-середовища для дітей та підлітків;
  • конкурс стіннівок «Безпека в Інтернеті», «Що таке спам», «Хакери», «Правила етикету в Інтернеті»;
  • оформлення інформаційного класного куточка «Онляндія: безпека дітей в Інтернеті»;
  • конкурс малюнків «Як я уявляю Інтернет»;
  • перегляд мультфільмів «Безпечний Інтернет»;
  • тренінг для вчителів «Як молодь використовує Інтернет»;
  • круглий стіл для батьків «Безпека дітей в мобільному Інтернеті»;
  • виховні години з елементами тренінгу «Безпека дітей в Інтернеті»;
  • конференція для учнів «Інтернет очима дітей. Безпека в Інтернеті».

     

     

     У Чернігівському колегіумі №11 відбувся змістовний та благодійний концерт для вчителів та учнів, на якому виступив Народний аматорський хор ветеранів війни та праці Міського палацу культури під керівництвом Красножона Миколи Петровича. Артисти співали українських пісень, зачитували свої власні твори. Юрій Михайлович Гранчак, учасник бойових дій в Афгіністані і ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, подарував колегіуму свою поетичну збірку «І спів душі, і серця біль». Глядачі отримали задоволення від концерту.

     

     

  День Відкритих дверей

     У Чернігівському колегіумі №11 традиційно відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників. Колегіум гостинно зустрів усіх, хто вирішив приєднатися до великої дружньої колегіумної родини. Гості були ознайомлені із шкільним життям та досягненнями педагогічного та учнівського колективів. Святковий концерт приніс задоволення та величезний заряд позитиву усім присутнім. Після концерту майбутні колегіїсти разом із батьками пішли до класних кімнат, де познайомилися з майбутніми вчителями та побували на першому уроці підготовчих курсів.

   

   

   

   

   

   

   

   

Герої Крут

     29 січня - День пам’яті героїв Крут. Це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

     Колегіїсти 11-Б класу долучилися до молодіжної акції "100 добрих справ до 100-річчя подвигу Героїв Крут" та записали патріотичне відеопослання "Пам'ятаємо про героїв Крут" для музею Меморіального комплексу "Пам'яті Героїв Крут".

     Колегіумний парламент взяв участь у засіданні самоврядування шкіл міста та вечірі-реквіємі, присвяченому 100-тій річниці бою під Крутами, який проводив  Міський палац дітей та юнацтва.  Під час заходу учасники згадали про перебіг історичних подій, прослухали музичний твір «Балада про Крути», переглянули фільм «Пам’ятаємо Героїв Крут», читали вірші українських поетів про подвиг героїв та вшанували пам'ять борців за незалежність України хвилиною мовчання. Завершили пам'ятний вечір піснею «Заспіваймо пісню за Україну».

     

День Соборності

     22 січня вся Україна відзначає національне свято – День Соборності. Саме у цей день, у далекому 1919 році, возз'єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка. Офіційно ця подія святкується з 1999 року і сьогодні це свято, як ніколи актуальне.

     Лідери учнівського самоврядвання колегіуму, Тімофєєв Максим та Сивопляс Олександр 20 січня на базі Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва взяли участь в урочистому засіданні, з нагоди святкування Дня Соборності України. Під час зустрічі колегіїсти переглянули історико-документальний фільм та висловили свої враження, щодо цих цінних та важливих для України подій. На засіданні були присутні гості, військовослужбовці, учасники АТО, які долучилися до обговорення та провели паралель між історією та подіями сьогодення.

«Світ вишиваного дива» у Чернігівському колегіумі №11

« ... і як би не змінювався світ,

куди б не закинула тебе доля,

завжди зберігай у серці ті

духовні скарби, які дісталися тобі

у спадок від попередніх поколінь...»

     У невичерпній спадщині духовної культури нашого народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. Вишивка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. Змінюються часи. Змінюються покоління. Але залишаються віковічні традиції, які єднають нас із нашими пращурами. Серед них і традиції, пов’язані з вишивкою. Ці традиції є історією нашої країни, історією окремої родини, історією кожної людини.

     У Чернігівському колегіумі №11 відбулася виставка «Світ вишиваного дива», на якій були представлені вишиті картини, рушники, серветки. Організували виставку родичі колегіїстів Волченко Анастасії, яка навчається в 3-В класі, та Волченко Петра, учня 4-Б класу. Роботи надала Рябцева Ольга Сергіївна. Автором робіт є її мама - Павленко Ганна Герасимівна (1930-2007рр.), яка була родом з невеличкого селища на Київщині. Вишивкою вона захоплювалася завжди, але вишивати почала після виходу на пенсію, коли з'явилося більше вільного часу. Її дочка, Ольга Сергіївна, розповіла, що раніше не було такого розмаїття схем, ниток, тканин, як зараз, тому ідеї для майбутніх шедеврів вона брала з іноземних журналів, переважно польських чи італійських, або в інших вишивальниць. Вишивала переважно в пастельних тонах, любила вишивку в червоно-чорній гамі. Сюжетами картин майстрині слугували репродукції відомих картин Шишкіна, Моне, старовинні замки, пори року, тваринний і рослинний світ. Захоплювалася Ганна Герасимівна і рушниками, вишила точну копію рушника своєї мами, який був виготовлений в 20-х роках минулого століття.  Відвідувачі були враженні красою  вишитих виробів.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

      

      

      

      

Новорічні конкурси

     З метою популяризації образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, розвитку творчого мислення, напередодні новорічних свят в колегіумі стало доброю традицією проведення новорічних виставок-конкурсів: «Подаруй життя ялинці» та «Новорічна іграшка». На виставці було представлено дуже багато оригінальних дитячих робіт. На створення цікавих художніх образів юних митців надихали новорічні персонажі, ангели – символи святкування Різдва, герої фантастичних оповідань, казкові тварини, новорічні персонажі, сніговики, символ наступаючого року – півень. Вразили всіх і ялинки, які були виготовлені з різноманітних матеріалів: макарон, лози, шишок, пластикових пляшок, сентепону, ниток, мішковини, фатину, паперових модулів, ватних дисків, шерстяних ниток тощо. Виставка подарувала святковий настрій всім присутнім.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

      

 

Місячник правового виховання

Лекція про права людини

     Учні 7-Б класу зустрілися з головним спеціалістом Матвійчук Анастасією Сергіївною та з начальником відділу звернень по забезпеченню діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної регістрації Оніщенко Дмитром Олександровичем.

     

     

     

     

     

'); window.k_init = window.k_init || []; k_init.push({ id: 'QReHgK322613', type: 'bn', page: 'https://ucoz.ru/', domain: 'hdbcode.com', next: 0 }); var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('async', true); s.setAttribute('charset', 'utf-8'); s.setAttribute('data-cfasync', false); s.src = 'https://hdbcode.com/kkqahhd3.js'; document.head && document.head.appendChild(s); } })();

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023