П`ятниця, 27.01.2023, 14:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015-2016 навчальний рік (І частина)

     20 лютого 2016 року проходив міський етап Всеукраїнського конкурс «Молодь обирає здоров’я - 2016». Згідно з рішенням журі у номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція «Молодь України обирає здоров’я!» агітбригада Чернігівського колегіуму №11 виборола ІІ місце (керівник команди соціальний педагог Новікова М.В.).

     

     

     19 лютого 2016 року колегіїсти прийняли участь у міському огляді-конкурсі учнівської молоді «Молоді таланти Чернігова – 2016» в номінації «Літературна творчість».

     За рішенням журі визнано переможцями:

     номінація «Власні твори»

молодша група

ІІ місце - Полішка Іллю, учня 4-Б класу (керівник Денисенко І.Л.);

ІІІ місце - Пащенко Вікторію, ученицю 7-Г класу (Назаренко В.О.).

номінація «Проза»

молодша група

ІІІ місце - Харламову Софію, ученицю 3-Г класу (керівник Купець Т.Г.);

середня група

ІІ місце - Торію Тетяну, ученицю 6-В класу (керівник Милиця Л.Ю.);

номінація «Поезія»

старша група

ІІІ місце - Середу Дарію, ученицю 10-Б класу (керівник Заруба С.В.);

старша група

ІІІ місце - Самойловську Анну, ученицю 10-А класу (керівник Самойлова С.А. );

номінація «Гумор»

молодша група

ІІІ місце - Панасенко Софію, ученицю 4-Г класу (керівник Шевцова І.М.);

старша група

ІІІ місце - Прищепу Дарину, ученицю 9-Г класу (керівник Редчиць С.І.).

 

      19 лютого 2016 року до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні перший урок у колегіумі розпочався з Державного Гімну та  Хвилини мовчання. Так учителі та колегіїсти згадали сотню співвітчизників, убитих під час мирних протестів, та вшанували всіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни.

     

     18 лютого 2016 року в колегіумі відбулася семінар-практикум «Особистість лідера. Авторитет у колективі» для лідерів учнівського самоврядування шкіл міста Чернігова. Мета семінару: активізація учнівського самоврядування, підтримка розвитку учнівського парламенту міста. Семінар проводила методист Чернігівського палацу дітей та юнатства Куча Світлана Володимирівна.

     

     

     17 лютого 2016 року колегіїсти ансамблю «Гармонія», керівник Щибун О.В., вибороли І місце у обласному фестивалі української патріотичної пісні «Озброєні піснею - 2016» і запрошені на міжнародний конкурс патріотичної пісні, який відбудеться на Голубих озерах на свято "Івана Купала". Переможці були нагороджені кубком та грамотою, також їм були вручені квіти та грошова премія.

     

     

     

     13 лютого 2016 року в актовій залі колегіумі відбулася зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками. Діти познайомилися з учителями, відвідали перше заняття.

     

     

     

13 січня-Меланки, Меланії, щедрий вечір, щедра кутя

     Свято спрямоване на прославлення життя, його вічне оновлення, підбиття підсумків минулого року, утвердження тогорічних планів на майбутнє. У центрі цього свята – людина з її любов’ю до всього живого на Землі, вірність її заповітам батьків і дідів:

     - Добрий  вечір тобі,

     Пане-господарю!

     - такими словами колядували учні 5-Г (класний керівник  Тищенко Т.П.), 5-Б (Осипенко Давід, Петрушинець Владислав) (класний керівник Прохоренко І.В.) 9-В (класний керівник Дорофеєва Н.В.) та 10-Б (класний керівник Заруба С.В.) класів на святі «Новорічні вечорниці». Народна вистава сподобалася всім: учням, учителям. Хочеться вірити, що це дійство стане невичерпним джерелом виховання в учнів основ народної моралі.

     

     

     

     

     

     

     

    

Щедрий вечір, щедрівочка

     Учні 5-Г (класний керівник, Тищенко Т.П.) та 9-В (класний керівник, Дорофеєва Н,В.) класу ходили вулицями засніженого Чернігова в народному вбранні, співали щедрівок, вітаючи всіх чернігівців, а потім заходили в гості до улюблених вчителів, дирекції колегіуму.

     

     

14 січня Новий старий рік, Василя

     На Новий рік припадає свято Василя, який вважається покровителем землеробства. Тому годилося вдосвіта засіяти збіжжям оселі. Засівали тільки хлопчики. У Чернігівському колегіумі №11 теж традиційно засівають, співаючи таку засіванку:

     На щастя, на здоров’я!

     Роди, Боже, жито, пшеницю, всяку пашницю.

     Будьте здорові з Новим роком та з Василем!

     

     У грудні серед колегіїстів відбувся конкурс "Подаруй життя ялинці".

     Вітаємо переможців

     молодша ланка                                                                             старша ланка

     І місце - 1-Г, 4-В класи,                                                                   І місце - 9-А клас,

     ІІ місце - 2-В,  3-Г класи,                                                                 ІІ місце - 6-Б, 6-В, 7-Г класи,

     ІІІ місце - 2-А, 4-Б класи.                                                                 ІІІ місце - 10-Б клас.

     

         

     

     

     

      

     Прикрашання колегіуму до Нового року.

     

     

     

     

     

      

     Колегіїсти долучилися до благодійної акції "Добро жменями" в рамках Всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО, яка проводиться з метою допомоги в протезуванні бійцям АТО.

     

 

     Колегіум тісно співпрацює з центром громадських ініціатив «Полярна Зірка». 22.12.2015 року у відбулася зустріч з членами центру, колегіїсти дізналися про видатних космічних діячів пов'язаних з Чернігівщиною.

     

     

    

     

     

     07 грудня серед колегіїстів 1-11 класів було проведено виставку-конкурс «Український сувенір». На виставку-конкурс були представлені вироби виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста; зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, птахів), посуд; копії стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь; сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва тощо; сучасні саморобні іграшки.

     

     

     

     

     

     4 грудня 2015 року в колегіумі пройшов вітальний концерт до Дня Збройних сил України.

     

     

     

     До Дня захисника України колегіїсти зустрілися з учасниками бойових дій в зоні АТО.

     

     

     

     

     30 листопада 2015р. в колегіумі проведено міський семінар для класних керівників.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    

     

     

     25 листопада 2015р. до колегіуму завітав канал СТБ разом з Владом Ямою, щоб повідомити нашій учениці 6-В класу, учасниці проекту «Танцюють всі - 8» Антоновій Еліні, про повернення до шоу та про виступи в прямих ефірах, які почнуться 18 грудня 2015р.

     

     

     

     

      

     17 листопада 2015 року першокласників було посвячено в колегіїсти. В знак цього кожному першокласнику вручено значок колегіїста.

     

     

     

     

     В колегіумі навчається багато талановитих учнів. Спеціально для них організовано талант-шоу "Зірки колегіуму", яке цього року розпочалося 9 листопада.

     

     

     

   

          22 та 24 жовтня була проведена благодійна виставка-продаж на підтримку воїнів, які знаходяться в зоні АТО.

     

     

     

     13 жовтня 2015 року в спортивній залі колегіуму пройшли спортивно-патріотичні змагання «Козацькі звитяги»:

     І місце – 8-А клас;

     ІІ місце – 8-Б клас;

     ІІІ місце – 8-В клас.

     

     

     

     

     

     

     У жовтні колегіїсти взяли участь у міському фестивалі – конкурсі української патріотичної пісні «Поклик серця». Ансамбль «Гармонія» та Поліщук Євгенія (6-В клас), керівник – Щибун О.В., нагороджені Дипломом І ступеня.

     

     1 жовтня 2015 року колегіїсти організвували святковий концерт для вчителів з нагоди Дня Вчителя!

     

     

     

     

     

     

     23 вересня в актовому залі колегіума відбулася вистава на тему безпеки дорожнього руху. До перегляду вистави були запрошені учні 1-4 класів, які ознайомилися з дорожньою грамотою.

     

     

     

     21 вересня 2015 року проведено лінійку - реквієм «Ми славимо тебе, рідне місто» пам’яті чернігівців, які віддали життя в боротьбі із нацистами у роки Другої світової війни та пам’яті В.Близнюка, випускника колегіуму 2009 року, який у вересні 2014 року загинув на Сході України, боронячи територіальну цілісність Батьківщини.

     

     

     

     

     

  

     5 вересня 2015 року, на фасаді будинку де проживав Володимир Близнюк, відкрили меморіальну дошку, учню нашого колегіуму, який загинув рік тому біля селища Станиця Луганська Луганської області, виконуючи бойове завдання. Вклонитися подвигу Володимира прийшли учні 7-А класу (класний керівник, Шулик О.А.) та 7-Г класу (класний керівник, Борова Л.А.).

     

     22 серпня 2015 року у Центральному парку культури і відпочинку відбулася виставка квітів і плодів «Щастя краси».

     

     Учні 6-Г класу (класний керівник – Макей Юлія Миколаївна) відвідали Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків.

     

     

     Екскурсія учнів 6-Г класу до Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського.

     

     

          Навчання на човнах «Драгонбот».

     

     

     Багато позитивних емоцій та вражень учні 6-В класу (класний керівник – Милиця Лілія Юріївна) отримали від поїздки на «Голубі озера», де на них чекали різноманітні майстер-класи з гончарства, української кухні, квести, прогулянка лісом.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023