Четвер, 18.07.2019, 03:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2018-2019 навчальний рік

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

     01 березня 2019 року у колегіумі відбулися змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», у яких брали участь 7 сімей:

  • сім’я учня 1-Б класу Редкача Дмитра, тато Володимир Вікторович та мама Олена Ігорівна;
  • сім’я учня 1-Д класу Ільїних Назарія, тато Володимир Вікторович та мама Людмила Іванівна;
  • сім’я учня 2-Е класу Забродського Станіслава, тато Олександр Борисович та мама Катерина Миколаївна;
  • сім’я учня 3-Г класу Бенька Павла, тато Володимир Олександрович та мама Олена Романівна;
  • сім’я учня 3-Г класу Силенка Давида, тато Олександр Миколайович та мама Ірина Святославіна;
  • сім’я учня 4-Д класу Прохоренка Назара, тато Андрій Вікторович та мама Леся Олександрівна;
  • сім’я учня 4-Е класу Герасименка Богдана, тато Ростислав Петрович тамама Світлана Миколаївна.

     Всі команди завзято змагались у швидкості та спритності, але в нелегкій боротьбі перемогу та право представляти колегіум на міських змаганнях здобула сім’я Бенько (3-Г кл.)!!!

     ІІ і ІІІ місця посіли сім’я Силенок (3-Г кл.) та сім’я Прохоренко (4-Д кл.).

     Адміністрація Чернігівського колегіуму №11 висловлює подяку всім цим сім’ям за активну участь у  шкільних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», за мужність, волю до перемоги та пропаганду здорового способу життя.

   

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

 

ВІТАЄМО

Переможців міських змагань з футзалу

«Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018-2019 рр

  1. Приступу Тимофія, учня 5-А класу;
  2. Кириченка Данила, учня 5-Б класу;
  3. Борздого Нікіту, учня 5-В класу;
  4. Пінського Лева, учня 5-В класу;
  5. Пономаренка Арсенія, учня 5-В класу;
  6. Шевченка Іллю, учня 5-В класу;
  7. Барбаша Олександра, учня 4-А класу;
  8. Гаврилея Данила, учня 4-Б класу;
  9. Гаврилея Дениса, учня 4-Б класу;
  10. Ничипоренка Романа, учня 4-Б класу

які вибороли Кубок змагань і були нагороджені медалями за зайняте І місце.

(вчитель фізичної культури Гавриленко А.В)

     

     

      

     

ВІТАЄМО

футбольну команду колегіуму у складі:

  1. Гаврилея Дениса (4-Б кл.)
  2. Гаврилея Данила (4-Б кл.)
  3. Ничипоренка Романа (4-Б кл.)
  4. Приступи Тимофія (5-А кл.)
  5. Барбаша Олександра (4-А кл.)
  6. Підмогильного Богдана (4-Г кл.)
  7. Едієва Єгора (4-Г кл.)
  8. Пономаренка Арсенія (5-В кл.)
  9. Пінського Лева (5-В кл.)
  10. Борздого Нікіти (5-В кл.)

яка виборола І місце у фінальному етапі міського турніру з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (молодша вікова група)!

Учителі: Гавриленко А.В., Кухаренко М.Л.

Міські особисто-командні змагання з двоєборства

     28.02.2019р. відбулися міські особисто-командні змагання з двоєборства серед учнівської молоді м. Чернігова. Команда колегіуму у складі:

  1. Грищенка Владислава - 11-А,
  2. Гужви Владислава - 11-А,
  3. Лазарева Владислава - 11-А,
  4. Бойка Євгенія - 11-Б,
  5. Костюка Кирила - 11-Б,
  6. Узнача Павла - 10-В,
  7. Савченка Кіріла – 6-В

     успішно виступила на цих змаганнях і виборола ІІІ місце у командному заліку, а Гужва Владислав ( 11-А кл.) та Савченко Кіріл (6-В кл.) вибороли ІІІ місце і в особистому заліку.

     Вітаємо переможців та їх наставника, вчителя предмету «Захист Вітчизни», Молчуна Йосипа Костянтиновича та зичимо подальших перемог!

ВІТАЄМО

команду вчителів колегіуму у складі:

Тимченка Сергія Івановича,

Кухаренка Максима Леонідовича та

Кухаренко Алли Володимирівни,

яка виборола

ІІ місце у міському оздоровчо-спортивному заході

до Дня вчителя!

(28 вересня 2018)

    

     

Всеукраїнський легкоатлетичний напівмарафон

     23 вересня учні та вчителі колегіуму взяли участь у Всеукраїнському легкоатлетичному напівмарафоні, який був проведений до дня міста Чернігова за підтримки Нової пошти.

учні колегіуму були представлені в усіх дитячих вікових категоріях.

1-Г - Сластьон Діана

2-Г - Карпенко Богдан

        Павленко Анастасія

        Гавриленко Дмитро

3-Б - Борисова Ярослава

5-В - Сулима Єлізавета

6-В - Сластьон Дар'я

6-Д - Геращенко Ерік

7-Г - Ципенко Радомир

10-А - Шуляк Альона

5- А - Приступа Тимофій третій рік поспіль виборює І місце на дистанції 300м.

   

   

   

      

День здоров'я

     21.09 – Пройшов традиційний «День здоров’я». В спортивних заходах були задіяні всі учні колегіуму по різним віковим групам.

     

     

     

     

     

     

«Зустріч поколінь» у Чернігівському колегіумі №11,

присвячена 80-річчю школи №11

       В колегіумі було захоплююче та навіть гаряче – відбувався ювілейний захід «Зустріч поколінь», присвячений 80-річчю школи №11. Два різні покоління – колегіїсти та випускники – об’єдналися в дві команди, аби в дружньому матчі з волейболу помірятися силами. Досвідчену команду вчителів  очолив  Тимченко С. І. (капітан команди), вчителі фізкультури -  Акуленко О. О., Іванов І. Л., Кухаренко М. Л.,  учителі іноземних мов - Вдовін Е. Ю., Терещенко С. Ф. та Макаренко О. І., а також почесні гості – Вашкевич В. Л.,  Вовк В. М.  та випускник колегіуму – Ліхута Олександр. У складі збірної команди колегіїстів були  учні сьомих, восьмих та дев’ятих класів: Мукомела Д., Лукаш М., Максимчук В., учні 9-Г класу; Тимченко Я., учень 9-А класу; Косенко М., учень 9-Б класу; Тасенко А., учень 7-Г класу; Подтергера І., учень 8-Б класу; очолював команду випускник  2018 року Васильєв Євген.  У захоплюючій грі перемогу виборола  команда колегіїстів . Вітаємо переможців!

         

   

    

   

Олімпійський урок

     13.09.2018 – У колегіумі проведено Олімпійський урок для учнів 2-4 класів, на який були запрошені гості із зразкової циркової студії «Тріумф» та студії краси і грації «Санрайз», а також дівчата, які займаються в секції художньої гімнастики.

     18.09.2018 – Проведено Всеукраїнський Олімпійський урок для учнів 5-х класів, почесними гостями на якому були:

  1. Лемеш Ніна Петрівна – директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, заслужений майстер спорту України з біатлону, срібна та бронзова призерка Чемпіонату Світу, Чемпіонка Європи, учасниця трьох олімпіад.
  2. Пиріжок Дмитро Олександрович – директор міського центру «Спорт для всіх», заслужений працівник Фізичної Культури і Спорту України.
  3. Кужельний Сергій – випускник колегіуму, майстер спорту міжнародного класу, Чемпіон Світу з кікбоксінгу.
  4. Жук Поліна – майстер спорту України зі стрільби із лука, член національної збірної команди України, Чемпіонка України серед юнаків, учасниця Чемпіонату світу.
  5. Руденчик Євген Влодимирович – голова Чернігівської обласної федерації стрільби із лука.

     

     

     

     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2019