Четвер, 18.07.2019, 03:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади 2013-2014

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

2013-2014н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1

Левченко Марія

9-Б

укр. м.

ІІІ

Назаренко В.О.

2

Капелюха Анна

8-В

укр. м.

ІІІ

Заруба С.В.

3

Чернова Марія

7-А

укр. м.

ІІІ

Самойлова С.А.

4

Капелюха Анна

8-В

математика

ІІІ

Надєєва Т.М.

5

Стовбур Микита

11-Б

історія

І

Рубан С.В.

6

Куліш Дар’я

9-В

історія

ІІ

Рибалко Т.Л.

7

Ятченко Павло

8-В

історія

ІІІ

Ананко Ж.П.

8

Введенська Олександра

9-В

основи правознавства

ІІІ

Кудлай Л.П.

9

Захарченко Дмитро

11-Б

основи правознавства

ІІІ

Донець Т.П.

10

Ульчич Ірина

9-Г 

рос. мови

 та література

ІІІ

Постол Л.Ю.

11

Середа Дар’я

8-Б 

рос. мови

 та література

ІІІ

Васечко Л.М.

12

Железняк Тетяна

8-В

англ. мови

І

Ковальчук А.Е.

13

Проворов Дмитро

11-Б

астрономія

ІІ

Гончар О.М.

14

Фомічов Артем

9-А (10)

астрономія

ІІІ

Гончар О.М.

15

Радченко Радіон

10-Б 

астрономія

ІІІ

Гончар О.М.

16

Капелюха Анна

8-В

хімія

ІІІ

Макей Ю.М.

17

Скепська Марія

9-Б 

обслуг. праця

ІІІ

Гречушкіна О.Л.

18

Чечель Ксенія

11-Б

обслуг. праця

ІІ

Малеванова І.А.

19

Чуб Денис

9-В 

техн.  праця

ІІІ

Малеванова І.А.

20

Басанець Юлія

8-В 

ІКТ

ІІІ

Коробко О.М.

21

Мороз Олексій

11-В

економіка

ІІ

Стебловська Н.М.

22

Фомічов Артем

9-А

біологія

І

Саволєй Д.Г.

23

Капелюха Анна

8-В

німецька мова

ІІ

Абакумова АВ.

24

Лещенко Анна

11-В

німецька мова

ІІІ

Абакумова АВ.

25

Гетьман Анастасія

11-В

франц. мова

ІІІ

Мурашко К. Л.

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

2013-2014н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Стовбур Микита

11-Б

історія

І

Рубан С.В.

2.

Середа Дар’я

8-Б 

рос. мови

 та література

ІІ

Васечко Л.М.

3.

Проворов Дмитро

11-Б

астрономія

ІІ

Гончар О.М.

4.

Мороз Олексій

11-В

економіка

 

Стебловська Н.М.

5.

Фомічов Артем

9-А

біологія

І

Саволєй Д.Г.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2019