П`ятниця, 27.01.2023, 13:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Увага! Новинка!

УВАГА!  НОВИНКА

Нову цікаву пізнавальну літературу одержала колегіумна бібліотека.

Запрошуємо вас ознайомитись з новинками! 

2021/2022 н.р. 

Методична література для Нової Української Школи 

           

           

                                              

2020/2021 н.р.

Пізнавальна, навчальна, історична та художня література для всіх бажаючих 

      

      

      

                                     

 

Методична література для Нової Української Школи 

      

      

      

                                        

 

2017/2018 н.р.

 

          

     Це чудово оформлене видання про один із найпрестижніших навчальних закладів Чернігівщини, що вже 75 років готує своїх випускників до успішної, конкурентноспроможної діяльності, надає глибокі знання й забезпечує всебічний розвиток колегіїстів. Автори видання знайомлять читачів з історією школи, її сьогоденням, планами на майбутнє, досягненнями, перспективами.

     Колегіум - це поєднання досвіду, мудрості, цінностей попередніх поколінь з передовими технологіями та освітніми інноваціями. 75 років життя навчального закладу насичені важливими подіями, глибоким змістом та звершеннями, значними перемогами, досягненнями, постійним обміном професійним і життєвим досвідом.

 

 

 

     У виданні приведений повний список видів, занесений до Червоної книги України, їх короткі описи, причини зникання, заходи та законодавчі підстави їх охорони. Четверте видання доповнене новітньою інформацією про поширення видів та ін. 

     Окремий розділ присвячений залученню любителів природи до збереження рідкісних видів. 

     Видання розраховане на державні та громадські установи та організації, навчальні заклади, широкі кола природокористувачів та активістів екологічного руху.

 

 

 

     Книга містить нариси про найвидатніших державних, громадських, церковних та культурних діячів України середини XVII-XVIII ст. У них через життєписи окремих людей відтворено героїчну боротьбу українського народу за своє соціальне й національне визволення, побудову незалежної Української держави, показано становлення української духовної культури в контексті європейських культур. 

     Видання розраховане на широке коло читачів.

        

 

 

 

 

 

 Ознайомившись із книгою, а ще краще - відвідавши перлини України самостійно, ви складете загальне уявлення про країну, що вражає розмаїттям історичних і культурних шарів. Кожна епоха залишила свій слід на обличчі сучасної держави. 

     У книзі зібрана і структуризована інформація про популярні туристичні об'єкти, побачити, які приїжджають туристи з усієї країни і з-за кордону. Описані й маловідомі пам'ятки , що незаслужено перебувають у тіні загальної уваги. Тож серед сотні чудес України для кожного читача знайдеться своє, що вразить уяву або навіть стане метою нової подорожі.        

 

 

 

     

Атлас "Шляхами Великого Кобзаря" є ілюстрованим науково-популярним картографічним виданням, що містить детальну інформацію про Тараса Григоровича Шевченка - геніального поета, художника, мислителя-гуманіста і революційного демократа, творча спадщина якого увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури. 

    На картах показані села, містечка і міста, якими мандрував Великий Кобзар, місця перебування поета у засланні, у Санкт-Петербурзі, Києві та Москві. Окремі карьт демонструють місця, де зберігається спадщина поета та пам'ятні об'єкти. Тексти розкривають людські й творчі контакти митця з прогресивними діячами культури, їхній вплив на творчість поета й художника. Подано відомості про багатьох осіб з оточення Т.Г.Шевченка; широко представлені репродукції його малярських творів.

 

 

   

 Збірка українських легенд та давніх вірувань про основну й найважливішу страву в житті українського народу - хліб. Шанобливе ставлення до хліба протягом тисячоліть зберігається у всіх народів світу. в слов'янській етнографії та фольклористиці вірування, легенди, приказки та прислів'я про хліб займають найпомітніше місце. В книгу ввійшли зібрані та адаптовані для широкого загалу нариси про давні землеробські вірування, аграрні традиції, замлеробський календар, магічні обрядові речі: зерно, сніп, дідух, плуг, а також обрядову їжу: хліб, кутю, коровай, млинці, коржики тощо. 

     Представлений матеріал зацікавить школярів старших класів, студентів, викладачів, широкі кола української громадськості.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023