Четвер, 09.02.2023, 10:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Музеї світу

          Музеї - духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам'ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Тому головним у музеї є відвідувач. Всім віртуальним відвідувачам музеїв прийде на допомогу даний вебліографічний список. Він пропонує перелік адрес електронних ресурсів відомих музеїв світу та України. Для зручності у користуванні матеріал розміщений в алфавітному порядку назв. 

 

НАЙВІДОМІШІ МУЗЕЇ СВІТУ

 Британський музей (Лондон)

 http://www.poiradar.com.ua/poi/BritishMuseum-10036

Унікальний онлайн-сервіс - компас Британського музею - допоможе розібратися у всьому різноманітті представлених експонатів. На сайті два "компаси" - загальний і для дітей. Використовуючи їх, можна переглянути фотографії експонатів у звичному і збільшеному розмірі.

Галерея Уффіці (Флоренція

 http://www.uffizi.firenze.it/

Галерея Уффіці - не тільки один із найстаріших музеїв Італії, який було започатковано  1560 року. Це ще й визначне зібрання італійського живопису, починаючи із зародження власне італійської національної школи в XIII столітті і закінчуючи творами XVIII століття.

Державна галерея (Штутгарт)

http://www.staatsgalerie.de/

Музей представляє, в основному, твори мистецтва ХХ ст. Близько 800 творів експонується на постійнодіючих виставках. Щороку музей організовує 7-8 виставок. Сайт висвітлює історію, план роботи, колекції музею, діючі та заплановані виставки, мистецькі освітні програми, які діють в музеї. Діє онлайн магазин.

Лувр (Париж, Франція) 

http://gallerix.ru/album/Louvre

На сайті представлена інформація про історію Лувру, список всіх колекцій. Вибираючи вид колекції, користувач одержує фото експоната, короткий його опис та історію створення.  Подано також опис всіх виставок, вказано види екскурсій, плановані екскурсії та ціни на них. Під час віртуальної подорожі можна відвідати вибрані зали музею і оглянути їх з різних сторін.

Метрополітен (Нью-Йорк, США)

http://gallerix.ru/album/Met

У музеї Метрополітен представлено не тільки американське мистецтво. Тут є колекція староєгипетських пам''ятників, зібрання творів європейського живопису і скульптури. На сайті представлена інформація для відвідувачів, календар виставок, список колекцій, є більше 3,5 тисяч фотографій експонатів, можна відвідати віртуальні виставки. Частина експонатів для онлайн-перегляду надається тільки зареєстрованим користувачам. 

Музей Візантійської культури (Салоніки) 

http://www.mbp.gr/html/en/index.htm

На сайті музею відвідувачі можуть ознайомитися з історією його створення, переглянути постійнодіючі та тимчасові виставки. Відвідувачі сайту можуть також побувати у складських приміщення музею, ознайомитися з особливостями зберігання фондів.

Музей Прадо (Мадрид) 

http://gallerix.ru/album/Prado

Музей Прадо - найбільше художнє надбання Іспанії. На сайті представлено інформацію про виставки і нові колекції. Відвідувачам сайту пропонується план поверху зі схемою розміщення картин. Вибираючи номер картини, можна прочитати про неї і художника, що її написав, а також переглянути збільшену копію полотна.

Музейний простір України 

http://www.prostir.museum/

Портал „Музейний простір України" поєднує у собі функції інформаційного сайту з щоденним оновленням та класичного порталу, який є своєрідним довідником з різних питань музейної справи.

Національна галерея Лондона

http://www.nationalgallery.org.uk

Сайт сучасного живопису. Можна переглянути існуючі колекції в хронологічному порядку. Можливий пошук картин одного художника, або певної епохи, доступний пошук за ключовим словом, можливий збільшений перегляд, зміна масштабу картини. Окрім самої картини на сайті представлена інформація про неї та її автора. Частина інформації перекладена російською мовою.

Эрмитаж (Санкт-Петербург, Росія) 

http://www.hermitagemuseum.org/

Сайт Ермітажу є віртуальним музейним комплексом, максимально наближеним до справжнього музею. „Інформація для відвідувачів" крім звичних відомостей (години роботи, ціна квитків) містить плани поверхів музею. Віртуальна екскурсія по Ермітажу надає можливість заглянути на будь-який з поверхів музею, на схемі поверху можна вибрати зал і зайти в нього, переглянути збільшені фотографії експонатів.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023