Вівторок, 19.03.2024, 10:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2014-2015 навчальний рік

МЕТОДИЧНА РОБОТА ВЧИТЕЛІВ

ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11

ЗА 2014-2015 Н.Р.

       Для слухачів Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.К.Д.Ушинського 14 жовтня 2014р. в 3-В класі Плющ Алла Леонідівна провела відкритий урок на тему: «Додавання на основі десяткового складу числа. Знаходження значення виразу при заданих значеннях змінної. Задачі на дві дії першого ступеня».

       Мета уроку, який проводиться у вигляді уроку-казки з використанням мультимедійних технологій: ознайомити учнів із додаванням круглих десятків з переходом через розряд; вчити складати і розв’язувати задачі за коротким записом; знаходити значення виразу при заданих значеннях змінної; удосконалювати обчислювальні навички; розвивати мислення, увагу, пам’ять учнів; виховувати любов до математики.

       На уроці використано інтерактивні, ігрові, інформаційні технології.

       У кінці уроку кожен учень зміг висловити свої власні враження і думки щодо уроку. Результатами якого являється досягнення цілей, розвиток пізнавальної активності, вдосконалення навичок індивідуальної та колективної роботи.

   

   

       17 жовтня 2014 року в Чернігівському колегіумі №11 відбувся міський семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему: “Формування креативних здібностей на уроках образотворчого мистецтва засобами використання інноваційних технологій”.

       Урок – презентацію з образотворчого мистецтва провела вчитель – методист колегіуму Шумило Анжела Володимирівна.

      Тема: Виконання композиції «Осіння симфонія» (6-Гклас)

       Мета:

  • Учити учнів вільно володіти прийомами роботи з фарбами, поширити знання про пейзажний жанр; знайомити з багатством колірних відтінків, одержаних шляхом ускладнення палітри, змішування кольорів, техніками живопису;
  • Формувати спостережливість, уміння бачити і відчувати настрій; розвивати естетичний та художній смак, здібності емоційно сприймати красу природи;
  • Розширити знання учнів про жанр – пейзаж, розвивати навички сприйняття образного мислення, асоціативної пам’яті, уяви, фантазію;
  • Виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу. 

   

       Для слухачів Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.К.Д.Ушинського 19 листопада 2014р. Кулініч Оксаною Василівною, вчителем початкових класів колегіуму №11, був проведений відкритий урок читання у 2-Д класі на тему: «Українська народна казка «Лисичка-сестричка».

       На уроці вчителем були використані такі технології як групова робота, робота в парах (розчитування по таблицям Зайцева), інсценізація казки, складання асоціативного куща, диференційоване домашнє завдання, гра.

       Під час уроку учні працювали над змістом казки «Лисичка-сестричка», вчилися давати характеристику головним персонажем, удосконалювати навички виразного читання, розвивати логічне мислення.

       Завдяки використанню різноманітних навчальних технологій мета уроку була досягнута.

   

   

   

       17 грудня 2014 року вчитель української мови та літератури, лауреат конкурсу «Учитель року» Ліхута Вікторія Вікторівна провела відкритий урок на тему «Дієприкметниковий зворот. Розділові знаки при ньому».

       Метою уроку було дати колегіїстам поняття про дієприкметниковий зворот, розділові знаки при ньому, навчити визначати зворот у реченні; розвивати практичні вміння встановлювати зв’язок дієприкметника з залежними словами, визначати межі дієприкметникового звороту, застосовувати засвоєний матеріал на практиці; виховувати патріотизм, почуття любові до Батьківщини, гордості за свій народ.

   

   

       Для обласного семінару директорів 4 лютого 2015р. вчителем початкових класів колегіуму №11 Кулініч Оксаною Василівною була проведена відкрита виховна година в 2-Д класі на тему «Подорож на планету Доброта».

       На виховній годині вчителем були використані такі технології, як групова робота, «мікрофон», інсценізація життєвих ситуацій, гра.

       Під час заходу діти складали портрет доброї людини, утворювали пари слів-протилежностей, одягали дерево листочками–«компліментами», повторювали правила доброї людини, обговорювали і складали ознаки справжньої дружби.

       Метою виховної години було навчити дітей порядності, вихованості, гуманності і доброти.

   

   

             Для заступників директорів з навчально-виховної роботи Чернігівської області 18 лютого 2015 в 3-В класі Плющ Алла Леонідівна проведела відкритий урок на тему: «Ділення круглого числа на кругле виду 420:20, 120:60. Задачі з даними, які перебувають у пропорційній залежності: вартість, ціна, кількість».

       Мета уроку, який проводиться у вигляді уроку-казки з використанням мультимедійних технологій: ознайомити учнів з алгоритмом ділення круглого числа на кругле виду 420:20, 120:60; вчити розв’язувати задачі; удосконалювати обчислювальні навички учнів; розвивати мислення, увагу, пам’ять учнів; виховувати любов до математики.

       На уроці використано інтерактивні, ігрові, інформаційні технології. Це сприяє розумінню математичної суті питання, уточненню і поглибленню знань з математики.

       Зацікавити учнів математикою, показати її могутність і красу, примусити полюбити її – завдання кожного вчителя початкових класів. Уміння бачити цікаве й дивуватися приносить дітям радість, породжує творчі поривання, розвиває уяву, що особливо важливо на уроках математики.

   

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2024