П`ятниця, 27.01.2023, 12:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пам'ятка


ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1. Вчитель зустрічає дітей зранку на вулиці, перевіряє наявність у них засобів індивідуального захисту (крім учнів 1 – 4 класів),  проводить опитування щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

3. В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти тимчасово ізолюються в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров'я.

4. Вчитель забезпечує мінімальне пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами, аудиторіями, зокрема, шляхом проведення занять впродовж дня для одного і того ж класу (групи) в одній і тій самій аудиторії (кабінеті), застосування модульного підходу до організації вивчення дисциплін тощо).

5. За можливості забезпечити проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі

6. Після кожного навчального заняття проводити провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.

7. Вчитель дотримується сам та слідкує за дотриманням учнями встановлених санітарно-гігієнічних норм (носіння масок при пересуванні коридорами, миття рук перед відвідуванням їдальні, після уроків на свіжому повітрі тощо).

7. Вхід батьків на територію закладу освіти не допускається (лише у випадку супроводу дитини з інвалідністю або за попереднім записом).

8. Спілкування з батьками максимально проводити телефоном та через месенджери.

9. Створити у класах інформаційні куточки, де розмістити пам’ятки про безпечну поведінку у період карантинних обмежень, донести наявну інформацію до учнів та батьків..

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Вранці з’ясуйте самопочуття Вашої дитини і за виявлення ознак респіраторного або іншого захворювання залишіть дитину вдома, одразу зверніться до сімейного лікаря або (за потреби) викличте швидку допомогу.

2. Прослідкуйте, щоб дитина, вирушаючи до школи, мала засоби індивідуального захисту (2 маски) – крім учнів 1 – 4 класів, кишеньковий дезінфектор для обробки рук після перебування у громадському транспорті та під час освітнього процесу (за бажанням) та питну воду в індивідуальній ємності.

3. Привчіть дитину до користування ЗІЗ, пояснюючи їх необхідність та подаючи власний приклад.

4. Особливу увагу звертайте на миття рук та гігієну чихання. Руки потрібно ретельно мити з милом протягом 30-40 секунд.

5. Вхід батьків на територію закладу освіти допускається виключно у масках і лише для супроводження дитини з інвалідністю ( п. 6 Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

6. Спілкування з класним керівником та вчителями здійснювати через інформаційні канали (телефон, Інтернет).

7. У разі виникнення потреби спілкування з адміністрацією – попередньо запишіться на прийом.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: ЗДОРОВ’Я ВАШОЇ РОДИНИ – У ВАШИХ РУКАХ!

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ КОЛЕГІЇСТІВ

1. Вранці зверни увагу на своє самопочуття і, за виявлення ознак респіраторного або іншого захворювання, негайно повідом батьків, залишайся  вдома, одразу зверніться до сімейного лікаря або (за потреби) викличте швидку допомогу. Якщо симптоми захворювання з’явились під час освітнього процесу, терміново повідом вчителя або звернися до шкільної медсестри.

2. Вирушаючи до школи, не забудь взяти засоби індивідуального захисту (маски) (крім учнів 1 – 4 класів) та кишеньковий дезінфектор для обробки рук після перебування у громадському транспорті та під час освітнього процесу (за бажанням). Потурбуйся про питну воду в індивідуальній ємності для рідини.

3. До колегіуму заходь та виходь  тільки через визначений для вашого  класу  вхід.

4. Маску необхідно надягати, заходячи до колегіуму, та під час перерви. У класі можна перебувати без маски.

5. Пересуваючись коридорами, дотримуйся безпечної дистанції, що позначена спеціальними позначками на підлозі.

6. Ретельно та часто мий руки з милом, якщо немає можливості – користуйся кишеньковим дезінфектором. Особливу увагу звертай на  гігієну чихання.

ПАМЯТАЙ: НІХТО, ТАК ЯК ТИ, НЕ ПОТУРБУЄТЬСЯ ПРО ТВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023