П`ятниця, 27.01.2023, 13:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 навчальний рік

МЕТОДИЧНА РОБОТА ВЧИТЕЛІВ

ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11

ЗА 2016-2017 Н.Р.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «СИЛА РОЗУМУ» 

   З метою популяризації  інтелектуальних ігор, як засобу виховання і організації дозвілля колегіїстів, формування інтелектуальної еліти колегіуму, виховання всебічно розвиненої особистості, підтримки обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей 03.04.2017 року у колегіумі, серед колегіїстів 8-10 класів, відбулася традиційна, щорічна інтелектуальна гра «Сила розуму». Випробовували свої сили, змагалися за титул нарозумніших і найерудованіших сім команд.

     Гра, яка відбувалася у 4 етапи, видалася цікавою та напруженою. Після запеклої боротьби у фінал вийшли дві команди – збірна 8-х класів та команда 9-В класу.

     Найерудованіші колегіїсти змагалися за перше місце, показавши високі знання. Переможцями стали найменші інтелектуали – збірна 8-х класів, яка і здобуда перехідний кубок колегіума – СОВУ.

   Найерудованішем гравцем визнана учениця 9-В класу Кузьменко Альона.

СПІВПРАЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11

З ВИЩИМИ ШКОЛАМИ

     20 жовтня 2016 року учні колегіуму №11 взяли участь у Третій обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді, яка проводилася навчально-науковим інститутом історії етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Учень

Клас

Назва роботи

Учитель

1

Душенок Олена

11-Б

Діяльність земств на Чернігівщині

Ананко

Жанна Петрівна

2

Шутко Вікторія

11-Б

Історія Чернігівщини в роботах Леоніда Борисовича Могучова

Ананко

Жанна Петрівна

3

Заболотна  Поліна

11-Б

Чернігівщина в роки Другої світової війни

Ананко

 Жанна Петрівна

4

Воробей Ольга

10-Б

Благодійники Чернігова першої половини ХХ століття

Ананко

 Жанна Петрівна

5

Яцюк Світлана

10-В

Громадська діяльність Іллі Шрага

Сташевська

Вікторія Олександрівна

6

Тімофеєв Максим

9-А

Петро Іванович Прокопович – видатний український бджоляр

Рибалко

Тетяна Леонідівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

     27 жовтня 2016 року учень 8-А класу колегіуму №11 Демченко Тарас взяв участь у ІІ учнівській природничій конференції Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, на якій презентував роботу «Дослідження залежності артеріального тиску людей від атмосферного тиску» (учитель Саволєй Дарія Григорівна)

     

     

     ДЕКАДА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

     З нагоди відзначення у 2016 році в Україні Року англійської мови в Чернігівському колегіумі №11 пройшла декада іноземних мов, у ході якої були проведені відкриті уроки, виставки газет та плакатів, шкільні предметні олімпіади з англійської, німецької та французької  мов, а також позакласні заходи.

     З великою зацікавленістю учні 1-4-х класів переглянули міні-виставу англійською мовою «Білосніжка і сім гномів», яку підготували з учнями 2-В, 2-Е та 3-Г класів учителі Величко Н.О. і Тарарака І.О., а колегіїсти 5-8-х класів - виставу «В гостях у Вінні-Пуха», яку підготували вчителі Милиця Л.Ю. та Мурашко К.Л. з учнями 5-А, 5-Б, 7-В, 8-Г класів.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     Справжньою родзинкою декади стала презентація учнями 7-В класу свого відеоролику «2016 рік – рік англійської мови», у якому вони запальними танцями, піснями та спілкуванням з носієм мови Девідом Андерсоном (штат Арканзас, США) довели необхідність вивчення англійської мови в наш час. Натхненником цього проекту стала класний керівник  і вчитель англійської мови Милиця Л.Ю.

     Вікторина «Food Festіval», яку підготували і провели для учнів 8-х класів учителі Прохоренко І.В. та Окіпна А.С., сприяла розвитку їх інтелектуальної та мовної активності.

     Інформаційно-насиченим, змістовним і корисним для майбутніх випускників стало відкрите засідання євроклубу колегіуму «Глобус» (керівник Коломієць А.В., учитель англійської та німецької мов) на тему «Освіта за кордоном». Учні 10-11-х класів, спілкуючись українською, англійською та німецькою мовами, переглянули відеоролики, прослухали презентації про найвідоміші світові університети, обговорили питання щодо переваг і можливих труднощів  освіти за кордоном та проблеми подальшого працевлаштування. Приємною несподіванкою для присутніх стала презентація керівником євроклубу відеоповідомлення «Вітання із США» від колишньої однокласниці Капелюхи Анни, яка зараз навчається в Америці за «Програмою обміну майбутніх лідерів» (FLEX).

     На високому методичному рівні з використанням сучасних технічних засобів навчання провели відкриті уроки вчителі: Фокіна С.А. (3-В кл.), Окіпна А.С. (8-А кл.), Прохоренко І.В. (8-Б кл.), Ковальчук А.Е. (11-Б кл.), Богідаєва Л.І. (9-Б кл.), Макаренко О.І. (9-Б кл.).

     Проведені заходи були направлені на розвиток творчих здібностей учнів, розширення їх загального кругозору, підвищення культурного рівня та посилення мотивації до вивчення іноземних мов.

   

   

   

   

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023