П`ятниця, 27.01.2023, 12:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 навчальний рік (ІІ частина)

    75-ті роковини Корюківської трагедії

    На виконання обласного плану заходів що до підготовки та проведення заходів до 75-х роковин Корюківської трагедії 1-2, 9 березня 1943 року учні 10-11 класів взяли участь у конференції «Замовчана Корюківка», яка висвітлила трагічні події березня 1943 року у м. Корюківка.

     До 75-х роковин Корюківської трагедії, за участю учнів 6-х та 11-х класів було проведено урок – реквієм «Про це не можна забувати». Учні повідомили про найбільш замовчувану трагедію і вшанували пам’ять загиблих.

     У бібліотеці Чернігівського колегіуму №11 відбулася тематична виставка інформаційно-довідкової літератури, яка висвітлила трагічні події березня 1943 року у м. Корюківці.

Учні Чернігівського колегіуму №11

відвідали Чернігівський обласний Державний архів

     Учні Чернігівського колегіуму №11 з вчителем історії Сташевською В.О. 2 березня 2018 року відвідали Чернігівський обласний Державний архів та ознайомилися з цікавими історичними документами та фотодокументальною виставкою "До дня вшанування учасників Революції Гідності та увінчення пам'яті героїв Небесної Сотні". По історію більше 50-ти світлин розповіла провідний спеціаліст Ірина Миколаївна Рябчун. Екскурсія була дуже пізнавальною.

            

Заняття на тему «Ти і поліція»  

пройшло в Чернігівському колегіумі №11  

     22 лютого 2018 року в Чернігівський колегіум №11  Управління освіти Чернігівської міської ради завітала регіональний координатор взаємодії із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області, директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Алла Лепеха. Вона розповіла дітям старших класів колегіуму про наслідки притягнення осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності, обговорила питання спілкування  підлітків з поліцією та знання ними своїх прав під час такого спілкування.  

      Під час зустрічі дітям показали один із семи анімаційних фільмів «Ти і поліція», який стосувався адміністративного затримання.  Після перегляду відбулось обговорення фільму.

     Проведення таких занять з підліками спрямовані на поглиблення знань дітей про їх права та обов’язки,  що регламентуються головним документом – Конституцією України, а також Кримінальним кодексом України, Кримінальним процесуальним кодексом України, Кодексом України про адміністративні правопорушення.

     В Україні підлітки з 16 років несуть рівну з дорослими відповідальність за вчинення адміністративних правопорушень, а за скоєння особливо небезпечних, таких, що загрожують життю і здоров’ю людини кримінальних правопорушень, відповідальність наступає з 14-річного віку.

     Підлітки часто вступають у конфлікт із законом, що може бути пов’язано з різними причинами. Знати свої права, бути готовими до спілкування з представниками правоохоронних органів – головне завдання таких зустрічей. 

   Крім того,  підліткам подарували практичні порадники серії «Ти і поліція»: «Адвокат у кишені», «Притягнення до адміністративної відповідальності», «Підлітку про поліцію», де викладені базові поради для неповнолітніх, як поводити себе з працівниками поліції. Вдячні діти подарували гості квіти.

                    

ЛІДЕРСТВО – ЗАПОРУКА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

     В межах проекту "ЧЕРНІГІВ- СИНЕРГІЯ УСПІХУ", що реалізується у нашому місті Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу,  22 лютого член ініціативної групи проекту Алла Лепеха провела тренінг «Лідество – запорука життєвого успіху» для членів учнівського самоврядування – старшокласників Чернігівського колегіуму № 11. Учні у процесі інтерактивного спілкування з тренером узагальнили особистісні якості лідера, дізналися багато цікавих фактів із біографій відомих людей, які були  беззаперечними лідерами своїх епох (Наполеон Бонапарт, Генрі Форд, Махатма Ганді, Джон Рокфеллер та інші).

Висловлюємо щиру вдячність Аллі Григорівні за цікаву та змістовну зустріч.


                  

ЮНІ ДРУЗІ ПРИРОДИ – НАШІ ДРУГОКЛАСНИКИ!

 

     В межах проекту "ЧЕРНІГІВ- СИНЕРГІЯ УСПІХУ", що реалізується у нашому місті Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу, нещодавно відбувся екологічний урок "Юні друзі природи"  у 2 – Б класі Чернігівського колегіуму № 11 (класний керівник  ДЕНИСЕНКО Ірина Леонідівна), який провела член ініціативної групи проекту Алла  ЛЕПЕХА.

Алла Григорівна представила дітям презентацію з глобальної проблеми – стан екосистеми нашого міста, країни, планети. Другокласники також готувались до уроку, на якому вони захищали власні проекти «Юні друзі природи»  і розповідали, що треба зробити, щоб наше місто стало ще кращим та комфортнішим для життя. Їх виступи були змістовними, аргументованими, містили власні пропозиції щодо покращення екологічної ситуації у місті. І кожен висловив впевненість, що лише зусиллями кожного мешканця можна запобігти екологічної катастрофи, що загрожує нашій прекрасній планеті Земля.

                     

     З метою формування, популяризації, пропаганди та утвердження здорового способу життя серед дітей та молоді, запобігання негативним проявам серед підлітків, виявленню та підтримці талановитих підлітків  23 лютого 2018 року відбувся міський етап XI фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я - 2018».  Згідно з рішенням журі у номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція «Молодь України обирає здоров’я!» агітбригада Чернігівського колегіуму №11 виборола ІІ місце (керівник команди  - соціальний педагог Новікова Марина Володимирівна).

         

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

        З  метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті  Героїв Небесної Сотні в колегіумі було проведено ряд заходів.

      В актовій залі колегіуму відбувся вечір-реквієм «На варті наших душ – Небесна Сотня», який підготували учні 10-Б класу зі своїм класним керівником Кошевою Оленою Іванівною. Колегіїсти згадали про трагічні  сторінки  українського народу від 30 листопада 2013 року до сьогодення. На екрані демонструвалися документальні кадри про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення часів Майдану. Світлини  та проникливі слова у багатьох присутніх викликали сльози на очах. Хвилиною мовчання вшанували   невинно убієнних жертв, а також наших земляків – воїнів, які загинули в зоні АТО, запалили свічки пам'яті. Прозвучала пісні «Мальви» та «Білі лебеді». Вірш А.Матвійчука «Двоє на Майдані» зачепив  за живе кожну дитячу душу. Патріотичне піднесення збудило в серцях колегіїстів найщиріші почуття.

        Представники самоврядування колегіуму відвідали виставку «Творчий спалах Майдану» до четвертої річниці закінчення Революції Гідності (із фондів Національного музею Революції Гідності) у Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г.Галагана, поклали квіти до Меморіальної дошки  памяті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

      Вихованці колегіуму  переглянули тематичні відеофільми про Майдан: «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», «Молитва за Україну». Упродовж тижня класні керівники провели години спілкування: «І оживе добра слава – слава України!» (1-4 класи), «Бійці невидимого фронту» (5-11 класи).

                           

Майстер-клас по виготовленню

листівок до дня Святого Валентина!

     5 лютого колегіїсти 6-Д класу з класним керівником Кухаренко А.В. відвідали майстер-клас по виготовленню листівок та подарунків до дня Святого Валентина у музеї М. Коцюбинського.   Діти дізналися, що назва походить від святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква. За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія ІІ Готського й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім'я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув'язнили під охороною офіцера, приймачка якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув нахристиянство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.

       Широкої популярності в Західній Європі це свято набуло після XV століття. За переказом, винахід "валентинки" приписують герцогу Орлеанському Шарлю. А 1915 року, перебуваючи в англійському полоні після битви під Азенкуром, він нібито надсилав із лондонської в'язниці віршовані любовні послання своїй дружині. Одна з тодішніх «валентинок» нині зберігається в Британському Музеї. У США свято відзначають з 1777 року.

                            

"ЧИСТЕ МІСТО - ЧИСТА ПЛАНЕТА!"

      25 січня у колегіумі відбувся еко-урок  "ЧИСТЕ МІСТО - ЧИСТА ПЛАНЕТА!" у межах міжнародного проекту "ЧЕРНІГІВ - СИНЕРГІЯ УСПІХУ", що впроваджується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Європейського Союзу.

     Захід з учнями 2 - Д та 6 - Д класів провела керівник проекту ОЛЕНА КРАВЧЕНКО. Вона презентувала цікаві матеріали з питань охорони довкілля. З оглядом літератури перед учнями виступила бібліотекар колегіуму ОКСАНА ЮРІЇВНА ФІСЕНКО.

      Учні підготували малюнки, цікаві розповіді та навіть вірші про те, що необхідно піклуватися про чистоту нашої планети. А починати треба зі свого міста, своєї вулиці, школи. До присутніх звернулась директор колегіуму СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА РУБАН  із закликом бути справжніми друзями природі, що нас оточує.

      Після цього члени клубу «Пам'ять» провели для ОЛЕНИ КРАВЧЕНКО екскурсію залами музею історії школи.

                                             

Новорічні свята у колегіумі!

   Є багато різних свят, які нам подобаються і яких чекаємо, але найулюбленіше це Новий рік. Завжди з нетерпінням чекаємо Нового року, з якимось невимовно радісним та казковим передчуттями. Зазделегідь учні класів малюють газети.

                     

     Також між класами колегіуму відбувся конкурс "Подаруй ялинці життя".

                    

    Приємно спостерігати, як всі метушаться, готуються до свята, купують та наряджають ялинки, вибирають подарунки для друзів і родини, купують всілякі фрукти, цукерки, шоколад. Чернігівський колегіум №11 також готувався до Нового Року заздалегідь. Спочатку учні поставили ялинку та прикрасили яскравими маленькими ліхтариками, іграшками, гірляндами, цукерками. Потім розвішали гірлянди та різнокольорові кульки по класах, а також витинанками прикрасили вікна колегіуму. І запанувала святкова новорічна атмосфера. 

                

    Жодне свято не проходить без конкурсів, веселощів та дискотек, от і колегіїсти відвідали Міський палац культури та побували на Новорічній виставі.

Привітання з Новим роком дітей та батьків

із соціально-психолохічного центру!

     20 грудня 2017 року для маленьких мешканців Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги самоуправління колегіуму та учні 6-Д  класу на чолі з класним керівником Кухаренко Аллою Володимирівною, які    організували концертну програму та привітали зі святом  фруктами, іграшками, речами.

     Даний центр створений у 2005 році для надання соціальних послуг (в тому числі тимчасового притулку) молоді та сім'ям з дітьми, які внаслідок стихійного лиха, учинення стосовно них злочину, насильства (в т.ч. в сім’ї) або реальної загрози його вчинення та за інших причин потрапили в складні життєві обставини, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно, матерям на 7-9 місяцях вагітності та з новонародженими дітьми до 18 місяців, коли є загроза відмови від дитини, неможливість самостійного проживання,  в зв’язку з відсутністю навичок материнства.

 І саме для таких людей учні колегіуму подарували незабутнє, вражаюче свято, в чому є велика заслуга класного керівника та всього педагогічного колективу, який працює над тим, щоб діти були добрими та щирими і дарували своє тепло і добро іншим.

                 

Святий Миколай у Чернігівському колегіумі №11

            

СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ
У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОНКОДИСПАНСЕРІ

         Часом не потрібно чекати дива. Іноді їм можна просто бути. І сьогодні для дітлахів та їх батьків справжнім дивом стали друзі з 11 колегіуму. Вони принесли із собою гарний настрій, чудові подарунки, щирі привітання з днем Святого Миколая, а ще свою неймовірну солодку випічку та соки. Гостинців було стільки, що все не вміщалося на одному столі. Завдяки такій щедрій підтримці батьки відчули, що вони не самі, а обличчя дітлахів осяяла яскрава посмішка. 

     Діточок провідали вчителі Тищенко Тетяна Петрівна, Тригубенко Ольга Олександрівна, Кухаренко Алла Володимирівна, а також активні батьки та учні 11-А класу.

     Адже завдяки їх об'єднанним зусиллям на лікування Добробоженко Марії (6років) було передано близько 6000грн, а ще 2225грн передали бабусі дівчинки Буряк Олени.

               

СВЯТО МИКОЛАЯ
У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

     18 грудня, напередодні Свята Миколая, учні 8-В класу Чернігівського колегіуму № 11 відвідали «Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Колегіїсти привітали діток віршами та піснями, разом кружляли в хороводі. Учні та їх батьки заздалегідь зібрали для дітей центру речі, іграшки, книжки та розмальовки. Кожній дитині підготували солодкі подарунки. Колегіїсти намагалися принести краплиночку тепла цім діткам.

     

Відео з заходу Святого Миколая

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

      До Дня Збройних Сил України в Чернігівському колегіумі №11 відбулися традиційні військово-патріотичні змагання «Сокіл» між учнями 9-11 класів. Колегіїсти продемонстрували свою майстерність у стрільбі; збиранні та розбиранні автомата й магазина; у підтягуванні на перекладині. Переможці були нагороджені почесними кубками, медалями та грамотами.

      У холі колегіуму були вивішені вітальні плакати для вчителів та учнів – представників сильної статі.

                     

      Учні других класів зустрілися з учасниками АТО на Донеччині – Козаком Олегом Вікторовичем та Радченко Юрієм Петровичем. Воїни розповіли дітям про особливості своєї служби, продемонстрували різні види зброї та відповіли на запитання школярів. Колегіїсти,  в свою чергу, подякували бійцям за їх нелегку роботу і привітали зі святом теплими словами й квітами.

            

      У другій половині дня в актовій залі колегіуму відбувся святковий концерт «Гордість країни». Зі сцени лунали патріотичні вірші та пісні, були продемонстровані яскраві танцювальні композиції  переможців кастингу «Зірки колегіуму – 2017».

                           

 

29 листопада 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся дискусійний майданчик «Права дитини в Україні» в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, у якому брали активну участь десятикласники Чернігівського колегіуму №11. У дискусії брали участь Чебоненко С.О., проректоросвітнього закладу, Аніщенко В.О., начальник науково-дослідницького центру, Шолінян В.Р., юрисконсульт Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кузьміна Л.О., начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління у Чернігівській області, Дудка Н.О., начальник Чернігівського районного сектору Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, Трейтяк О.М., підполковник внутрішньої служби начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Колегіїстам дуже сподобалося спілкування з викладачами Академії та спеціалістами.

                     

 

1 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ВІЛ/СНІДом

З метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, у Черн

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023