Олімпіади 2014-2015
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
№
|
ПІБ учня
|
Клас
|
Предмет
|
Диплом
|
Учитель
|
1. |
Середа Дар’я
|
9-Б
|
рос. мови
та література,
українська мова
|
ІІ
ІІ
|
Васечко Людмила Миколаївна,
Самойлова Світлана Анатоліївна
|
2. |
Заболотна Поліна
|
9-Б
|
рос. мови
та література
|
І
|
Васечко Людмила Миколаївна
|
3. |
Куліш Дар’я
|
10-Б
|
історія
|
ІІ
|
Рибалко Тетяна Леонідівна
|
4. |
Вахно Валентин
|
8-Д
|
історія
|
ІІ
|
Сташевська Вікторія Олександрівна
|
5. |
Капелюха Анна
|
9-В
|
хімія,
німецька мова,
українська мова,
англійська мова
|
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІ
|
Макей Юлія Миколаївна,
Абакумова Анна Вячеславівна,
Заруба Світлана Володимирівна,
Ковальчук Альберт Едуардович
|
6. |
Железняк Тетяна
|
9-В
|
німецька мова,
географія,
англійська мова
|
ІІ
ІІ
ІІІ
|
Абакумова Анна Вячеславівна,
Стебловська Наталія Миколаївна,
Ковальчук Альберт Едуардович
|
7. |
Кримов Владислав
|
8-Г
|
французька мова
|
ІІІ
|
Мурашко Клара Леонідівна
|
8. |
Прищепа Дарина
|
8-Г
|
французька мова
|
ІІІ
|
Мурашко Клара Леонідівна
|
9. |
Сошилов Денис
|
10-Б
|
фізика
|
ІІІ
|
Гончар Олена Михайлівна
|
10. |
Фомічов Артем
|
10-Б
|
біологія
екології
|
І
ІІІ
|
Саволєй Дарія Григорівна
|
11. |
Здор Валерія
|
10-Б
|
біологія
|
ІІІ
|
Саволєй Дарія Григорівна
|
12. |
Злобін Артем
|
10-А
|
економіка
|
ІІ
|
Стебловська Наталія Миколаївна
|
13. |
Воробей Ольга
|
8-А
|
біологія
|
І
|
Саволєй Дарія Григорівна
|
14. |
Садовий Олег
|
10-Б
|
інформатика
|
ІІ
|
Коробко Оксана Михайлівна
|
15. |
Чорний Андрій
|
8-Б
|
Інформатика,
математика
|
І
ІІІ
|
Коробко Оксана Михайлівна,
Воловик Світлана Олексіївна
|
16. |
Міщенко Валерія
|
8-А
|
географія
|
ІІІ
|
Тригубенко Ольга Олександрівна
|
17. |
Сошилов Денис
|
10-Б
|
астрономія
|
ІІІ
|
Гончар Олена Михайлівна
|
18. |
Кулініч Марина
|
7-А
|
українська мова
|
І
|
Ліхута Вікторія Вікторівна
|
19. |
Прищепа Дарина
|
8-Г
|
українська мова
|
І
|
Бакун Віра Григорівна
|
20. |
Соколов Даніїл
|
11-Г
|
ІКТ
|
ІІ
|
Коробко Оксана Михайлівна
|
21. |
Потапенко Вікторія
|
11-Г
|
українська мова
|
ІІІ
|
Тищенко Тетяна Петрівна
|
22. |
Давиденко Альона
|
11-В
|
правознавство
|
ІІ
|
Кудлай Лідія Петрівна
|
23. |
Литвин Євген |
11-В |
технічна праця |
ІІ |
Седнівець Володимир Леонідович |
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
№
|
ПІБ учня
|
Клас
|
Предмет
|
Диплом
|
Учитель
|
1.
|
Заболотна Поліна
|
9-Б
|
рос. мови
та література
|
ІІІ
|
Васечко Людмила Миколаївна
|
2.
|
Железняк Тетяна
|
9-В
|
німецька мова
|
ІІІ
|
Абакумова Анна Вячеславівна
|
3.
|
Заболотна Поліна
|
9-Б
|
рос. мови
та література
|
ІІІ
|
Васечко Людмила Миколаївна
|
4.
|
Злобін Артем
|
10-А
|
економіка
|
ІІІ
|
Стебловська
Наталія Миколаївна
|
5. |
Фомічов Артем |
10-Б |
біологія |
ІІ |
Саволєй
Дарія Григорівна |
|