Субота, 20.10.2018, 15:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обласні та Всеукраїнські олімпіади

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2017-2018 н.р.)

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Кузьменко Альона 10-Б Географія І Тригубенко
Ольга Олександрівна
2. Кузьменко Альона 10-Б Історія І Ананко
Жанна Петрівна
3. Харченко Анна 11-Б Обслуговуюча праця І Вашкевич
Наталія Миколаївна
4. Демченко Тарас 9-А Екологія І Саволєй
Дар'я Григорівна
5. Кулініч Марина 10-А Російська мова та література ІІ Васечко
Людмила Миколаївна
6. Чорний Андрій 11-А Інформатика ІІ Коробко
Оксана Михайлівна
7. Іценко Валерія 11-В Російська мова та література ІІ Постол
Людмила Юхімівна
8. Воробей Ольга 11-В Біологія ІІ Саволєй
Дар'я Григорівна
9. Куник Неля 10-Б Інформаційні технології ІІ

Коробко
Оксана Михайлівна

Карпенко
Наталія Василівна

10. Кулініч Марина 10-А Українська мова та література ІІІ Ліхута
Вікторія Вікторівна
11. Капелюха Марія 9-Г Біологія ІІІ Саволєй
Дар'я Григорівна
12. Керноз Анна 8-А Історія ІІІ Ананко
Жанна Петрівна
Рибалко
Тетяна Леонідівна
13. Степанець Катерина 9-А Географія ІІІ Тригубенко Ольга Олександрівна
14. Богатирьова Марія 8-В Українська мова та література 22 Ліхута
Вікторія Вікторівна

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2017-2018 н.р.)

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Кузьменко Альона 10-Б Географія ІII Тригубенко
Ольга Олександрівна
2. Куник Неля 10-Б ІКТ Учасник

Коробко
Оксана Михайлівна

Карпенко
Наталія Василівна

3. Демченко Тарас 9-А Екологія Учасник Саволєй
Дар'я Григорівна
4. Харченко Анна 11-Б Обслуговуюча праця ІII Вашкевич
Наталія Миколаївна
5. Іценко Валерія 11-В Російська мова та література Учасник Постол Людмила Юхімівна
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2018