Вівторок, 19.03.2024, 08:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2017-2018 навчальний рік (І семестр)

Проведення ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

     10 лютого 2018 року на базі Чернігівського колегіуму №11 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

     Учасниками олімпіади з економіки стали 67 учнів 9-11 класів.

     Учасників олімпіад привітали Лисенко І.В., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, Шадура–Никипорець Н.Т., голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Чернігівського національного технологічного університету, кандидат економічних наук.

     Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці танцювального колективу «Полісяночка», керівник Величко Н.О.

     Ведучими на святі були колегіїсти 11-х класів Артеменко Ірина та Гломозда Дмитро.

     

     

     

     

ВІТАЄМО!

Лауреата обласного етапу конкурсу

"Учитель року - 2018"

ПАВЛЕНКО ЮЛІЮ ВАЛЕРІЇВНУ,

учителя фізичної культури

Проведення ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з історії та екології

     12 січня 2018 року на базі Чернігівського колегіуму №11 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та екології.

     Учасниками олімпіади з історії стали 132 учні 8-11 класів, з екології – 58 учнів 10-11 класів.

     Учасників олімпіад привітали Довбня В.М., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук, Мокрогуз О.П., голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, Карпенко Ю.О., голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, завідувач кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат біологічних наук.

     Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці зразкового клубу спортивного бального танцю «Глорія», керівник Алла Гордієнко.

     Ведучими на святі були колегіїсти 11-х класів Гломозда Дмитро та Андрущенко Аліна.

     

     

     

     

     

     

     

Навчання з курсу

«Інноваційний інструмент для сучасного педагога»

     Адміністрація та 19 учителів колегіуму №11 5 січня 2018 року в методичному центрі управління освіти Чернігівської міської ради пройшли навчання з курсу «Інноваційний інструмент для сучасного педагога».

     У ході продуктивної роботи дізналися, як зацікавити учнів своїм предметом та зекономити власний час, які готові ресурси та доробки педагогів можна використовувати у своїй роботі. Учасники курсу ознайомилися з базою найзручніших сервісів, які можна використовувати безкоштовно в навчально-виховному процесі вже сьогодні.

     

     

     

(Не)конференція mini-EdCamp Chernigiv

     Адміністратори та вчителі колегіуму взяли участь у регіональній (не)конференції міні-EdCamp Chernigiv «Від крейди до IT: креативне вчительство Нової української школи», що пройшла 08 грудня 2017 року у місті Чернігові.

     (Не)конференція mini-EdCamp Chernigiv внесена до офіційного плану подій Міністерства освіти і науки України як важливий майданчик комунікації реформи Нової української школи.

     День був насичений: прослухали виступи експертів, дискусійні панелі, спеціальну сесію від команди EdCamp Ukraine та Нової української школи, відбулися нові цікаві знайомства й спілкування.

   

   

   

   

 

ІІ етап XVIII міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

     26 листопада 2017 року на базі Чернігівського колегіуму № 11 відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета конкурсу: утвердження державної української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу. У конкурсі брали участь 220 учнів шкіл міста.

     Учителі та учні Чернігівського колегіуму №11 радо зустрічали учасників Конкурсу. Після реєстрації школярі, учителі, батьки та гості перейшли до актової зали, де розпочалась офіційна частина. До присутніх звернулася директор колегіуму №11 Рубан Світлана Василівна, яка подякувала усім за те, що зберігається пам’ять про мецената і засновника конкурсу з української мови – Петра Яцика, та побажала учням успіхів, віри у власні сили. Із вітальним словом до учасників Конкурсу звернувся методист методичного центру Чернігівської міської ради Мельниченко Дмитро Юрійович.

     Під час святкового концерту всіх присутніх привітали колегіїсти: зразковий клуб спортивного бального танцю колегіуму «Глорія» (керівник Алла Гордієнко), Кобенок Анна та Гриники Олексій і Вікторія. – Петра Яцика, та побажала учням успіхів, віри у власні сили. Із вітальним словом до учасників Конкурсу звернувся методист методичного центру Чернігівської міської ради Мельниченко Дмитро Юрійович.

     Після урочистої частини заходу відбулося написання конкурсних завдань, де учні продемонстрували свою креативність мислення та здібності у зв’язному мовленні, поглянули на історію свого народу, збагнули роль рідної мови в утвердженні української держави.

     Учасники Конкурсу довели, що мова – це основа культури нації, найбільший її скарб.

     

     

     

     

     

     

Нагородження переможців

ХІІ конкурсу проектів

Фонду Президента Української Вільної Академії наук

     24 листопада 2017 року відбулося нагородження переможців ХІІ конкурсу проектів Фонду Президента Української Вільної Академії наук у Канаді професора Ореста Цапа. Свято, яке адресоване освітянам Чернігівщини, було організоване за підтримки Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти імені К.Д.Ушинського.

     Із 103 проектів учителів області було визначено 15 найкращих робіт. Переможцем у номінації «Суспільно-гуманітарний проект» секція «Етнологія» визнано вчителя історії Чернігівського колегіуму №11 Рибалко Тетяну Леонідівну (на фото перша справа).

Конкурс з української мови імені Петра Яцика

     Відповідно до листа Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського від 23.10.2017 № 10/1-11/836 про проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 09.11.2017 року в Чернігівському колегіумі №11 проводився Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Цього року урочистості з нагоди початку конкурсу розпочалися традиційно – у День української писемності та мови. Конкурс проводився з метою піднесення престижу української мови серед підростаючого покоління, виховання пошани до державної мови незалежної України. У Чернігівському колегіумі №11 конкурс проводився за трьома віковими категоріями:

     1. Молодший вік (2–4 класи)

     2. Середній вік (5–9 класи)

     3. Старший вік (10–11 класи)

     Кожний клас виконував різні завдання, які вимагали від учасників конкурсу всебічної обізнаності, знання літератури, міфології, культурології. Учителі склали для учнів різнопланові завдання (напишіть, складіть, визначте, розподіліть, перебудуйте, поясніть, доповніть, дайте відповідь), що зацікавили учасників і спонукали до роботи. Учням потрібно було орієнтуватися в ювілейних датах, цифрах, фактах, святах. Закономірно, що одне або декілька завдань були обов’язково творчими. 

     Сподіваємося, що після Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в колегіїстів з’явиться ще більше бажання розширювати  кругозір, плекати рідну мову, інтелектуально збагачуватися!

   

   

   

   

   

   

   

День української писемності та мови

     Ранок … 9:30. У Чернігівському колегіумі № 11 по-святковому прибрані класи. Учителі та колегіїсти – у вишиванках. Колегіум схожий на барвистий квітник!

     Адміністрація, учителі та колегіїсти о 12:30 разом із усією країною писали Всеукраїнський диктант національної єдності.

     Щороку оргкомітет, учителі колегіуму творчо підходять до святкування Дня української писемності та мови. Аналізуючи пізнавальні можливості учнів, складають завдання, за якими визначають не лише розумові, а й інтелектуальні здібності колегіїстів. Кожен учень мав свої завдання, які були різні за змістом: пригадати й записати висловлювання, розставити розділові знаки, відредагувати речення, розібрати слова за будовою тощо. У середній та старшій ланці – тематичні уроки: переказ, твори, літературне читання, позакласне читання та години спілкування.

     До Дня української писемності та мови всі класи підготували тематичну газету «Мово, моя солов’їна!». Яскраві учнівські стіннівки милували і вражали цікавим матеріалом.

     Традиційно проводилися для учнів: «Мовний турнір», «У казковому світі мови», «Буду навчатися мови золотої». Учні 5-А класу підготували листи та малюнки в зону АТО для захисників України.

     Отже, День української писемності та мови – це масштабне і значуще свято для колегіїстів, які об’єднані спільним корінням, історією, культурою і традиціями.

     

     

    

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Колегіум щиро ділиться своїм досвідом

     8 листопада 2017 року на базі Чернігівський колегіум №11 для обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського було проведено практичне заняття обласної Школи резерву керівних кадрів на тему: «Науково-методична робота з педагогічними кадрами у колегіумі».

Мета заняття:

  • поглиблення науково-теоретичних знань з та практики педагогічної й управлінської діяльності даної теми;
  • удосконалення професійної та науково-методичної діяльності;
  • здійснення акмеологічного супроводу, надання науково-методичної допомоги у пошуках шляхів, методів і засобів підвищення рівнів професійної компетентності;
  • впровадження перспективного педагогічного досвіду в практичну діяльність;
  • презентація творчих надбань педагогічних, управлінських інновацій, досвіду, апробованих ідей;
  • підвищення результативності й ефективності освітнього процесу та управління навчальним закладом;
  • обмін досвідом з теми засідання.

     Під час засідання - практикуму директор колегіуму Рубан Світлана Василівна презентувала слухачам інноваційні підходи щодо організації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами.

     Заступник директора з навчально-виховної роботи Кравченко Любов Іванівна провела майстер-клас «Структурування та алгоритм організації науково-методичної роботи в колегіумі».

     Під час педагогічного вернісажу вчителі Капелюха Ганна Миколаївна та Саволєй Дар’я Григорівна поділилися своїм досвідом роботи: «Використання акметехнологій у освітньому процесі – запорука професійного зростання вчителя» та «Оптимізація процесу вивчення біології шляхом підвищення мотивації» (відповідно).

   

   

   

Проведення обласного науково-практичного семінару

     26 жовтня 2017 року на базі Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради (директор Рубан Світлана Василівна) за сприяння Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, методистами відділу роботи з обдарованими учнями ЧОІППО імені К.Д.Ушинського був проведений обласний науково-практичний семінар з проблеми: «Розвиток творчих здібностей та підтримка обдарованих школярів в умовах реалізації завдань Нової української школи».

     Мета семінару: обмін досвідом та обговорення науково-методичних підходів до організації роботи з обдарованими учнями; набуття теоретичних та практичних навичок для подальшої діяльності, сприяння росту зацікавленості до проблем обдарованих учнів в умовах сучасного навчального закладу.

     На семінарі були присутні представники 21 району, 4 міст, 13 об’єднаних територіальних громад, ліцеїв обласного підпорядкування.

     Із вітальним словом до учасників звернувся Анатолій Андрійович Заліський, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, Заслужений працівник освіти України. Ректор інституту привітав учасників семінару  та висвітлив основні завдання навчальних закладів області в умовах реформування освіти та децентралізації влади.

     Із доповідями на теми:

     «Формування компетентностей особистості шляхом залучення учнів до участі в інтелектуальних змаганнях» виступила Вошкіна І.А., завідувач відділу роботи з обдарованими учнями ЧОІППО імені К.Д. Ушинського та «Акмеологічний підхід до змісту освіти в сучасному навчальному закладі» -  Рубан С.В., директор Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради.

     На семінарі були висвітлені практичні питання з досвіду організації роботи із обдарованими учнями у Чернігівському колегіумі № 11 Чернігівської міської ради:

     - Інноваційна діяльність педагогів колегіуму в системі роботи з обдарованими та здібними учнями (Кравченко Л. І., заступник директора з навчально-виховної роботи Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради);

     - Формування акмездібностей учнів початкової школи (Капелюха Г.М., учитель початкових класів Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради);

     - Розвиток акмеологічної компетентності та творчих здібностей школярів на уроках біології (Савалєй Д.Г., учитель біології Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради).

     Науковці надали допомогу з питань удосконалення методів навчання та розвитку обдарованих учнів через залучення до участі в інтелектуальних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів (олімпіадах, турнірах, Інтернет-олімпіадах, наукової діяльності в МАН України):

     - Лось В.М., докторант кафедри математичного аналізу та теорії ймовірності Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кандидат фізико-математичних наук, доцент;

     - Мокрогуз О.П., завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент;

     - Покришень Д.А., завідувач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент.

     На засіданні круглого столу були обговорені питання:

     - Соціальна підтримка обдарованої молоді (Ахмедова Л.В., методист відділу роботи з обдарованими учнями ЧОІППО імені К.Д. Ушинського);

     - Формування творчої особистості школяра шляхом залучення до участі в інтелектуальних конкурсах і турнірах (Ремидовська Л.М., методист відділу роботи з обдарованими учнями ЧОІППО імені К.Д. Ушинського);

     - Технологія виконання творчих проектів школярами-учасниками Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (Ровник І.А., методист відділу природничо-математичних дисциплін ЧОІППО імені К.Д. Ушинського);

     - Підготування школярів до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді  з математики (Тур А.І., методист відділу природничо-математичних дисциплін ЧОІППО імені К.Д. Ушинського).

     

     

     

     

          

Відкриття І етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

     10 жовтня 2017 року в Чернігівському колегіумі відбулося відкриття і проведення І (шкільного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

     Коридори та шкільні аудиторії святково прибрані. Колегіїсти одягнені у вишиванки.

     Кабінет народознавства радо зустрічає гостей свята. З вітальним словом виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Кравченко Любов Іванівна. Вона привітала колегіїстів з відкриттям конкурсу. Учениця 11-В класу, бандуристка Андрущенко Аліна виконала славетну пісню Тараса Григоровича Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий…». А потім звучала поезія нашого безсмертного Кобзаря. Закінчилося свято віршем «До тебе йду, Тарасе…», який написала учениця 11-В класу Іценко Вікторія:

Ти вір, Тарасе, у наш народ,

А «Заповіт» твій – завжди у силі!

     Отже, конкурсе – уперед! Бо слова Т.Г.Шевченка – найкращий цвіт, що ніколи не в‘яне, а вічно живе!

     

     

     

     

     

     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2024