Середа, 13.11.2019, 16:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади 2012-2013

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

2012-2013н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1

Кринична Олександра

11-А

українська мова

ІІІ

Кравченко Любов Іванівна

2

Дахновська Дарія

8-В

українська мова

ІІІ

Молчанова
Катерина Григорівна

3

Чорний Андрій

6-Б

математика

ІІІ

Воловик Світлана Олексіївна

4

Куліш Дар’я

8-В

історія

ІІ

Рибалко Тетяна Леонідівна

5

Фомічов Артем

8-А

біологія

 І

Саволей Дарія Григорівна

6

Бандик Всеволод

11-А

біологія

ІІ

Чекмінь Інна Вікторівна

7

Кравченко Марія

9-А

правознавство

ІІ, ІІІ

Кудлай Лідія Петрівна

8

Савіна Анастасія

11-Б

правознавство

ІІІ

Донець Тетяна Павлівна

9

Губар Олена

9-А

нім.мова 

ІІІ

Абакумова
Анна Вячеславівна

10

Васенко Олексій

11-Б

нім. мова 

ІІ

Абакумова
Анна Вячеславівна

11

Гетьман Анастасія

10-В

фр. мова

ІІІ

Мурашко Клара Леонідівна

12

Воробйова Олена

11-Б

фр. мова

ІІІ

Мурашко Клара Леонідівна

13

Кречківська Олександра

11-Б

фр. мова

ІІІ

Мурашко Клара Леонідівна

14

Литвин Євген

9-Г

технічна праця

ІІІ

Седнівець
Володимир Леонідович

15

Круглякова Сніжана

11-А

психологія

ІІІ

Шумська Ольга Євгенівна, Капелюха Ганна Миколаївна

16

Попсуйко Анастасія

11-А 

фізична культура

ІІІ

Хоменко Наталія Василівна

17

Півень Дмитро

10-В

астрономія

І, ІІ

Гончар Олена Михайлівна

18

Шупило Владислав

9-А

англійська мова

ІІ, ІІ

Ковальчук
Альберт Едуардович

19

Воробйова Олена

11-Б

англійська мова

ІІІ

Мурашко Клара Леонідівна

20

Кринична Олександра

11-А 

російська мова

ІІ

Ішова Марія Миколаївна

21

Гломозда Олександр

10-А

інформ.-комун. технології

ІІІ

Коробко Оксана Михайлівна

22

Стовбур Микита

10-Б

економіка

ІІІ

Стебловська
Наталія Миколаївна

 

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

2012-2013н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Фомічов Артем

8-А

біологія

І

Саволей Дарія Григорівна

2.

Бандик Всеволод

11-А

біологія

ІІ

Чекмінь Інна Вікторівна

3.

Кравченко Марія

9-А

правознавство

 ІІІ

Кудлай Лідія Петрівна

4.

Васенко Олексій

11-Б

нім. мова 

ІІІ

Абакумова Анна Вячеславівна

5.

Круглякова Сніжана

11-А

психлологія

 ІІІ

Шумська Ольга Євгенівна, Капелюха Ганна Миколаївна

6.

Півень Дмитро

10-В

астрономія

І, ІІ

Гончар Олена Михайлівна

7.

Шупило Владислав

9-А

англійська мова

ІІ, ІІ

Ковальчук
Альберт Едуардович

8.

Кринична Олександра

11-А 

російська мова

І, ІІ

Ішова Марія Миколаївна

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2019