Олімпіади 2012-2013
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
2012-2013н.р.
№
|
ПІБ учня
|
Клас
|
Предмет
|
Диплом
|
Учитель
|
1
|
Кринична Олександра
|
11-А
|
українська мова
|
ІІІ
|
Кравченко Любов Іванівна
|
2
|
Дахновська Дарія
|
8-В
|
українська мова
|
ІІІ
|
Молчанова
Катерина Григорівна
|
3
|
Чорний Андрій
|
6-Б
|
математика
|
ІІІ
|
Воловик Світлана Олексіївна
|
4
|
Куліш Дар’я
|
8-В
|
історія
|
ІІ
|
Рибалко Тетяна Леонідівна
|
5
|
Фомічов Артем
|
8-А
|
біологія
|
І
|
Саволей Дарія Григорівна
|
6
|
Бандик Всеволод
|
11-А
|
біологія
|
ІІ
|
Чекмінь Інна Вікторівна
|
7
|
Кравченко Марія
|
9-А
|
правознавство
|
ІІ, ІІІ
|
Кудлай Лідія Петрівна
|
8
|
Савіна Анастасія
|
11-Б
|
правознавство
|
ІІІ
|
Донець Тетяна Павлівна
|
9
|
Губар Олена
|
9-А
|
нім.мова
|
ІІІ
|
Абакумова
Анна Вячеславівна
|
10
|
Васенко Олексій
|
11-Б
|
нім. мова
|
ІІ
|
Абакумова
Анна Вячеславівна
|
11
|
Гетьман Анастасія
|
10-В
|
фр. мова
|
ІІІ
|
Мурашко Клара Леонідівна
|
12
|
Воробйова Олена
|
11-Б
|
фр. мова
|
ІІІ
|
Мурашко Клара Леонідівна
|
13
|
Кречківська Олександра
|
11-Б
|
фр. мова
|
ІІІ
|
Мурашко Клара Леонідівна
|
14
|
Литвин Євген
|
9-Г
|
технічна праця
|
ІІІ
|
Седнівець
Володимир Леонідович
|
15
|
Круглякова Сніжана
|
11-А
|
психологія
|
ІІІ
|
Шумська Ольга Євгенівна, Капелюха Ганна Миколаївна
|
16
|
Попсуйко Анастасія
|
11-А
|
фізична культура
|
ІІІ
|
Хоменко Наталія Василівна
|
17
|
Півень Дмитро
|
10-В
|
астрономія
|
І, ІІ
|
Гончар Олена Михайлівна
|
18
|
Шупило Владислав
|
9-А
|
англійська мова
|
ІІ, ІІ
|
Ковальчук
Альберт Едуардович
|
19
|
Воробйова Олена
|
11-Б
|
англійська мова
|
ІІІ
|
Мурашко Клара Леонідівна
|
20
|
Кринична Олександра
|
11-А
|
російська мова
|
ІІ
|
Ішова Марія Миколаївна
|
21
|
Гломозда Олександр
|
10-А
|
інформ.-комун. технології
|
ІІІ
|
Коробко Оксана Михайлівна
|
22
|
Стовбур Микита
|
10-Б
|
економіка
|
ІІІ
|
Стебловська
Наталія Миколаївна
|
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
2012-2013н.р.
№
|
ПІБ учня
|
Клас
|
Предмет
|
Диплом
|
Учитель
|
1.
|
Фомічов Артем
|
8-А
|
біологія
|
І
|
Саволей Дарія Григорівна
|
2.
|
Бандик Всеволод
|
11-А
|
біологія
|
ІІ
|
Чекмінь Інна Вікторівна
|
3.
|
Кравченко Марія
|
9-А
|
правознавство
|
ІІІ
|
Кудлай Лідія Петрівна
|
4.
|
Васенко Олексій
|
11-Б
|
нім. мова
|
ІІІ
|
Абакумова Анна Вячеславівна
|
5.
|
Круглякова Сніжана
|
11-А
|
психлологія
|
ІІІ
|
Шумська Ольга Євгенівна, Капелюха Ганна Миколаївна
|
6.
|
Півень Дмитро
|
10-В
|
астрономія
|
І, ІІ
|
Гончар Олена Михайлівна
|
7.
|
Шупило Владислав
|
9-А
|
англійська мова
|
ІІ, ІІ
|
Ковальчук
Альберт Едуардович
|
8.
|
Кринична Олександра
|
11-А
|
російська мова
|
І, ІІ
|
Ішова Марія Миколаївна
|
|