Олімпіади 2018-2019 навчального року
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2018-2019 н.р.)
№ |
ПІБ учня
|
Клас
|
Предмет
|
Диплом
|
Учитель
|
1.
|
Богатирьова Марія |
9-В |
Українська мова та література |
І |
Ліхута
Вікторія Вікторівна |
2. |
Кузьменко Альона |
11-Б |
Географія |
І |
Тригубенко
Ольга Олександрівна |
3. |
Печерна Каріна |
6-Г |
Безпека життєдіяльності |
І |
Шулик
Оксана Анатоліївна |
4. |
Новомлинець Анастасія |
10-В |
Правознавство |
І |
Кудлай
Лідія Петрівна |
5. |
Мороз Назар |
8-Б |
Математика |
ІІ |
Воловик
Світлана Олексіївна |
6. |
Мороз Назар |
8-Б |
Англійська мова |
ІІ |
Прохоренко
Ірина Василівна |
7. |
Кулініч Марина |
11-Б |
Українська мова та література |
ІІ |
Ліхута
Вікторія Вікторівна |
8. |
Кулініч Марина |
11-Б |
Російська мова та література |
ІІ |
Васечко
Людмила Миколаївна |
9. |
Степанець Катерина |
10-А |
Біологія |
ІІ |
Саволєй
Дар'я Григорівна |
10. |
Демченко Тарас |
10-А |
Екологія |
ІІ |
Саволєй
Дар'я Григорівна |
11. |
Пащенко Вікторія |
10-В |
Екологія |
ІІ |
Саволєй
Дар'я Григорівна |
12. |
Ковтун Святослав |
11-Б |
Інформатика |
ІІ |
Коробко
Оксана Михайлівна |
13. |
Куник Неля |
11-Б |
ІКТ |
ІІ |
Коробко
Оксана Михайлівна |
14. |
Кошкидько Анастасія |
7-А |
Українська мова та література |
ІІІ |
Заруба Світлана Володимирівна |
15. |
Коритько Софія |
5-Г |
Безпека життя |
ІІІ |
Шулик
Оксана Анатоліївна |
16. |
Пономаренко Анна |
8-В |
Українська мова та література |
ІІІ |
Самойлова
Світлана Анатоліївна |
17. |
Керноз Анна |
9-А |
Історія |
ІІІ |
Ананко Жанна Петрівна |
18. |
Пономаренко Анна |
8-В |
Історія |
ІІІ |
Ананко Жанна Петрівна |
19. |
Куник Неля |
11-Б |
Французька мова |
ІІІ |
Мурашко
Клара Леонідівна |
20. |
Візір Анастасія |
11-Б |
Французька мова |
ІІІ |
Мурашко
Клара Леонідівна |
21. |
Булка Дмитро |
11-Б |
Французька мова |
ІІІ |
Мурашко
Клара Леонідівна |
22. |
Левченко Альона |
10-Б |
Французька мова |
ІІІ |
Мурашко
Клара Леонідівна |
23. |
Басанець Кристина |
10-В |
Французька мова |
ІІІ |
Мурашко
Клара Леонідівна |
24. |
Мамонтов Богдан |
10-Б |
Інформатика |
ІІІ |
Коробко
Оксана Михайлівна |
25. |
Голобурда Іван |
8-В |
Інформатика |
ІІІ |
Козир
Анастасія Ігорівна |
26. |
Степанець Катерина |
10-А |
Географія |
ІІІ |
Тригубенко
Ольга Олександрівна |
27. |
Куник Неля |
11-Б |
Російська мова та література |
ІІІ |
Борова
Людмила Миколаївна |
28. |
Єрмолаєва Юлія |
11-Б |
Російська мова та література |
ІІІ |
Борова
Людмила Миколаївна |
29. |
Василенко Дарія |
9-Г |
Російська мова та література |
ІІІ |
Борова
Людмила Миколаївна |
30. |
Мороз Назар |
8-Г |
Фізика |
ІІІ |
Петрушинець
Олена В'ячеславівна |
31. |
Бойко Євгеній |
11-Б |
Екологія |
ІІІ |
Саволєй
Дар'я Григорівна |
32. |
Коголь Дмитро |
11-А |
Технічна праця |
ІІІ |
Седнівець
Володимир Леонідович,
Малеванова
Ірина Анатоліївна |
33. |
Яресько Богдан |
9-Б |
Технічна праця |
ІІІ |
Седнівець Володимир Леонідович,
Малеванова
Ірина Анатоліївна |
34. |
Лавренко Наталія |
10-А |
Обслуговуюча праця |
ІІІ |
Гречушкіна
Олена Леонідівна |
35. |
Санцакова Анастасія |
9-А |
Обслуговуюча праця |
ІІІ |
Вашкевич
Наталія Миколаївна |
36. |
Левченко Альона |
10-В |
ІКТ |
ІІІ |
Коробко
Оксана Михайлівна |
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЕТАПІВ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2018-2019 н.р.) ЗА ПОСИЛАННЯМ
|