П`ятниця, 27.01.2023, 14:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проекти

     На сучасному  етапі "Відродження і подальшої розбудови національної системи освіти" великого значення набувають інноваційні технології, що передбачають постійну, активну взаємодію всіх учасників навчально-виховного процесу. Суспільству потрібні люди, здатні до творчості, до саморозвитку, самовдосконалення. Процес виховання творчої особистості потребує  від педагогічних працівників системного підходу, вміння ефективно  управляти процесом формування творчої особистості, аналізувати його і пропонувати результати, організувати та стимулювати ці процеси, тобто створювати умови, які сприяють творчості.  
 
     На шляху спрямованого процесу переходу до особистісно орієнтованого виховання у колегіумі широко використовують проектну педагогіку, яка дозволяє створити й реалізувати побудований на суб'єкт- суб'єктних   взаємовідносинах   оптимальний   навчально-виховний процес, що найефективніше забезпечуватиме запити держави щодо навчання та виховання підростаючого покоління.
 
     Слово "проект» (лат. "кинутий вперед, задум, план тощо») означає науково обгрунтовану побудову системи параметрів майбутнього об'єкта чи його якісно нового стану. Проект пов'язаний із такими поняттями, як прогнозування, планування, конструювання, моделювання, але відрізняється тим, що є більш комплексним, загальним. Тож, проект - це складна багаторівнева ієрархічна система, яка передує безпосередній роботі й спрямовує її на реалізацію педагогічних цілей і завдань, є засобом визначення
основних критеріїв педагогічної діяльності.           
 
     Використання проектної технології стимулює інтерес до нових проблем, дозволяє набувати педагогічними працівниками таких умінь, як планування виховної роботи, використання багатьох джерел інформації, самостійного відбору і накопичування матеріалу, аналіз фактів, створення «кінцевого продукту» (план, сценарій тощо), презентування створеного, оцінювання себе.
         На даний момент в колегіумі впроваджуються наступні проекти:
 
 
     
 
 
 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023