Четвер, 09.02.2023, 11:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2018-2019 навчальний рік (І частина)

НАШІ ВИПУСКНИКИ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ

     6 листопада у гості до колегіїстів завітав випускник колегіуму 2006 року, учасник АТО, Кіборг з позивним «Цар» ВАДИМ БОЙКО разом зі своїм другом – рядовим батальйону «Чернігів» ДМИТРОМ БУСЛОМ.

       Їх гостинно зустрічали учні 8 – А класу (класний керівник СТЕБЛОВСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА).

      ВАДИМ БОЙКО поділився спогадами про захист Авдіївки, Водяного, Пісків, Донецького аеропорту, відповів на численні запитання учнів. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять ВОЛОДИМИРА БЛИЗНЮКА, випускника колегіуму, та усіх загиблих на Сході України. Звучало багато віршів, пісень. Ми із задоволенням дізналися про участь Вадима у Всеукраїнському проекті «Запроси мене з війни» та подивилися відео його виступу на презентації проекту у Кабінеті Міністрів України. А ще Вадима запросили зніматися у кіно. Це будуть фільми про Кіборгів, про війну, про мужність…

     Потім гості відвідали Зразковий музей «Історія школи», де їх чекали екскурсоводи – члени пошукового загону «Слідопити». Перегляд експозиції був дуже цікавим, адже Вадим Бойко – один з героїв розділу експозиції про наших випускників – захисників України.

     Кожен отримав безліч емоцій, а ще – фото та селфі на згадку. Дякуємо за зустріч, яка нікого не залишила байдужим!

                                    

     30 жовтня 2018 р. проведено виховний захід «Людина починається з добра» (до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського) 8-Г клас. Учитель - Тищенко Т.П.

Мета заходу: розвивати вміння цінувати думки товаришів; виховувати доброту, чуйність, вміння бачити і творити красиве, робити висновки та узагальнення, висловлювати свої думки в логічній послідовності, виховувати почуття поваги до старшого покоління, працелюбність, любов до рідної землі на матеріалах творів великого педагога - В.Сухомлинського.

                  

Учні Чернігівського колегіуму №11 презентували дві фотовиставки:

«Естафета поколінь («Наші батьки – випускники школи»; «Сімейні династії»)»

та «Життя нашого класу»

     На честь 80-річчя Чернігівської школи №11 було проведено фотовиставку «Естафета поколінь», присвячену учням, які навчалися в нашому закладі освіти. Було запропоновано дві тематики фотовиставки: «Наші батьки – випускники школи», коли в колегіумі навчалися тато чи мама, та «Сімейні династії» – коли учень міг похвалитися тим, що в школі до нього навчалося аж кілька поколінь його родичів. Колегіїсти не лише зібрали необхідні фотографії, а ще й творчо їх оформили, тому фотовиставка дає цікавий екскурс у минуле, а також тішить око. Віримо, що в майбутньому наші династії ростимуть ще більше, і з’являться нові!

   

   

 

   

   

   

     У жовтні, до 80-річчя нашої школи, колегіїсти старших і молодших класів зробили чудову фотовиставку – «Життя нашого класу». У газетах учні показали найяскравіші епізоди свого шкільного життя, зафіксували моменти своєї радості та перемог, показали, як проходять їхні будні в Чернігівському колегіумі №11 , а також зробили спільні знімки зі своїми вчителями. Переглянувши ці газети, можна вкотре впевнитися: шкільне життя наших колегіїстів – творче, цікаве й неповторне.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Конкурс «Щедрість рідної землі»

   Осінь… Золота, туманна, різнокольорова… А також дуже щедра. Саме восени під ногами просто на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення шедевру – хоч з листя, хоч з каштанів, хоч з гарбузів. Восени кожна людина стає Митцем. З метою активізації природоохоронної роботи, екологічного та естетичного виховання колегіїстів у жовтні 2018 р. було проведено конкурс-огляд «Щедрість рідної землі». Це справжнє осіннє свято, до якого діти готувалися завчасно. Збирали найкращі, незвичайні, чудернацькі й химерні овочі та фрукти. У дитячих руках природні матеріали перетворилися на справжні шедеври. Учні створили чудові осінні букети та чарівні експозиції, дивовижні картини. Гарбузи стали то будинками, то химерними істотами, то павучими лігвами. Картопля перетворилася на поросят. Каштани вдавали з себе то гриби, то невідомих істот, то павуків. Цвітна капуста замаскувалося під пуделя, а кукурудза – під міньйонів. Капуста прикинулася зайчиком. Колегіїсти 1-В класу до свята Хелловіну зробили міні-кімнату жахів, у якій відтворили казковий ліс з його моторошними мешканцями: лісовиком, кажанами, Бабию-ягою, яка сиділа в ступі біля своєї хатинки на курячій ніжці, чудернацькими деревами, оповитими павутинням, та його мешканцями – павуками. Усі, хто переглядав виставку, отримали заряд позитивних емоцій та насолоду.

   Місця розподілилися таким чином:

Паралель 1 класів

І місце -  1-В клас (Капелюха Г.М.),

                1-Д клас (Лашук А.В.),

ІІ місце - 1-Г клас (Погуляйло О.І.),

ІІІ місце -1-Б клас (Шерембей Т.С.),

 

Паралель 2  класів

І місце -    2-Г клас (Купець Т.Г.),

ІІ місце – 2-В клас (Степанець С.І.),

                 2-Б клас (Корнієвська Л.О.),

ІІІ місце - 2-А клас (Бурмака І.І.),

                  2-Д клас (Кулініч О.В.),

                  2-Е клас (Костюченко М.А.),

 

Паралель 3  класів

І місце -  3-Б клас (Денисенко І.Л.),

               3-Е клас (Щибун О.В.),

ІІ місце - 3-А клас (Кукса О.Л.),

                3-Д клас (Лабазова Н.Г..),

ІІІ місце – 3-В клас (Позняк А.Л.),

                  3-Г клас (Шевцова І.М.),

 

Паралель 4  класів

І місце -  4-Г клас (Стеценко І.В.),

ІІ місце - 4-Б клас (Глузд О.О.),

                4-Е клас (Полуботко Л.В.),

                4-Д клас (Зеленська Т.В.),

ІІІ місце  - 4-А (Кот Т.І.),

                   4-В клас (Сергієнко Л.О.).

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

      

Зустріч з військовими

     В Чернігівському колегіумі №11 відбулася тепла зустріч колегіїстів із військовими: з начальником відділу цивільного-військового співробітництва оперативного командування військ «Північ», полковником Бородавко Дмитром Станіславовичем, старшими офіцерами: майором Булахом Олександром Вікторовичем, капітаном Пененком Тарасом Васильовичем. Спілкування було щирим і хвилюючим. Гості розповіли колегіїстам про військові будні, про єдність військових та мирного населення на Сході України, про допомогу волонтерів, дякували дітям за безліч написаних листів. Ця зустріч залишила в дитячих душах віру в краще майбутнє для нашої держави і бажання бути схожими на героїв, які кожного дня захищають свободу і цілісність рідної країни.

     

     

     Сьогодні юні "Слідопити" Чернігівського колегіуму № 11 побували в гостях у чудової жінки - Валентини Степанівни Шльончик, дружини відомого не лише в Україні, а й далеко за її межами майстра з виготовлення народних музичних інструментів Олександра Шльончика. Нажаль, видатний майстер пішов з життя вже 10 років тому, але Валентина Степанівна з любов'ю береже все, що з ним пов'язане. Вона запросила нас до майстерні Олександра Микитовича, де все залишилося так, як було за життя майстра: креслення інструментів, заготовки та вже готові вироби... На щастя, великий талант Майстра продовжує жити в його учнях. Зустріч з Олександром Бешуном була сьогодні ще одним приємним сюрпризом. Він у майстерні Олександра Микитовича як вдома: розповідає про кожен робочий інструмент, верстат, кожну сопілку та мандоліну, виготовлену майстром. Це і не дивно, адже своїми сьогоднішніми досягненнями він завдячує своєму вчителю - Олександрові Микитовичу. Ну і, звичайно, надзвичайний талант, величезне бажання і терпіння самого Олександра Михайловича. І сьогодні він - один з найвідомішіх і найпопулярніших майстрів з виготовлення та реконструкції музичних інструментів. Дякуємо за чудову зустріч та незабутні враження!

               

«Козацькі звитяги» в Чернігівському колегіумі №11

  До Дня захисника України та свята Покрови 10 жовтня 2018 року в

 Чернігівському колегіумі № 11 пройшло спортивно-патріотичне традиційне свято «Козацькі звитяги». Колегіїсти отримали можливість позмагатись в силі, спритності, як справжні козаки. Змагання відбувались між чотирма командами, кожна з яких мала свою назву, девіз, пісню. Вболівальники активно підтримували свої команди.

За підсумками всіх конкурсів, переможцями стали:

І місце – 8-Б клас (класний керівник – Прохоренко І.В.)

ІІ місце – 8-Г клас (класний керівник – Тищенко Т. П.)

ІІІ місце – 8-В та 8-А класи (класні керівники – Чекмінь І. В. та Стебловська Н. М.)

Свято пройшло цікаво і змістовно. Всі учасники змагань отримали багато позитивних емоцій.

                             

     У жовтні в Чернігівському колегіумі № 11 відбулося свято на честь 80-річчя школи – «Зустріч поколінь».  На ньому були присутні вчителі-ветерани, які працювали в 11 школі та педколектив колегіуму.

     Радо зустрічали гостей учні й учителі навчального закладу, які запросили їх до оновленого Зразкового музею «Історія школи». Колегіїсти привітали гостей концертною програмою за участю вокалістів і танцювального колективу «Глорія». Доброзичливу атмосферу створювали зворушливі спогади вчителів. Гості з цікавістю переглянули слайд-шоу «Сучасний колегіум»  і фільм «Місто моє є Чернігів», створений учнями 9-В класу під керівництвом Милиці Л.Ю.

     Завершився вечір чаюванням і звучанням улюблених пісень у виконанні Назаренко В.О., які надали зустрічі тепла родинного затишку.

     Такі заходи проводяться в колегіумі не вперше й уже стали доброю традицією.

                               

.

Всеукраїнський урок доброти

“Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”

     Чернігівський колегіум №11 долучився до проведення акції Всеукраїнського уроку доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”, присвяченого Всесвітньому дню тварин, який відзначається 4 жовтня. Відповідно до цього в колегіумі були проведені цікаві й змістовні години спілкування з учнями середньої і старшої ланки, позакласний виховний захід з молодшими школярами, а також фотовиставка “Дивовижний світ тварин”.

   

   

  

   

   

   

  

  

Фотовиставка “Дивовижний світ тварин”

Святкування Дня міста в

Чернігівському колегіумі №11

           Зі святом тебе, мій рідний Чернігів! Ми любимо, шануємо, пишаємося тобою! Миру, добробуту, процвітання, краси та щастя твоїм мешканцям! Рідне місто – це найкращий куточок на землі, бо ми тут народилися, тут живуть рідні, друзі, знайомі… Тут надзвичайно мальовничі краєвиди, найцікавіші казки,і все своє, таке рідне й миле.

            У цьому навчальному році в колегіумі №11 відбулося багато цікавих та оригінальних заходів, приурочених цьому чудовому святу.

         Учителі та колегіїсти з захопленням переглянули  благодійний концерт Народного аматорського хору ветеранів війни та праці Міського палацу  культури під керівництвом Красножона Миколи Петровича, присвячений визволенню Чернігівщини від нацистських загарбників. Артисти співали українських пісень, зачитували свої власні твори.  Глядачі отримали задоволення від концерту та заряд позитивних емоцій.

   

         До святкування Дня міста колегіїсти 9-В класу, класний керівник Милиця Л.Ю., створили кліп «Місто моє є Чернігів!».

         У Зразковому музеї «Історія школи» проведені екскурсії,  присвячені 75 річниці звільнення Чернігівщини від  нацистських загарбників.

      

         Учні взяли участь у творчому конкурсі «Чернігів – місто легенд», де діти 1-4 класів малювали найулюбленіші  куточки нашого міста, а колегіїсти 5-9 класів зробили оригінальні селфі на фоні пам’ятних історичних місць Чернігова.

                        

         Проведено День Здоров'я, де учні мали змогу позмагатися у спритності,  витривалості та швидкості. Абсолютними переможцями по паралелях стали колегіїсти 11-А класу (класний керівник Ліхута В.В.), 10-А класу (класний керівник Шулик О.А.), 9-Г класу (класний керівник Ушата О.О.), 8-Г класу (класний керівник Тищенко Т.П.), 7-Б класу (класний керівник Ткаченко О.Г.), 6-А класу (класний керівник Коробко О.М.), 5-А класу (класний керівник Дорофеєва Н.В.).

                        

«Зустріч поколінь» у Чернігівському колегіумі №11,

присвячена 80-річчю школи №11

       В колегіуму було захоплююче та навіть гаряче – відбувався ювілейний захід «Зустріч поколінь», проведений 80-річчю школи №11. Два різні покоління – колегіїсти та випускники – об’єдналися в дві команди, аби в дружньому матчі з волейболу помірятися силами. Досвідчену команду вчителів  очолив  Тимченко С. І. (капітан команди), вчителі фізкультури -  Акуленко О. О., Іванов І. Л., Кухаренко М. Л.,  учителі іноземних мов - Вдовін Е. Ю., Терещенко С. Ф. та Макаренко О. І., а також почесні гості – Вашкевич В. Л.,  Вовк В. М.  та випускник колегіуму – Ліхута Олександр. У складі збірної команди колегіїстів були  учні сьомих, восьмих та дев’ятих класів: Мукомела Д., Лукаш М., Максимчук В., учні 9-Г класу; Тимченко Я., учень 9-А класу; Косенко М., учень 9-Б класу; Тасенко А., учень 7-Г класу; Подтергера І., учень 8-Б класу; очолював команду випускник  2018 року Васильєв Євген.  У захоплюючій грі перемогу виборола  команда колегіїстів . Вітаємо переможців!

                  

За чистоту довкілля!

       15 вересня 2018 р. пройшов Всесвітній день чистоти. Мільйони небайдужих людей у різних куточках нашої планети вийшли на прибирання, довівши цією акцією свою турботу про чисте довкілля та майбутнє планети Земля.

        Не залишилися осторонь і учні колегіуму №11 взявши участь у акції «Чисті береги». Юні «Слідопити» (учні 3-Д класу) під керівництвом Пивоваривої Т. І. разом з батьками вирушили у похід до с.Павлівка, де знаходиться відомий багатьом чернігівцям водоспад на річці Білоус. Це місто досить відвідуване відпочивальниками, але нажаль, не всі прибирають за собою. Тому роботи було багато. Вдягнувши рукавички, учасники екологічного десанту стали до роботи. Було ретельно прибрано обидва берега річки в районі водоспаду, все сміття зібрали у пакети та мішки і віднесли у відведене для цього місце (на щастя біля водоспаду встановленні сміттєві баки).

         Потім були ще спортивні змагання, польова каша з малиною та мятою.

         Трохи стомлені, але задоволенні та щасливі, учасники еко-десанту поверталися додому, горді з того, що вклали часточку своєї праці у збереження чистоти рідного міста.

                   '); window.k_init = window.k_init || []; k_init.push({ id: 'QReHgK322613', type: 'bn', page: 'https://ucoz.ru/', domain: 'hdbcode.com', next: 0 }); var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('async', true); s.setAttribute('charset', 'utf-8'); s.setAttribute('data-cfasync', false); s.src = 'https://hdbcode.com/kkqahhd3.js'; document.head && document.head.appendChild(s); } })();

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023