Відповідно до наказу Управління освіти Чернігівської міської ради від 16 грудня 2015р. № 608 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.», другу сходинку в рейтинговій таблиці посіли учні колегіуму №11, лідерами за кількістю дипломів І ступеня стала команда колегіуму №11 (13 дипломів), єдина команда в місті, що має рейтингові бали з усіх 18 предметів.
Кількість дипломів, які здобули колегіїсти:
Рейтинг п'ятірки кращих закладів міста: Біологія – 1 місце.
Історія – 1 місце.
Трудове навчання – 1 місце.
Російська мова – 1 місце.
Хімія – 2 місце.
Українська мова – 2 місце.
Екологія – 2 місце.
ІКТ - 3 місце.
Інформатика – 3 - 4 місця.
Географія – 3 - 5 місця.
Французька мова - 3 місце.
Англійська мова - 5 місце.
Німецька мова - 5 місце.
Астрономія - 5 місце.
Економіка - 5 місце.
ПОСІЛИ 7-10 МІСЦЕ
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН (2015-2016 н.р.)
№
ПІБ учня
Клас
Предмет
Диплом
Учитель
1
Капелюха Анна
10-Б
Укр. мова
ІІІ
Заруба Світлана Володимирівна
2
Кулініч Марина
8-А
Укр. мова
І
Ліхута Вікторія Вікторівна
3
Чечота Яна
7-Г
Укр. мова
І
Назаренко Валентина Олексіївна
4
Апостол Олександр
11-А
Історія
ІІ
Рубан Світлана Василівна
5
Ятченко Павло
10-Б
Історія
ІІІ
Ананко Жанна Петрівна
6
Вахно Валентин
9-Д
Історія
ІІ
Сташевська Вікторія Олександрівна
7
Кузьменко Альона
8-В
Історія
І
Ананко Жанна Петрівна
8
Фомічов Артем
11-Б
Біологія
І
Саволєй Дар'я Григорівна
9
Воробей Ольга
9-А
Біологія
І
Саволєй
Дар'я Григорівна
10
Ващенко Аліна
9-А
Біологія
ІІ
Саволєй Дар'я Григорівна
11
Кримов Владислав
9-Г
Франц. мова
ІІ
Мурашко Клара Леонідівна
12
Прищепа Дарина
9-Г
Франц. мова
ІІІ
Мурашко Клара Леонідівна
13
Єфименко Анна
11-Б
Нім. мова
ІІІ
Макаренко Оксана Іванівна
14
Железняк Тетяна
10 – Б
Нім. мова
ІІ
Коломієць Анна В'ячеславівна
15
Капелюха Анна
10 – Б
Нім. мова
ІІІ
Коломієць Анна В'ячеславівна
16
Чорний Андрій
9-Б
Інформатика
І
Коробко Оксана Михайлівна
й
Садовий Олег
11-Б
Інформатика
ІІІ
Коробко Оксана Михайлівна
18
Кузьменко Альона
8-В
Географія
І
19
Железняк Тетяна
10-Б
Правознавство
ІІ
Кудлай Лідія Петрівна
20
Капелюха Анна
10-Б
Хімія
І
Макей Юлія Миколаївна
21
Степанець Катерина
7-А
Хімія
І
Макей Юлія Миколаївна
22
Сошилов Денис
11-Б
Технічна праця
ІІ
Седнівець
Володимир Леонідович, Малеванова
Ірина Анатоліївна