Середа, 13.11.2019, 16:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади 2015-2016

     Відповідно до наказу Управління освіти Чернігівської міської ради від 16 грудня 2015р. № 608 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.», другу сходинку в рейтинговій таблиці посіли учні колегіуму №11, лідерами за кількістю дипломів І ступеня стала команда колегіуму №11 (13 дипломів), єдина команда в місті, що має рейтингові бали з усіх 18 предметів.

     Кількість дипломів, які здобули колегіїсти:

     Рейтинг п'ятірки кращих закладів міста:
     Біологія – 1 місце.
     Історія – 1 місце.
     Трудове навчання – 1 місце.
     Російська мова – 1 місце.
     Хімія – 2 місце.
     Українська мова – 2 місце.
     Екологія – 2 місце.
     ІКТ - 3 місце.
     Інформатика – 3 - 4  місця.
     Географія – 3 - 5  місця.
     Французька мова  - 3 місце.
     Англійська мова  - 5 місце.
     Німецька мова  - 5 місце.
     Астрономія - 5 місце.
     Економіка - 5 місце.

ПОСІЛИ 7-10 МІСЦЕ

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН (2015-2016 н.р.)

       

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1

Капелюха Анна

10-Б

Укр. мова

ІІІ

Заруба Світлана Володимирівна

2

Кулініч Марина

8-А

Укр. мова

І

Ліхута Вікторія Вікторівна

3

Чечота Яна

7-Г

Укр. мова

І

Назаренко Валентина Олексіївна

4

Апостол Олександр

11-А

Історія

ІІ

Рубан Світлана Василівна

5

Ятченко Павло

10-Б

Історія

ІІІ

Ананко Жанна Петрівна

6

Вахно Валентин

9-Д

Історія

ІІ

Сташевська Вікторія Олександрівна

7

Кузьменко Альона

8-В

Історія

І

Ананко Жанна Петрівна

8

Фомічов Артем

11-Б

Біологія

І

Саволєй Дар'я Григорівна

9

Воробей Ольга

9-А

Біологія

І

Саволєй
Дар'я Григорівна

10

Ващенко Аліна

9-А

Біологія

ІІ

Саволєй Дар'я Григорівна

11

Кримов Владислав

9-Г

Франц. мова

ІІ

Мурашко Клара Леонідівна

12

Прищепа Дарина

9-Г

Франц. мова

ІІІ

Мурашко Клара Леонідівна

13

Єфименко Анна

11-Б

Нім. мова

ІІІ

Макаренко Оксана Іванівна

14

Железняк Тетяна

10 – Б

Нім. мова

ІІ

Коломієць Анна В'ячеславівна

15

Капелюха Анна

10 – Б

Нім. мова

ІІІ

Коломієць Анна В'ячеславівна

16

Чорний Андрій

9-Б

Інформатика

І

Коробко Оксана Михайлівна

й

Садовий Олег

11-Б

Інформатика

ІІІ

Коробко Оксана Михайлівна

18

Кузьменко Альона

8-В

Географія

І

 

19

Железняк Тетяна

10-Б

Правознавство

ІІ

Кудлай Лідія Петрівна

20

Капелюха Анна

10-Б

Хімія

І

Макей Юлія Миколаївна

21

Степанець Катерина

7-А

Хімія

І

Макей Юлія Миколаївна

22

Сошилов Денис

11-Б

Технічна праця

ІІ

Седнівець
Володимир Леонідович, Малеванова
Ірина Анатоліївна

23

Скепська Марія

11-Б

Обслуг. праця

І

Гречушкіна Олена Леонідівна

24

Харченко Анна

9-Д

Обслуг. праця

І

Вашкевич
Наталія Миколаївна

25

Капелюха Анна

10-Б

Англійська мова

ІІ

Ковальчук Альберт Едуардович

26

Железняк Тетяна

10-Б

Англійська мова

ІІІ

Ковальчук Альберт Едуардович

27

Бойко Євгеній

8-Б

Англійська мова

ІІІ

Богідаєва Людмила Іванівна

28

Шутко Вікторія

10-Б

Російська мова

ІІІ

Заруба Світлана Володимирівна

29

Заболотна Поліна

10-Б

Російська мова

ІІ

Заруба Світлана Володимирівна

30

Середа Дарія

10-Б

Російська мова

І

Заруба Світлана Володимирівна

31

Вахно Валентин

9-Д

Російська мова

ІІ

Постол Людмила Юхімівна

32

Капелюха Марія

7-Г

ІКТ

ІІІ

Коробко Оксана Михайлівна,  Карпенко
Наталія Василівна

33

Міщенко Валерія

9-А

ІКТ

ІІІ

Коробко Оксана Михайлівна,  Карпенко
Наталія Василівна

34

Басанець Юлія

10-Б

ІКТ

ІІ

Коробко Оксана Михайлівна,  Карпенко
Наталія Василівна

35

Ховріна Еліна

11-В

Екологія

ІІІ

Саволєй Дар'я Григорівна

36

Капелюха Анна

10-Б

Екологія

І

Макей Юлія Миколаївна

37

Савенко Ілля

10-Б

Астрономія

ІІІ

Гончар Олена Михайлівна

38

Злобін Артем

11-А

Економіка

ІІІ

Стебловська Наталія Миколаївна

39

Лозова Анастасія

11-А

Економіка

ІІІ

Стебловська Наталія Миколаївна

 

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПІВ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН (2015-2016 н.р.)

 

 

РЕЙТИНГ КОЛЕГІУМУ №11

У МІСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ

З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН (2015-2016 Н.Р.)

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2019