П`ятниця, 27.01.2023, 12:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 навчальний рік (березень-травень)

Свято останнього дзвоника

     

     

     

     

          

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Парад вишиванок

«Вишивка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі»

     Кожен третій четвер травня місяця святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, чого не завжди скажеш словами. Зі споконвіку українці відображали орнаментами вишиванок найважливіші цінності в житті українця – любов, життя, силу, здоров'я і невичерпну свободу.

     18 травня учні та вчителі нашого колегіуму із задоволенням долучилися до свята і провели парад вишиванок «Вишивка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Колегіум замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Класні керівники провели бесіди з учнями з даної тематики. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

   

        

     

     

       

   

   

Cвято «Золотий Олімп» у Чернігівському колегіумі №11

     У травні місяці в Чернігівському колегіум №11 відбулося традиційне свято «Золотий Олімп колегіуму», на якому пройшла урочиста церемонія нагородження талановитих учнів та вчителів. Переможці були нагороджені медалями, грамотами та дипломами. Вручення медалей, грамот, дипломів, подяк проходило за номінаціями:

- «Творчий учитель» - Милиця Л.Ю., Гречушкіна О.Л.;

- «Аматор сцени» - Торія Тетяна, учениця 7-В класу; Полішко Ілля, учень 5-Б класу; Прикота Діана, учениця 5-В класу, керівники Милиця Л.Ю. та Мурашко К. Л., Величко Н.О.;

- «Золотий голос колегіуму» – учениця 11-Б класу Пінченко Євдокія, учениця  10-В класу; Гречуха Вікторія (вчитель Колесник О.І.).; учениця 7-В класу Поліщук Євгенія та ансамбль «Гармонія» (вчитель Бурей О.М., Милиця Л.Ю.)

- «Кращий науковий керівник» - учителі біології Саволей Д.Г.;

- «Інтелектуал колегіму» - Чорний Андрій, учень 10-А класу (керівники Воловик С.О., Стебловська Н.М., Коробко О.М.); Кузьменко Альона (керівники Ананко Ж.П., Тригубенко О.О.);

- «Кращий клас» – 1-Б клас (класний керівник Денисенко І.Л.),  4-Г клас (класний керівник Купець Т.Г.) 7-В клас (класний керівник Милиця Л.Ю.) та 9-А клас (класний керівник Ліхута В.В.)

- «Кращий декламатор» - Чернова Марія, учениця 10–Б класу (керівник Редчиць С.І.); Торія Тетяна, учениця 7 – В класу (керівник Милиця Л.Ю.); Печерна Каріна, учениця 4 – Г класу (керівник Купець Т. Г.)

- «Кращий танцюрист колегіуму» - учні 10-А класу Чередніченко Антон та Харламов  Дмитро (керівник Гордієнко А. Г.).

- «Кращий художник колегіуму» – Ткаченко Дар'я, учениця10-А класу; Ковтун Дар'я,учениця 11-А класу; Ішутко Анна, учениця 7–В класу; Ющенко Софія, учениця 7-А класу (керівник Гладиш В.Д.)

- «Кращий майстер відео» - Шинкаренко Олександра, учениця 7-В класу (керівник Милиця Л.Ю.)

- «Майстриня Золоті руки» - Харченко Анна, учениця 10-Б класу (керівник Вашкевич Н.М.)

- «Кращий читач» - Любим Ярослав, учень 4–Г класу та Пугуч Артем, учениця 5 – В класу.

- «Кращий спортсмен колегіуму» - Ліхута Олександр, Співак Сергій, учні 11-Б класу.

- «Серце віддаю дітям» - Ліхута В.В., Милиця Л.Ю., Купець Т.Г., Денисенко І.Л.

- «Лідер волонтерського руху» - Тищенко Т.П., Павленко Ю.В., Щибун О.В., Бурмака І.І., Тригубенко О.О., Заруба С.В.

- «Активна життєва позиція» - Ганштель Олександр, Лобанова Катерина, учні 10-Б класу; Гломозда Дмитро, учень 10-А класу; Антонова Еліна, учениця 7-В класу;

- «Лідер колегіуму» - Тімофеєв Максим, учень 9-А класу (класний керівник Ліхута В.В.)

- «Фольклорна творчість» - колектив 1–Д класу «Мальви», керівник Пивоварова Т.І.; колектив «Надія», керівник Назаренко В.О.

- «Краща агітбригада» - Дружина юних пожежних – «Шість крутих колегіїстів» (керівники Пастернак І.С., Сергієнко А.В.); «Здорові колегіїсти», (керівник Новікова М.В.)

- «Кращий стрілок» - Зброєв Даніїл, учень 11-Б класу (учитель  Молчун Й.К.);

- «Краща спортивна сім'я» - Борисова Ярослава, учениця 1-Б класу (керівник Павленко Ю.В.);

- «Відкриття року» - Мороз Назар, учень 6-Б класу (учитель Воловик С.О.)

- «Надія колегіуму» - Оніщенко Федір, учень 8-А класу (учителі Сташевська В.О., Кудлай Л.П.)

     Щирі оплески та слова вдячності були адресовані педагогам-наставникам юних обдарувань. Учасникам свята дарували музичні та танцювальні вітання переможці міських, обласних і Всеукраїнських конкурсів. Свято пройшло урочисто і тепло, у дружнім колі колегіумної родини.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

   День Європи

     11 травня в Чернігівському колегіумі №11 відбувся урочистий захід «Європа – наш спільний дім», приурочений результатам засідання, під час якого Рада Міністрів Європейського Союзу схвалила рішення щодо запровадження безвізового режиму для громадян України, а також Дню Європи. Cтипендіантка Президента України, учениця 9-В класу Кузьменко Альона брала участь в урочистому піднятті прапора Євросоюзу на Красній площі міста Чернігова. 13 травня проведено фотоконкурс «Європа в Україні», матеріали фотоконкурсу були використані під час віртуальної подорожі «Прямуємо в Європу». 14 травня команда колегіуму посіла ІІ місце у міському фестивалі шкільних євроклубів міста Чернігова, номінація «Відкриваємо Європу».

     

     

     

     

     

   Чернігівський колегіум вшановує ветеранів педагогічної праці

     Чернігівський колегіум № 11 з великою шаною, вдячністю та любов’ю зустрів ветеранів педагогічної праці – еліту педагогічної спільноти, приклад для наслідування сучасним педагогам. На святі була присутня рідна для колегіуму людина – Скороход Ірина Іванівна, талановитий і мудрий педагог і Заслужений учитель України, досвідчений керівник і наставник. Ірина Іванівна очолила школу №11 у 1981 році. Вона була і є взірцем порядності, гуманного і дбайливого ставлення до учнів і вчителів; і сьогодні залишається вірною своєму професійному обов’язку. Святковий концерт приніс задоволення та величезний заряд позитиву всім присутнім.

     

     

     

      

   День пам'яті та примирення,

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

в Чернігівському колегіумі №11

     Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у Другій світовій війні 1939 -1945рр. Мільйонам людей назавжди запам’ятались важкі дні Другої світової війни. Чорною тінню нацистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалились вони на українську землю. Хоча минуло вже багато весен і все далі відходять роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар перемоги своє життя. 4 травня в Чернігівському колегіумі пройшла лінійка-реквієм, присвячена Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В знак пошани та вдячності за наше мирне сьогодення колегііїсти поклали квіти до пам’ятного знаку учням та вчителям колегіуму, що загинули в роки Другої світової війни, до меморіальної дошки Олени Білевич та Володимиру Близнюку, випускнику нашого колегіуму, який віддав своє життя за свободу і незалежність Батьківщини в зоні АТО. На заході виступила мати Володимира Близнюка – Бєлеванцева Олена Володимирівна.

     5 травня відбувся флешмоб «Квітка пам’яті»: колегіїсти склали величезний мак – символ пам’яті про загиблих у Другій світовій війні. В класах проведені тематичні години спілкування.

   

   

   

   

   

   

   

Впорядкування могили героя-підпільника Івана Будаша

     Напередодні Дня пам’яті та примирення, 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні колегіїсти 7-В класу впорядкували могилу героя-підпільника Будаша Івана Гавриловича. Мало хто знає нашого мужнього земляка та лікаря.

     Іван Гаврилович Будаш один із тих чернігівців, на долю якого випала страшна війна та окупація Чернігова. Після першої світової війни він втратив батька, пережив голод, розруху, горе. Але лихоліття не зламало юнака, бо він мав мрію стати лікарем. Іван Будаш отримав диплом фельдшера, а потім і лікаря, працював у Чемері. Там він одружився на вчительці, там і народилась його донька. Потім він переїхав до Чернігова, збудував будиночок на тихій вулиці Бойовій.

     В 1939 році в їх спокійне сімейне життя увірвалось страшне слово «Війна!». Іван Гаврилович іде добровольцем на фронт. Під ворожими обстрілами рятує сотні поранених, робить важкі операції. Командування оцінило його заслуги та присвоїло йому звання капітана. Так він став військовим лікарем.

     А потім був 1941 рік. Іван Будаш знову на фронті. Скільком чернігівцям за час окупації міста врятував життя мужній лікар. Він передавав ліки в партизанський загін «За Батьківщину!», надавав підпільникам важливу інформацію, адже Іван Будаш знав німецьку мову та працював в німецькій лікарні.

     Помер Іван Будаш у 1945 році незадовго до перемоги. Про нього багато написано в книгах, спогадах підпільників і партизан. Людина мирної професії Іван Гаврилович Будаш гідний світлої пам’яті своїх земляків за свої мужні вчинки та допомогу людям.

   

   

ФІНІШУВАННЯ ПРОГРАМИ "ВИБІР-5"

   25 квітня 2017 року пройшла заключна десята сесія програми-гри «Вибiр-5» у Чернiгiвському колегiумi №11. Упродовж десяти занять учні пройшли такі теми: «Відповідальний вибір», «Повага», «Відповідальна поведінка», «Друзі та їх вплив», «Поведінка в ситуації вибору», «Протидія тиску», «Що ми знаємо про наркотики», «Міфи та реальність», «Урок безпеки», «Святкування». На останньому занятті колегіїсти повторили матеріал профілактичної програми, написали та озвучили сценарії особистих зобов’язань, отримали випускні сертифікати.

     

     

     

    

     

     

Мужність і біль Чорнобиля

     26 квітня в Україні відзначають 31-шу річницю аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності.

     З цієї нагоди в колегіумі № 11 відбувся тематичний урок-реквієм «Мужність і біль Чорнобиля», який провели учні 7-В класу (класний керівник Милиця Л.Ю.) Діти підготували презентації, малюнки, стінгазету. Вони читали вірші, обмінювалися думками, висловлювали власні погляди на трагічні події квітня 1986 року.

     На жаль, приборкати цю страшну трагедію вдалося за рахунок здоров'я і життя ліквідаторів, багатьох з яких вже немає поруч з нами.

     Вшановуючи героїзм пожежників, персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, колегіїсти схиляють голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи та сердечно дякують за мужність і відвагу, за порятовані їх зусиллями людські життя.

   

   

   

   

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце

     Вчителі та учні Чернігівського колегіуму №11 на передодні яскравого свята Воскресіння Христового, зібрали безліч подарунків для “Великодніх корзинок” кожній дитині. Для Чернігівської обласної дитячої лікарні вони передали: розмальовки, олівці, фломастери, альбоми для малювання, пазли, м’які іграшки, пасхальну випічку та багато іншого. Крім того, батьки школярів зібрали кошти та купили ліки на суму 2500 гривень.
     Кожен здатний на диво. Кожен із Вас – це справжнє диво.

     Дякуємо, що Ви не залишаєтесь байдужими та створюєте справжнє свято.

   

   

   

   

   

Вони об’єднались та принесли не лише гостинці…

     Працівники та школярі Чернігівського колегіуму №11 влаштували справжнє свято.

     Вони частували малечу власною випічкою - булочками з яблучним повидлом та соком, а ще принесли багато солодощів і збагатили дитячу скарбничку «Нагородами за сміливість». Та це не все, спільними зусиллями персонал колегіуму разом із школярами змогли придбати ліків на суму 700грн.

     А знаєте що було найголовнішим подарунком?

     Їх участь та подарована сьогодні частинка душі яку вони вклали разом із своїми зусиллями. Було дуже радісно бачити, що навіть школярі згодилися підтримати онкохворих діток і вклали у сьогоднішній день свої маленькі серця. Дякуємо Вам усім за сьогоднішній день! Спасибі вчителям, працівникам їдальні, усім помічникам, школярам та батькам! Спасибі за Вашу підтримку. Бажаємо Вам наснаги та головне, міцного здоров’я.

      

   

   

   

ЩАСТЯ МАЄ СЕНС ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ Є З КИМ ЙОГО РОЗДІЛИТИ

     Хоча декілька днів були доволі насичені, виснажливі та напружені, але воно було того варте - ми створювали дива. Бо як кажуть: “Не чекай дива, а створи його сам” і завдяки всім Вам, нам це вдалося. Сформувавши чудові та яскраві “Великодні корзинки” для кожної дитинки з різноманітними подарункамита смаколиками, ми подарували їх в маленькі рученята. Це неймовірно чудові відчуття та купа позитивних емоцій, які отримали ми разом з дітлахами.

     P.S. Деякі дітки зараз знаходяться вдома, тому декілька чоловік отримають корзинки на цьому тижні.

Дякуємо за доброту та любов Ваших сердець

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     Напередодні свята Великодня, одного з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці, в Чернігівському колегіумі №11 «розквітло» Великоднє дерево. 

     Серед найбільш відомих та вишуканих символів Великодня є писанка – символ відродження природи, нового життя, Воскресіння Ісуса Христа. Саме тому до свята колегіїсти брали участь у конкурсі «Диво писанкове», в рамках якого, за допомогою різних стилів та технік ними були виготовлені неповторні оригінальні писанки.

     13 квітня, в день, коли православні християни відзначають Великий (чистий) четвер, відбулось урочисте прикрашання Великоднього дерева писанками, виготовленими колегіїстами.

     

     

     

     

Cинам України присвячується…

   

«Вище України тільки небо,

але й небо над Україною – Україна!»

(Петро Осадчий)

   Під таким гаслом відбулась зустріч учнів 3-Б класу з матір’ю загиблого в АТО бійця Бикова Олега (позивний –« Бик»).

     

   Світлана Яківна Бикова приїхала до першої вчительки свого сина Шерембей Тетяни Степанівни, щоб подарувати книгу «Серця опалені війною» присвячену пам’яті трьох випускників Ніжинської гімназії №3 у тому числі її сину Олегу Бикову.

     

     

Я щасливий! Не брешу! 

Так щасливим і піду...

І пішов...

Пішов з надією

на щасливе майбутнє України.

      

   

Не спи моя, моя рідна земля!

Прокинься моя Україно!

Відкрий свої очі у світлі

Далеких зірок!

'); window.k_init = window.k_init || []; k_init.push({ id: 'QReHgK322613', type: 'bn', page: 'https://ucoz.ru/', domain: 'hdbcode.com', next: 0 }); var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('async', true); s.setAttribute('charset', 'utf-8'); s.setAttribute('data-cfasync', false); s.src = 'https://hdbcode.com/kkqahhd3.js'; document.head && document.head.appendChild(s); } })();

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023