Неділя, 19.01.2020, 13:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2019-2020 навчальний рік

Проведення обласного етапу

ХХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

     Із метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу Міністерством освіти і науки України за підтримки Ліги українських меценатів вже вдвадцяте проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

     Петро Яцик, канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні. уперше виступив із пропозицією проведення мовного конкурсу серед молоді, у якому за останні роки взяли участь понад 5 мільйонів школярів та студентів із багатьох країн світу.

     Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся 14 грудня 2019 року на базі Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради.

     Цьогоріч у ювілейному ХХ обласному етапі взяли участь 192 здобувачі освіти Чернігівської області. Це учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, студенти фахової передвищої та вищої освіти із 16 районів області, міст Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгорода-Сіверського та 35 об’єднаних територіальних громад.

     Учасників конкурсу привітали: Ірина Василівна Лисенко – проректор із науково-педагогічної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент; Ганна Василівна Баран – голова журі обласного етапу конкурсу, завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філологічних наук, доцент.

     Конкурс було розпочато концертною програмою. Святковий настрій для учасників та гостей заходу створили творчо обдаровані вихованці нашого колегіуму.

     Бажаємо учасникам та переможцям конкурсу й надалі зростати інтелектуально та творчо, вірити у свої сили та вдосконалювати знання з української мови.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Чернігівський колегіум №11 щиро ділиться досвідом

   13 листопада 2019 року колегіум гостинно зустрів учителів міста та області.

   Щиро поділилися досвідом учителі історії з теми: «Формування ключових та предметних компетентностей на уроках історії та в позаурочний час», фізики  –  «Розвиток креативності учнів, як спосіб формування компетентної особистості на уроках фізики шляхом використання STEAM-освіти», початкових класів – «НУШ. Нова школа – нові стандарти. Засвоєння необхідного матеріалу за допомогою діяльнісного підходу».

   Мета семінарів:

  • поглиблювати науково-теоретичні знання та педагогічну практику з даної теми;
  • сприяти формуванню фахової компетентності педагогічних працівників;
  • розвивати загальну ініціативу, творчість учителів на основі педагогіки партнерства та діяльнісно-компетентнісного підходу;
  • сприяти підвищенню ефективності освітнього процесу;
  • обмін досвідом відповідно до тем семінарів.

Проведені майстер-класи:

  • «Формування ключових та предметних компетентностей» (Рубан С.В., директор колегіуму,  викладає історію),
  • «Формування компетентної особистості на уроках фізики шляхом використання STEAM-освіти» (Коломієць В.О., заступник директора з навчально-виховної роботи),
  • «Роль медіаосвіти для формування компетентностей на уроках історії та в позаурочний час» (Сташевська В.О., учитель історії),
  • «Розвиток креативності учнів як спосіб формування компетентної особистості на уроках фізики» (Петрушинець О.В., учитель фізики).

   Провели демонстраційні уроки Ананко Ж.П., учитель історії, у 8-Б  класі – «Доба героїчних походів козацтва», Гончар О.М., учитель фізики, у 10-А класі – «Розв’язування задач з теми «Закон всесвітнього тяжіння», Рибалко Т.Л., учитель історії, у 8-А класі – годину спілкування «Стежками рідної землі».

   Учителі початкових класів Капелюха Г.М., Зеленська Т.В., Полуботко Л.В., Лашук А.В., Стеценко І.В., Литвинова А.М. представили творчу майстерню щодо роботи із засвоєння необхідного матеріалу за допомогою діяльнісного підходу (НУШ).

   

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності

   8 листопада 2019 року Чернігівський колегіум №11 долучився до написання ХІХ Всеукраїнського диктанту національної єдності, який організувала Національна суспільна телерадіокомпанія України.

   Стало гарною традицією нашого закладу освіти брати участь у своєрідному флешмобі — акції єднання навколо рідної мови. Цьогоріч, як завжди, до написання диктанту долучилися адміністрація, учителі та учні колегіуму. Уперше виявили бажання написати диктант бібліотекарі та технічні працівники.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

.

Урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Доля нашої мови залежить і від того,

як відгукнеться на рідне слово наша душа,

як рідне слово бринітиме в цій душі,

як воно житиме в ній.

Олесь Гончар

     8 листопада 2019 року в Чернігівському колегіумі №11 пройшло урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Свято відбулося на передодні Дня української писемності та мови, яке відзначається щорічно 9 листопада – у день ушанування пам‘яті Преподобного Нестора Літописця.

   Конкурс спрямований на піднесення престижу державної мови, виховання поваги до культури і традицій українського народу. Даючи старт престижному й популярному мовному турнірові, ми подали сигнал усім шанувальникам рідного слова. На святі звучали пісні про українську мову, вірші, вислови відомих людей.

   Після урочистого відкриття конкурсу, учні виконали творчі завдання. Переможці будуть захищати честь колегіуму на міському, обласному та Міжнародному етапах конкурсу.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2020