П`ятниця, 27.01.2023, 13:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-2017 навчальний рік (І частина)

Відбувся святковий концерт з нагоди відзначення

25-річчя Збройних Сил України

     6 грудня - свято всіх громадян, які захищають спокій наших домівок. У цей день вшановують усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави та ветеранів Збройних Сил. У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

     З нагоди такого чудовога свята у колегіумі відбувся святковий концерт присвячений Дню Збройних Сил України та конкурс святкових газет.

     

     

     

     

     

     

     

  

     1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У рамках кампанії «В ім'я життя» Чернігівський колегіум № 11 долучився до акції «З'їж цукерку – допоможи зупинити епідемію!», метою якої є збір коштів на закупівлю медикаментів для ВІЛ – позитивних дітей.

     

     

     У Чернігівському колегіумі №11 відбулося традиційне свято - «Посвята в колегіїсти». Колегіумна родина поповнилася новими колегіїстами, які готувалися до цього незабутнього дня. Учні читали вірші, співали українські пісні, представили танцювальні номери. Першокласникам були вручені значки колегіїста.

     

     

     

     

     

     

     

     

     З метою розвитку учнівської самодіяльної творчості, збереження багатонаціональної культури України, виявлення талановитих і обдарованих колегіїстів у різних видах мистецтва був проведений традиційний огляд – конкурс «Зірки колегіуму» по паралелях за такими номінаціями: «Вокальний спів», «Літературна творчість», «Художня гімнастика», «Музичне виконавство», «Театральне мистецтво», «Поетична муза», «Бардівська пісня».

     У номінації «Літературна творчість» звучали уривки з творів Т.Г. Шевченка (колегіїсти 3-А, 4-Б, 5-В, 9-В, класів). Гумористичні твори учні здебільшого брали з творчого доробку українського гумориста Павла Глазового. Багато віршів учні присвятили рідній мові,  мамі (діти 1-А, 3-Г, 4-Г класів), мужності захисників Батьківщини (учні 1-Б, 2-Г, 3-В, 4-Д, 5-Б,  класів). Звучали твори М. Скочилаша, Л. Українки, Л. Костенко,  В.Сосюри,  Л. Глібова,  І. Нейнаш ( у виконанні школярів - 1-А, 1-Б, 2-Г, 4-Б, 4-Г, 5-А. 5-Б, 6-Б, 7-Г, 8-В, 9-В, 11-А класів).

     У номінації «Поетична муза» учні 4-А, 4-Г, 5-Г класів присвятили свої твори Батьківщині, учениця 7-В класу Торія Тетяна – татові, учень 8-А класу Бєлеванцев Олексій – братові Володимиру Близнюку, випускнику нашого колегіуму, який загинув за свободу і незалежність України 6 вересня 2014 року в селищі Станиця – Луганська, під час виконання бойового завдання.

     Члени журі відмітили сценічну культуру та зовнішній вигляд учасників номінації «Вокальний спів». На розгляд журі учасниками були представлені твори відомих виконавців, більшість пісень колегіїсти виконали на патріотичну тематику. Виступи вокалістів відрізнялись емоційністю, культурою виконавської майстерності. Гран-прі конкурсу отримав ансамбль 7-В класу. Високий рівень вокальної культури  показали колегіїсти  1-Г, 2-А, 2-В, 2-Г, 2-Е, 3-Г, 4-Д,  5-А, 5-В, 5-Д, 6-А, 7-В, 8-В, 9-В, 11-А класів. Достатній рівень вокальної культури у номінації продемонстрували учні 1-В, 1-Д, 1-Е, 2-Б,4-Б, 4-В, 5-А, 5-Б, 6-Б, 7-В, 9-В, класів.

     Володіння музичними інструментами, та високий рівень виконавської майстерності продемонстрували учні 2-В, 3-Б, 4-Г, 5-Б, 6-Б, 8-А, 11-А класів у номінації «Музичне виконавство». Колегіїсти виконували твори на кларнеті, скрипці, гітарі, бандурі, домрі, баяні, фортепіано.

     У номінації «Майстерність танцю» школярі представили нові сучасні естрадні танці (2-А, 3-В, 3-Д,  5-Д, 7-Г, 8-В, 8-Д, 9-А класи), народні (1-А клас), бальні (1-Б, 2-В, 2-Е, 3-В, 3-Г, 5-А, 5-В, 6-Г, 8-Г, 8-В класи), спортивні композиції (3-В, 3-Г, 7-Б, 6-А, 6-В, 6-Г, 9-Б, 9-В, 10-Б, 11-А  класи).

     У номінації «Театральне мистецтво» вдалий режисерський задум та його втілення продемонстрували учасники 1-Б та 4-Г класу в сценках «Сперечались овочі» та «Снігуронька».

     Старшокласники виконували пісні під гітару. Учень 9-В класу посів перше місце в номінації «Бардівська пісня» з власною піснею «В її очах».

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     25 листопада учні та вчителі Чернігівського колегіуму №11 віддали данину шани та пам’яті тим, чиє життя трагічно обірвалося у далекі страшні часи Голодоморів 1921-1922 рр., 1946-1947 рр. в Україні та геноциду українського народу 1932-1933рр. Для колегіїстів було проведено презентацію «Голодомор 1932-1933 рр. Геноцид українського народу» та організовано перегляд фільму «Голодомор. Великий злам». На базі бібліотеки колегіуму проведено тематичну виставку «Голодомор – трагедія українського народу». Самоврядування колегіуму взяло участь у лідерському форумі «Зерна пам’яті» на базі міського Палацу дітей та юнацтва, присвяченому 84 річниці Голодомору в Україні.

     В День пам’яті жертв Голодоморів, 26 листопада, було приспущено Державний Прапор України, розміщений на подвір’ї колегіуму, та проведено акцію «Засвіти свічку пам’яті».

     

     

     

 

     24 листопада команда Чернігівського колегіуму №11 «ФьюЧе», взяла участь у турнірі «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені-2016». Учасники: Ганштель Олександр, учень 10-Б класу, Гломозда Дмитро, учень 10-А класу, Лобанова Катерина, учениця 10-Б класу, Потапов Даніїл, учень 10-А класу, Торія Тетяна, учениця 7-В класу, під керівництвом педагогів-організаторів (Пастернак Ірини Сергіївни та Сергієнко Анни Вікторівни) попередньо підготували відеоролик, та виступ на тему «Ми – майбутнє Чернігова». За рішенням журі команда колегіїстів визнана переможцем у номінації «ОРИГІНАЛЬНІСЬ ІДЕЇ ТА АРТИСТИЗМ».

   

   

   

   

      

     З метою вшанування подвигу учасників ліквідації аварії на Чорнобилській АЕС, виховання у колегіїстів шанобливого ставлення до подвигу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та любові до Батьківщини – України в Чернігівському колегіумі №11 було проведено вечір-реквієм «Літопис людської мужності». Подвиг ліквідаторів навічно залишиться в пам’яті українського народу.

     До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС колегіїсти взяли участь у фестивалі дитячої творчості «Рятуючи світ – врятували тебе». До фінального туру пройшли ансамбль «Гамонія» (7 – В клас) під керівництвом Милиці Л.Ю. та Пінченко Євдокія, керівник Колесник О.І. (11 – Б клас).

     

     

ПРЕЗЕНТАЦІЯ 10-х КЛАСІВ у Чернігівському колегіумі №11

     У колегіумі відбулося традиційне свято-конкурс – «Презентація 10 класів». Глядачі стали свідками того, який з 10 класів  можна вважати кращим на паралелі в плані оригінальності, гумору та винахідливості.

     Цього року презентували себе три класи паралелі: 10-А клас, економічний профіль; 10-Б клас, профіль  іноземна філологія  та 10-В клас, профіль українська філологія. Кожен з класів під час виступу за допомогою гумору, театрального дійства, хореографічних та музичних композицій розкривав свою профільність. Виступи класів були цікавими та захоплюючими, глядачі отримали насолоду від перегляду презентації кожного класу.

     За рішенням журі місця розподілились таким чином:

     І місце – 10-А клас (класний керівник Тригубенко О.О.);

                    10-Б клас (класний керівник Вашкевич Н.М.)

     ІІ місце – 10-В клас (класний керівник Сташевська В.В.).

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

«Козацькі звитяги»

     До Дня захисника України та свята Покрови 12 жовтня 2016 року у Чернігівському колегіумі № 11 відбулися спортивно-патріотичні змагання «Козацькі звитяги». Колегіїсти отримали можливість позмагатись в силі, спритності, як справжні козаки. Змагання відбувались між п'ятьма командами, кожна з яких мала свою назву, девіз, пісню. Вболівальники активно підтримували свої команди.

     За підсумками всіх конкурсів, переможцями стали:

     І місце – 8-А клас (класний керівник, Шулик О.А.)

     ІІ місце – 8-Б клас (класний керівник, Петрушинець О.В.)

     ІІІ місце – 8-В та 8-Д класи (класні керівники Кудлай Л.П., Осипенко О.О.)

     Свято пройшло цікаво і змістовно. Всі учасники змагань отримали багато позитивних емоцій.

     

     

     

     

     

     

     

     

     З метою активізації природоохоронної роботи, екологічного та естетичного виховання колегіїстів у жовтні 2016р. було проведено конкурс-огляд «Щедрість рідної землі».

     Це справжнє осіннє свято, до якого діти готувалися завчасно. Збирали найкращі, незвичайні, чудернацькі овочі та фрукти. У дитячих руках природні  матеріали  перетворилися  на справжні шедеври. Учні створили чудові осінні букети та чарівні експозиції. Баклажани перетворилися на кумедних пінгвінів та їжачків, капуста – на кролика та сім'ю баранців, звичайний гарбуз - на казкову карету для Попелюшки, соняшникове насіння та квасоля  - на герб міста Чернігова, а кабачки – на витончених лебедів.  Виставка подарувала всім відвідувачам естетичну насолоду. 

     Місця розподілилися наступним чином:

     Паралель 1 класів

     І місце -    1-А клас (Кукса О.Л.),

                      1-Д клас (Пивоварова Т.І.),

                      1-Е клас (Щибун О.В.),

     ІІ місце -   1-Б клас (Денисенко І.Л.),

                       1-В клас (Плющ А.Л.),

     ІІІ місце - 1-Г клас (Шевцова І.М.)

 

     Паралель 2  класів

     І місце -      2-Г клас (Стеценко І.В.),

                         2-Е клас (Полуботко Л.В.),

     ІІ місце -    2-Б клас (Глузд О.О.),

                         2-Д клас (Зеленська Т.В.),

     ІІІ місце  - 2-А (Кот Т.І.),

                        2-В клас (Сергієнко Л.О.)

     Паралель 3 класів

     І місце -    3-А клас (Литвинова А.М.),

     ІІ місце -   3-В клас (Капелюха Г.М.),

                        3-Г клас (Погуляйло О.І.),

     ІІІ місце - 3-Б клас (Шерембей Т.С.),

                        3-Д клас (Пищолка А.О.)

          

     Паралель 4  класів

     І місце -    4-Г клас (Купець Т.Г.),

     ІІ місце -   4-А клас (Бурмака І.І.),

                        4-В клас (Степанець С.І.),

     ІІІ місце - 4-Б клас (Корнієвська Л.О.),

                        4-Д клас (Кулініч О.В.)

     

     

     

     

     

     

     

     

     З метою ознайомлення дітей з основами податкової системи України, основними положеннями законодавства про податки, виявлення їх творчих  здібностей, а також формування азів податкової культри у колегіумі  пройшов конкурс дитячого малюнку «Податки для мого міста». У конкурсі брали участь колегіїсти різних вікових категорій (1-11 класи). Набільше робіт на конкурс було представлено від учнів 1-Б класу (класний керівник Денисенко І.Л.), та учнів 1-В класу (класний керівник Плющ А.Л.).

     Місця розподілились наступним чином:

     1-4 класи

     І місце – Петроченко Лілія, 1-Б клас;

                    Скляр Михайло, 1-Б клас;

     ІІ місце – Кезля Єлизавета, 1-В клас;

                      Авраменко Вероніка, 2-В клас;

     ІІІ місце – Шило Максим, 1-Д клас;

                      Рудько Нікіта, 3-В клас.

 

     5-8 класи

     І місце -  Хоменко Анастасія, 8-Б клас;

     ІІ місце – Шлейгер Діана, 5-Б клас;

                     Кульба Ніка, 6-Б клас,

     ІІІ місце – Лаковська Марія, 6-Б клас;

                     Чумак Катерина, 6-Г клас;

                     Бас Кароліна, 7-Г клас.

     9-11 класи

     І місце – Шестак Єва, 9-А клас.

     Кращі роботи були відправлені в методичний центр управління освіти Чернігівської міської ради для подальшої участі на міському етапі конкурсу.

     

     

     

     

     

        

     З нагоди 73 річниці визволення Чернігова від нацистських окупантів та Дня миру в Чернігівському колегіумі №11 відбувся тематичний флешмоб «Я люблю своє місто» за участю учнів 7-8 класів.

На берегах чарівної ріки

Ще від часів князів і печенігів,

Стоїть, простерши погляд крізь віки,

Славетний і прекрасний град -Чернігів.

Над ним вились воронням вороги,

І хвилі лиха грізно в мури били,

Та в нього разу кожного снаги

З руїн постати знов ставало сили.

 

Хоч скаже хтось: «Чернігів – не Нью-Йорк

І не Париж, не Прага і не Київ»,

Та саме тут ступив ти перший крок,

І першу букву на папері вивів.

Тому, перебуваючи в краях

Чужих, де сонце щедро ллє проміння,

Не забувай: ти не бездомний птах –

Чернігівець – і тут твоє коріння.

                                           Автор - В.Зеленський, учень Чернігівського  колегіуму №11

     В останній день вересня колегіїсти влаштували святковий концерт до Дня вчителя. Вітали вчителів піснями і танцями, члени учнівського самоврядування вручили кожному учителю зроблені власноруч квіти. Діти висловили слова вдячності і подарували всім присутнім гарний настрій. На святі була присутня почесна гостя – Бенько Олена Романівна – депутат районної  в місті Чернігові ради.

     Традиційно пройшов конкурс вітальних газет «Вклонімося учителю!»:

     І місце – 5-Д, 7-Г, 7-В, 11-А класи,

     ІІ місце – 5-А, 8-Д, 10-Б класи,

     ІІІ місце – 5-В, 10-В класи.

     

     

     

   

     

     

     

     

     

     

     

     

     

<

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2023