Четвер, 06.10.2022, 19:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади 2021-2022 навчального року

Чернігівський міський голова

Атрошенко Владислав Анатолійович

привітав переможців міського етапу олімпіад із базових дисциплін

та переможців конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

з новорічними святами та подарував солодощі. 

 

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2021-2022 н.р.)

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Щербаков Артем 8-Г Географія І Назаренко
Ірина Олександрівна
2. Булатов Борис 11-В Географія ІІ Стебловська
Наталія Миколаївна
3. Мороз Назар 11-А Математика ІІ Воловик
Світлана Олексіївна

 
4. Кошкидько Анатсасія 10-Б Українська мова ІІ Заруба
Світлана Володимирівна
5. Байрамлі Арзу 8-Д Українська мова ІІ Самойлова
Світлана Анатоліївна
6. Пономаренко Анна 10-Б Історія ІІ Ананко
Жанна Петрівна
7. Хилько Анна 7-Д Фізика ІІ Гончар
Олена Михайлівна
8. Мороз Назар 11-А Англійська мова ІІ Прохоренко
Ірина Василівна
9. Оверченко Андрій 9-Б Технічна праця ІІ Седневець
Володимир Леонідович
10. Лівенко Марія 9-А Українська мова ІІІ Самойлова
Світлана Анатоліївна
11. Щербаков Артем 8-Г Математика ІІІ Дорофеєва
Надія Вадимівна
12. Омельянюк Аліна 9-А Біологія ІІІ Чекмінь
Інна Вікторівна
13. Гордієнко Ігнат 7-В
(за 8 клас)
Інформатика ІІІ Коробко
Оксана Михайлівна
14. Івасюк Марк 11-В Біологія ІІІ Чекмінь
Інна Вікторівна
15. Щербаков Артем 8-Г Фізика ІІІ Карпенко
Наталія Василівна
16. Омельянюк Аліна 9-А Фізика ІІІ Карпенко
Наталія Василівна
17. Величко Марія 8-В Англійська мова ІІІ Ковальчук
Альберт Едуардович
18. Шерстюк Поліна 9-Б Англійська мова ІІІ Кравченко
Тетяна Михайлівна
19. Міронов Даніїл 11-А Технічна праця ІІІ Седневець
Володимир Леонідович
20. Письменюк Софія 9-В Обслуговуюча праця ІІІ Вашкевич
Наталія Миколаївна

 

УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
(2021-2022 н.р.)

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

Диплом

Учитель

1.

Щербаков Артем 8-Г Географія І Назаренко
Ірина Олександрівна
2. Мороз Назар 11-А Англійська мова ІІІ Прохоренко
Ірина Василівна
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2022