2021/2022 н.р.
29 вересня - День пам’яті жертв Бабиного Яру
Наслідки Другої світової війни вражають величезними жертвами. Від рук німецьких загарбників загинули десятки мільйонів людей. У світі є чимало місць, що символізують пам'ять про тих, хто стали жертвами загарбницьких планів нацистської Німеччини.
Одне з таких місць знаходиться в Україні. Це - Бабин Яр.
Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистами євреїв та циган, радянських військовополонених, в’язнів Сирецького концтабору, а також радянських підпільників, членів Організації українських націоналістів, душевнохворих, заручників, "саботажників", порушників комендантської години та інших.
Події, які відбулися в урочищі Бабин Яр у Києві рівно 80 років тому, суттєво змінили уявлення про межу людської жорстокості, зневаги, ненависті і, водночас, стали маніфестом співчуття і людяності.
2020/2021 н.р.
2 квітня - Міжнародний день дитячої книги
Щорічні виставки до певних дат
9 листопада - День української мови та писемності
21 листопада - День гідності і свободи
26 листопада - День пам'яті жертв голодоморів
Постійнодіюча виставка з профорієнтації на допомогу учням
"Пізнай себе - зроби свій вибір"
1-2 березня - річниця Корюківської трагедії
Корюківська трагедія — масове вбивство 6700 жителів міста Корюківка Чернігівської області , здійснене 1-2 березня 1943 року загонами СС, угорської військової жандармерії в ході Другої світової війни.
Масштаби трагедії — виняткові серед населених пунктів України, СРСР та Європи. Корюківські вбивства за кількістю жертв майже в 45 разів перебільшують білоруську Хатинь, в 41 — чехословацьке Лідіце, в 12 — французький Орадур.