Субота, 06.03.2021, 20:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівський колегіум № 11

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Золоті правила колегіїстів

Колегіїсте, пам’ятай!
Твій зовнішній вигляд, поведінка, мова, вчинки, уміння поводитись
є візитною карткою колегіуму.

    

Закони колегіїста

     1. Колегіїст чистий думками, словами та справами.

     2. Колегіїст посміхається і не сумує ні при яких труднощах.

     3. Колегіїст ввічливий, ощадливий, відвертий.

     4. Обов’язок колегіїста – розвивати свої здібності, бути потрібним і допомагати іншим.

     5. Талановита людина збагачує колектив своїм талантом. Велика духовна сила – відчувати себе в дружньому колективі.

     6. Тільки вперед через труднощі до перемоги – і ніяк інакше!

     7. Дружба – це перш за все щирість та вміння зрозуміти людину.

     8. Потрібно вчитися та набувати глибокі знання життя!

Клятва колегіїста

Клянусь:

     1. Поважати та продовжувати кращі традиції колегіуму і завжди захищати його гідність.

     2. Бути чесним, вихованим, охайним, доброзичливим, при цьому пам’ятати, що моє обличчя – обличчя колегіуму.

     3. Сумлінно виконувати права та обов’язки колегіїста.

     4. Гарно вчитися і працювати, тому що знання - це велика сила.

     5. Поважати вчителів, адже вони навчають мене і виховують.

     6. Любити і поважати своїх батьків, бо вони дали мені життя.

     7. Поважати рідну мову, свій народ, так як моя доля - це доля України.

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

     1.1. Учень приходить до колегіуму за 10-15 хвилин до початку занять чистий і охайний. При вході у колегіум дотримується правил ввічливості, знімає в гардеробі верхній одяг, міняє взуття і прямує до місця проведення уроку.

     1.2. Забороняється приносити до колегіуму та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові, або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші запаморочувальні речовини та отрути, газові балончики.

     1.3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти з колегіуму та з його території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

     1.4. Учень колегіуму приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до колегіуму з виконаними домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

     1.5. Учень колегіуму проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші школярі - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

     1.6. Поза колегіумом учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім'я колегіуму.

     1.7. Учні бережуть майно колегіуму, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

2. ПОВЕДІНКА НА ЗАНЯТТЯХ

     2.1. При вході педагога в клас учні встають на знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на вітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.

     2.2. Протягом уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими, що не стосуються уроку, справами. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей. За першою вимогою вчителя (класного керівника) необхідно пред'являти щоденник. Будь-які записи в щоденниках учнями повинні виконуватися охайно. Після кожного навчального тижня батьки учня ставлять свій підпис у щоденнику.

     2.3. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл у вчителя.

     2.4. Якщо учень хоче поставити запитання вчителю або відповісти на поставлене запитання вчителя, то піднімає руку. Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення заняття, учень має право покинути клас. При виході вчителя або іншого дорослого з класу учні встають.

3. ПОВЕДІНКА ДО ПОЧАТКУ, НА ПЕРЕРВАХ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАНЯТЬ

     3.1. До початку уроку учень повинен прибути до кабінету до першого дзвінка; після першого дзвінка з дозволу вчи­теля увійти до класу і підготуватися до уроку.

     3.2. Під час перерви учні зобов'язані навести чистоту та порядок на своєму робочому місці; вийти з класу; рухаю­чись коридорами, сходами, триматися правої сторони; виконувати вимоги працівників колегіуму, чергових учнів; допомагати підготувати клас на прохання вчителя до наступного уроку; у разі спізнення на урок постукати у двері кабінету, зайти, привітатися з вчителем, вибачитися за спізнення і попросити дозволу сісти на місце.

     3.3. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор; штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми; уживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, шуміти, заважати відпочивати іншим; палити в будівлі і на території школи.

     3.4. Після закінчення занять учень повинен одержати одяг з гардеробу, акуратно одягнутися і покинути колегіум, дотримую­чись правил ввічливості.

     3.5. Черговий по класу знаходиться в класі під час перерви; забезпечує порядок у класі, провітрює приміщення; допомагає вчителю підготувати клас до наступного уроку; стежить і підтримує відповідні санітарні умови.

     3.6. Учні, знаходячись в їдальні виконують вимоги вчителя і працівників їдальні; дотримуються черги при купівлі їжі; проявляють увагу й обережність при отриманні і вживанні гарячих та рідких страв; уживають їжу й напої, придбані в їдальні чи принесені з собою, тільки в їдальні; прибирають за собою столові прибори і посуд після вживання їжі.

4. КІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

     4.1. Учні не мають права пропускати заняття без поважних причин.

     4.2. Учні не мають права під час перебування на території колегіуму та при проведенні шкільних заходів скоювати дії, небезпечні для свого життя та здоров'я оточуючих.

     4.3. Учні не мають права знаходитися в приміщенні колегіуму після закінчення навчальних занять або неурочних заходів без дозволу працівників колегіуму.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту

Чернігівський колегіум №11© 2021